اصلاح LA stay-at-home سفارشات شامل reopenings, موظف پوشش صورت خارج

به عنوان stay-at-home سفارشات به آرامی برداشته لس آنجلس مقامات حفظ است که مردم باید پوشیدن پوشش صورت برای جلوگ

توسط ATROTICNEWS در 7 خرداد 1399

به عنوان stay-at-home سفارشات به آرامی برداشته لس آنجلس مقامات حفظ است که مردم باید پوشیدن پوشش صورت برای جلوگیری از گسترش بیشتر coronavirus.

LA Mayor اریک Garcetti اعلام May 13 که افراد باید از پوشیدن پوشش صورت هر زمان که آنها خارج خواهد شد و یا تماس با کسی. پوشش صورت می تواند طیف وسیعی از روسری به bandanas به عنوان طولانی به عنوان آنها را پوشش بینی و دهان او گفت:.

"گفتن مردم به همیشه سایش پوشش صورت ما نمی خواهیم مردم با دیدن آن به عنوان یک محدودیت بیشتر اما به عنوان بخشی از گسترش آزادی های که ما در حال حاضر گفت:" اردن سوختگی ارتباطات کاردانی شهردار.

[مرتبط: چهار: کشف فرهنگ و علم در پشت ماسک صورت است که نگه داشتن شما را تحت پوشش]

رستوران ها ارائه خدمات بایگانی اطلاعات در طول همه گیر هستند که اغلب در مواجهه با مشتریانی که پوشش نمی دهد چهره خود را که در مورد آنها حق امتناع از خدمات مطابق با Garcetti را کارگر حفاظت سفارش.

"در یک روز داده می شود وجود دارد شاید دو (مردم بدون پوشش صورت) گفت:" ایان Flores, مدیر Sharetea در وستوود. "من نفرت را به نوبه خود آنها را, اما آن را به ایمنی ما بیش از هر کس دیگری."

مقامات شهر ممکن است ایجاد یک مخزن یکبار مصرف ماسک بنابراین کسب و کار و پارک رنجرز می تواند دست ماسک را به کسانی که بدون Garcetti گفت.

LA County یکی از معدود شهرستانهای استان در کالیفرنیا است که در ترخیص کالا از گمرک از وزارت کالیفرنیا از بهداشت عمومی به حرکت عمیق تر به مرحله 2 کالیفرنیا نقشه راه برای بازگشایی که شامل باز شدن مدارس و ناهار خوردن در رستوران ها با تغییرات.

لا باقی مانده در فاز اولیه از مرحله 2 که تنها اجازه می دهد تا به صورت محدود بازگشایی.

حتی با وزارت کالیفرنیا از بهداشت عمومی شهرستان واریانس معیار اعلام مارس 18, که, کاهش, معیارهای برای شهرستان برای بازگشایی اقتصاد خود, LA County هنوز هم برآورده نمی کند لازم است بستری شدن در بیمارستان و تست مثبت معیارهای برای پیشبرد به مرحله 2 با توجه به California Department of Public Health.

با توجه به نسبتا بالا تعداد COVID-19 موارد و مرگ و میر شهر LA اجرای محدود تر رویکرد از ایالت بخشنامه. Garcetti گفت که این شهر با استفاده از تعداد مرگ و میر در یک دوره 14 روزه به ارزیابی آمادگی خود را برای بازگشایی — اگر تعداد همچنان به تثبیت یا کاهش این شهر ادامه خواهد داد و برای نرم کردن آن مستند, او گفت:.

بیش از دو هفته گذشته متوسط تعداد مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان در شهرستان لا کاهش اجازه می دهد Garcetti به حدی بلند خود "امن تر در خانه" سفارش.

Garcetti اصلاح خود "امن تر در خانه" اورژانس سفارش May 13 و 22 مه اجازه منظقه خدمات برای برخی از کسب و کارهای غیر ضروری و بازگشایی برخی از مکان های تفریحی در فضاهای ورزش اهداف است. به روز شده منظور نیز موظف است همه افراد به جز کودکان زیر سن دو و افراد معلول خاص به پوشیدن پارچه پوشش صورت در بسیاری از فعالیت های در فضای باز.

ساحل نقاط دسترسی, پارک, پارک مسیرهای پیاده روی و trailheads در لا بازگشایی شد و 13 همراه با مسیرهای دوچرخه و پارکینگ شهرستان در کنار تجلیل cabrillo و ونیز سواحل مارس 22. اسکله ها و همچنین اکثر تفریح و امکانات پارک باقی می ماند بسته شده است.

ساکنان LA ممکن است در حال حاضر بازدید از سواحل اما تنها برای مقاصد تفریحی مانند شنا, گشت و گذار در حال اجرا و راه رفتن. کسانی که درگیر شدن در فعالیت های آب معاف هستند از پوشیدن چهره پوشانده اند. از جمله فعالیت های دیگر, نشسته, جمع آوری, آفتاب گرفتن و بازی گروه ورزشی مجاز نیست.

به عنوان روش های تابستان, سواحل شلوغ می تواند تبدیل به یک واقعیت اجتناب ناپذیر. اگر چه Garcetti اشاره کرد که استقرار اجرای قانون در سواحل عمومی خواهد بود آخرین رفت و آمد مکرر و عدم انطباق با اقامت در خانه سفارش ممکن است تماس بگیرید برای مقررات سختگیرانه تر.

Garcetti افزود که اگر چه کارشناسان بهداشت می گویند استخرهای آیا انتقال ویروس, عمومی, استخر, reopenings هنوز دور به دلیل مشکلات اجتماعی حفظ فاصله در عرض استخر و استخر منطقه است.

در شرایط کسب و کار Garcetti اعلام مارس 22 که همه مغازه های خرده فروشی می تواند آغاز وانت و خدمات تحویل. فروشگاه در داخل مراکز نیز شروع به ارائه منظقه خدمات به خریداران.

به خانه نزدیک تر ساکنان می تواند راه رفتن و تنه زدن به عنوان طولانی به عنوان آنها را حمل صورت پوشش در مورد آنها در مجاورت نزدیک به شخص دیگری مردم را مجبور به پوشیدن ماسک در حالی که در حال اجرا است.

در این مرحله بعد از مرحله 2 به احتمال زیاد شامل باز کردن کسب و کار خاص فیزیکی مشتریان اما با حداکثر 25 درصد ظرفیت Garcetti گفت: در طول یک جلسه رسانه ممکن است 15. در سایر استان ها و رستوران ها در حال حاضر باز درهای خود را برای رزرو مبتنی بر شام خوردن-ins.

LA County سرپرست کاترین Barger اعلام مارس 19 در شهرستان لا تابآوری اقتصادی نیروی کار جلسه که در شهرستان در نظر دارد برای رسیدن به مرحله 4 – پایان اقامت در خانه سفارش – ژوئیه 4 و پس از آن لا سر گرفته خواهد شد سفر و فعالیت های غیر ضروری مانند عملیات کاباره ها و مخاطبان زنده ورزشی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن