پست-مستند جهان تغییر نکرده است یک بیت

که در آن در حال پرواز ماشین های سازگار با محیط زیست و گنبد و بدون راننده e-وسایل نقلیه مصرف شهروندان را به خ

توسط ATROTICNEWS در 18 اردیبهشت 1399

که در آن در حال پرواز ماشین های سازگار با محیط زیست و گنبد و بدون راننده e-وسایل نقلیه مصرف شهروندان را به خود پایدار سازگار با محیط زیست-خانه های مملو از پیشخدمت ربات و 3d چاپ شام?

در عوض ما هنوز سوخت های فسیلی در وسایل نقلیه گرفتگی بزرگراه ها و دیگر گه که هرگز تغییر در حالی که تحت مستند. آنچه اتفاق افتاده است به همه کسانی که آرمانی مقالات نوشته شده در اخبار اصلی رسانه ها در مورد چگونه ما هرگز همان خواهد شد دوباره بعد از coronavirus? مردم هنوز هم cunts. مشاهیر هنوز هم فکر می کنم آنها می توانند موعظه به کمتر موجودات. سیاستمداران هنوز هم بی فایده و جهان است که هنوز هم پر از بی فایده خواران chomping دور خود به احتکار مواد غذایی است. برنامه ریزی پیگیری از مصرف گرایی و وسواس با بهره وری لکه دار کردن ارزش زندگی خود را: که از گیاهان که از حیوانات است که از تعداد زیادی از انسان و واقعی خود را خلاق و علمی بالقوه پایدار سنتز. آن است که تنها حرص و طمع سوخت دستیابی به سود اقتصادی است که کشتن هر بخشی از این زمین بی بردگان فعال کردن این تخریب که پیروی کورکورانه و بدون فکر در درون کندو ذهن است.

many cars on road

وجود خواهد داشت هیچ آرمانی فن آوری در آینده هر زمان به زودی به عنوان احمقها که به جرات حتی فکر می کنم همه چیز تغییر خواهد کرد برای بهتر پس از coronavirus مستند به پایان رسید. برای شروع coronavirus را در واقع شده است را شکست داد و به عنوان توده ها ادامه انجام آنچه آنها استفاده می شود به انجام آنها خواهد شد امیدوارم دریافت این پیام به زودی به اندازه کافی است که این ویروس لعنتی در واقع به معنی آن است.

اگر مردم می خواهند به بیرون رفتن و آلوده آنها داده می شود باید تشویق زیرا در پایان روز آنها هستند خطر خود را بی فایده مالیاتی برده زندگی برای هیچ چیز.

شما می توانید کف زدن همه شما می خواهید آن را نمی خواهد به هر گونه تفاوت و شما به زودی ممکن است در نهایت بر روی یک دستگاه تهویه احاطه شده giggling پرستاران به برخی از نفرت انگیز tik tok الکترونیکی گه موسیقی با لبخند بی روح و لعاب بی روح چشم به آنها با خوشحالی به نوبه خود بر روی گاز قرار داده و شما را تحت تا ابد.

Garbage dump

هر چه اتفاق می افتد پس از coronavirus بدهی شما مدیون است که هنوز هم, واقعی, کارت اعتباری کوسه و بیمار روانی بانکداران هنوز هم می خواهید خود را گاییدن, پرداخت, اجاره مرد ممکن است گرد آمده با او قادرخواهد برای شکستن زانو خود را کلاه شورای مالیاتی برای پرداخت مالیات بر درآمد در حال رفتن به افزایش پرداخت برای مستند ابزار لایحه shister دزد افزایش قیمت های خود را و سیستم بدهی خواهد شد ادامه دارد.

water pollution

وجود دارد هیچ پاک کننده آخرالزمان بدهی پاک نمی شد; در عوض آنچه را که شما برای نشان دادن مشکلات خود را جدا از همان گه که هرگز تغییر. مردم هنوز هم زندگی در کلبه گل در آفریقا و هر روز میلیون ها نفر از مردم هستند که به دنیا آمد به جهان اضافه کردن به میلیاردها دلار در حال حاضر آلاینده به سختی بهبود فضای. در واقع آماده شدن برای میلیون ها نفر از گردشگران چینی که گسترش coronavirus در وهله اول به رزومه کاری خود را به ونیزی تعطیلات و به غارت کردن بوفه خدمات در هتل ها هر لعنتی که در آن دوباره.

کیم جونگ سازمان ملل متحد هنوز زنده است و ایرانیان هنوز شعرم برای مبارزه با ایالات متحده آمریکا همراه با چینی ها و روس ها. خاورمیانه است که هنوز هم در آشفتگی و امریکا در حال حاضر شناخته شده است, بدهی بیش از 30 تریلیون دلار همراه با بدهی زده سوسیالیستی بریتانیا است.

با وجود هر چه صحبت کردن در برخی از کنگلومرا شبکه خبری دستور داده شده است که می گویند هیچ چیز تغییر کرده است. همه چیز تنها به تغییر زمانی که آن را واقعا لطمه می زند و نه نوعی از یک ماه در تعطیلات.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن