دوم را: Infinite است وحشیانه تعریف جدیدی از موسیقی رپ فرهنگی اهمیت

دریک "دهنی اسلاید" میلیون ها نفر از کودکان ارسال و نسخه خود را از رقص معروف در Infinite – همه در هزینه یکپارچگ

توسط ATROTICNEWS در 13 اردیبهشت 1399

دریک "دهنی اسلاید" میلیون ها نفر از کودکان ارسال و نسخه خود را از رقص معروف در Infinite – همه در هزینه یکپارچگی و اصالت موسیقی رپ.

پس از انتشار آن در ماه سپتامبر سال 2016 برنامه Infinite انباشته شده است یک پایگاه کاربر در آن خاص زیر مجموعه بیشتر preteen و نوجوان سازندگان محتوا پست ویدئوها از خود انجام رقص به آهنگ های محبوب. رپ یکی از محبوب ترین ژانرهای این سازندگان به نوبه خود با آهنگ ها مانند K CAMP به "قرعه کشی (تبادل نظر)" و دوجا گربه "می گویند تا" به سرعت رفتن ویروسی. اما با Infinite توانایی برای گسترش یک هنرمند فن پایه و ارائه امیدوار کننده سودآوری بسیاری از هنرمندان رپ در حال اشتباه بی توجهی به ریشه ها و اهداف از نوع خود در تلاش برای به دست آوردن پول سریع.

از زمان آغاز آن موسیقی رپ به عنوان یک خروجی برای مردم به حاشیه رانده شده به صورت جداگانه نظرات خود را بیان کرده و آدرس جامعه بی عدالتی. آن رشد کردن آن بحث طبیعت و بسیاری از خواننده های رپ که امروز محبوب هستند در ادامه این سنت و روشن کردن مسائل اعم از افسردگی و خشونت و فقر است. در آب WRLD را "ناب Wit Me," او بحث خود را در جریان مبارزه با سوء مصرف مواد مخدر و در 2Pac را "Keep Ya Head Up," او به ارمغان می آورد تا مسائل فمینیسم و از بدرفتاری با زنان در جامعه است. با این حال مانند هر هنر یا صنعت نیز وجود دارد یک تمایل قوی به پول.

[مرتبط: دوم را: لغو کنسرت ها ناراحت کننده به اندازه کافی Ticketmaster نباید آن را بدتر]

بسیاری از هنرمندان دیده می شود Infinite به عنوان وسیله ای برای هر دو تعلق سود بیشتر و گسترش پایگاه های فن به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است – به عنوان ترویج موسیقی خود را در نرم افزار باعث می شود یک جمعیت بزرگتر از کاربران برای کشف خرید و جریان آهنگ های خود را. اگر یک آهنگ جذاب و ساده شعر است که می تواند به راحتی ترجمه شده به رقص و حرکت آن را به یک فرصت بزرگ تبدیل شدن به موفق بر روی پلت فرم.

در حالی که Infinite می تواند یک ابزار مفید, اگر هنرمندان سرمایه گذاری بیش از حد به دستیابی به محبوبیت در برنامه آنها را می توان به عنوان بیش از حد شرکت های بزرگ و یا خیلی مصنوعی. با مقدمه ای از یک پلت فرم است که تقریبا یک میلیارد کاربر فعال سوالات بوجود می آیند در اطراف اخلاق از هنرمندان به دنبال سودآوری در مقابل اصالت در موسیقی خود را.

هفته گذشته در "درخشان احمقها" پادکست رپ Charlamagne tha خدا و خود شرکت میزبان مورد بحث این سوالات و ابراز ناامیدی خود را با دریک "دهنی, اسلاید" که به تازگی به محبوبیت در Infinite. Charlamagne توصیف این آهنگ به عنوان "ضربت سخت زدن" و "زیر دریک" گفت که بزرگترین هنرمندان جهان نباید تعقیب روند.

در حالی که این آهنگ توسط جاذب و صاف ضرب و شتم همین نمی توان گفت ساده و بیش از حد تکراری از آلبوم. این به وضوح خوراک به رقص شوق و پندر به مخاطبان در Infinite, خدمت به عنوان یک مثال از یک آهنگ که "به فروش می رساند." با یکی از مقاصد اصلی رپ بودن به فشار مرزهای اشعار دریک آهنگ به نظر می رسد اطفال و مصنوعی ساخته شده در مقايسه با نتیجه ترک یک طعم و مزه بد در شنونده ، آهنگ قلاب شامل دستورالعمل های اساسی مانند "پای راست تا چپ پا اسلاید" و "پای چپ جلو و پای راست اسلاید" چند بار تکرار.

[مرتبط: دوم را: Quibi گزش کردن بیشتر از آن می تواند جویدن در تلاش برای ایجاد جریان های قابل دسترس بیشتر]

این اولین بار نیست که دریک تا به حال رقص به یکی از آهنگ های خود را منفجر کردن ، قبل از دوران Infinite, رقص هر دو را به "خط Bling" و "در احساسات من" ساخته شد معروف پس از آهنگ ها بودند منتشر شد و تا به حال به دست آورد محبوبیت است. در این موارد با این حال رقص بود فقط یک وسیله جانبی به این آهنگ آن را نمی شامل تمام هویت به عنوان آن را در "دهنی اسلاید."

در این راستا از خواننده های رپ که باید Infinite محبوبیت به عنوان صرفا یک چاره اندیشی موقت در آهنگ های خود را به نظر می رسد برای رسیدن به طول عمر بیشتر. بسیاری از آهنگ رپ که محبوب بوده است Infinite به تازگی از جمله مگان تو کیک گوشت گاو را "وحشی" و رادی Ricch را "جعبه" – نه ظاهرا مجموعه ای را با هدف تبدیل شدن به یک پدیده آنلاین. به خوبی دریافت شده در رپ و Infinite جوامع به طور یکسان هر دو از این آهنگ ها به ادامه فشار ژانر مرزهای توسط تجزیه و تحلیل هنرمندان جنجالی داستان زندگی و غیر قابل انکار معتبر مربوطه به هر نوازنده است.

اما آن است که نه فقط هنرمندان تاسیس که با حضور بر روی پلت فرم – بسیاری از کوچکتر رپ هنرمندان با استفاده از Infinite به عنوان وسیله ای برای شکستن به رقابتی صنعت موسیقی. این کاملا قابل فهم است و اگر Infinite است که افزایش آنها نیاز به شروع به ایجاد هنر است که بیانگر معتبر ترین نسخه از خود rap جامعه باید حمایت از آن است. اما هنرمندانی که در نظر گرفته شده افسانه در صنعت موسیقی نباید به طور فعال بازی به همان روند. با ثروت خود و وضعیت هنرمندان مانند دریک باید در نظر بگیرید که چگونه آنها می تواند پیشرفت و تبدیل نوع به جای نگران بودن با نگه داشتن با روند.

اگر هنرمندان پندر به طور انحصاری برای کسانی که استفاده از پلت فرم به طوری آشکارا آن را ایجاد یک صنعت است که فداکاری های هنری و اصالت برای پول است. به وضوح با قیمت پایه بیش از حد ساده, شعر, تاکید بر ایجاد موسیقی صرفا برای Infinite در صنعت رپ تنها می تواند پس از رقت کل نوع – کاهش معنی و تاثیر آن را حمل به منظور دستیابی به موقت موفقیت تجاری.

روند Infinite در می آیند و می روند اما یک هنرمند قانع کننده آلبومها و هنری در نهایت صحبت می کنند برای خود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن