Shippensburg s اسمیت می رود از hoop dreams به Penn State football استخدام به عنوان یک دانشجوی سال دوم

دن Sostek چمبرسبورگ افکار عمومیمنتشر شده 4:16 PM EDT Apr 23, 2020مدتها قبل از او FaceTiming با جیمز فرانکلین و

توسط ATROTICNEWS در 5 اردیبهشت 1399

مدتها قبل از او FaceTiming با جیمز فرانکلین و تماس گرفتن از آیووا و نبراسکا فوتبال آنتونی اسمیت همیشه از پرتال تخصصی اولی ،

قوی Shippensburg دانشجوی سال دوم دفاعی پایان نیز شروع می شود در مرکز لوح المركم تیم بسکتبال ساخته شده است که دولت برگشتی در سال جاری و همیشه خیالی خود را یک بازیکن بسکتبال است.

"من مایل به بازی بسکتبال در کالج" اسمیت گفت. "فوتبال شد نوع ثانویه من ورزش است. من هنوز هم رفت و سخت در فوتبال اما تا سال گذشته من در بازی [خیلی بیشتر بسکتبال]."

بیشتر: کمک گری براون 'روح' از Penn State football, مبارزه با سرطان, یک بار دیگر

اما پس از یک فصل دوم در پایان دفاعی و تنگ پایان تیم خود را ساخت یک اجرا به دور دوم از منطقه پلی آف 6-پا-6, 265 پوند Smith مشخصات دمیده شده است تا در چند هفته گذشته و به اوج خود رسید با دوم دریافت کمک هزینه تحصیلی ارائه می دهد از آیووا, نبراسکا, UConn, غرب ویرجینیا, پیت, و, این, هفته, Penn State.

روند تمام مارس آغاز شد که پس از مراجعه به Bowling Green, مدرسه دست او اول خود را ارائه دهد. این یک تجربه سورئال برای اسمیت.

"در پایان این دیدار [بولینگ سبز مربی اسکات Loeffler] به من بورس تحصیلی" اسمیت گفت. "و این بود که فقط دیوانه. 15 و داشتن یک بخش من بورس تحصیلی [ارائه] از هر نوع... این فقط دیوانه است."

آیووا آمد بعدی. سپس نبراسکا. پن استیت بود یکی از بزرگ این هفته با اسمیت پس از رشد در مرکزی بهبهان با FaceTiming با Nittany Lions سر مربی جیمز فرانکلین با افتخار godfather توسط سمت خود را در خدمت به عنوان لحظه ای احساسی برای هر دو آنها را.

UConn به او پیشنهاد روز سه شنبه. غرب ویرجینیا به دنبال کت و شلوار شنبه و پیت در روز پنج شنبه به عنوان دیوانگی ادامه داد.

آن را شایع ترین چشم در پنسیلوانیا مرکزی به دیدن مدرسه ورزشکاران دریافت کالج چنین علاقه پس از یک دانشجوی سال دوم فصل. اما با ترکیبی از اسمیت ارتفاع و ورزشکاری که آشکار بود هر دو بر روی زمین و در دادگاه و فصل برای یک تیم خوب و مدارس و تصمیم گرفت تا در اوایل در lineman.

بیشتر: مسیر دره جاده سریع السیر مروج رانندگان مقابله با COVID-19 خرید اینترنتی

"من فکر می کنم به موفقیت ما کمک کرده آنتونی برخی از به رسمیت شناختن است که او را بدست و حتی ورزشکاران دیگر از طریق بسیار نزدیک است که به بخش من در سطح بیش از دو سال گذشته با آدم [Houser] و کامرون [Tinner] و کارتر [ون Scyoc] و کودی Gustafson بدیهی است که" سر مربی اریک Foust گفت. "و با آنتونی اندازه و توانایی های ورزشی, او می ایستد خود را به عنوان به خوبی"

Foust گفت که او احساس می کند تا حدی متاسفم برای اسمیت که این انفجار از علاقه آمده است در طول coronavirus shutdown بنابراین بسیاری از مشخصات بالا meetups شده اند از طریق Facetime.

"من احساس می کنم بد برای آنتونی در برخی از راه های به خاطر اون از همه این ارائه می دهد از طریق تلفن" Foust گفت. "من فکر می کنم آن را هنوز هم یک تجربه بزرگ است. و من فکر می کنم این فرصت را ادامه خواهد داد به رشد است. اما من همچنین فکر می کنم این امر می تواند خوب برای او را به رفتن به دیدار با برخی از این مدارس و دیدن آنچه مانند نگاه کنند."

اسمیت نشده است بیش از حد ناراحت این, اینکه, گفته, گاهی, چت از طریق تلفن است که کمتر تجربه سورئال از جلسه با مشخصات بالا نام در فرد مانند او در زمانی که او ملاقات جیمز فرانکلین در بازی روز در دره مبارک.

"صحبت کردن عاقلانه آن آرام اعصاب من پایین کمی چون من در راحتی از خانه خود من صحبت کردن به این زمان مربیان" اسمیت گفت. "که قطعا طول می کشد کمی از استرس از من است."

با وجود تمام فوتبال, موفقیت, اسمیت هنوز شور و شوق خود را برای بازی بسکتبال بود و مطابق دو راه برای نیروی کار یکی از بهترین تازی تیم در حافظه اخیر این سال است.

در واقع او اعتبار تمام کار خود را بر روی چوب جنگلی برای بهبود روش خود را به عنوان یک بازیکن فوتبال.

"اوه خدای من این قطعا [کمک]. این کمک می کند تا من با من رفت و آمد که همواره یکی از بزرگترین چیزهایی که برای من [در فوتبال]" اسمیت گفت. "آن را نگه می دارد من رفت و آمد تیز در تمام زمان بازی به طور مداوم در [زمستان و تابستان."

ترکیب خود را اندازه انفجاری رفت و آمد و هنوز هم نسبتا بکر و بالقوه وجود دارد و از یک سقف برای چه خوب است که او می تواند.

"او یک قاب و او را اجرا می کند واقعا خوب" Foust گفت. "او فقط نیاز به توسعه به آن است. فقط زمان خواهد شد بگویید چگونه خوب او می تواند در سطح دانشگاهی. اما من فکر می کنم شما باید تمام قطعات موفق باشد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن