Rite Aid اعلام جدید COVID-19 خود سواب تست سایت در نیویورک

Kevin Moore York Daily Recordمنتشر شده 4:00 PM EDT May 15, 2020مناسک کمک های جدید باز COVID-19 خود سواب تست سا

توسط ATROTICNEWS در 28 فروردین 1399

مناسک کمک های جدید باز COVID-19 خود سواب تست سایت در یک محل فروشگاه در نیویورک اعلام کرد در یک مصاحبه مطبوعاتی از فروشگاه.

روز چهارشنبه اعلام شد که مکان های جدید در نیویورک و پیتسبورگ باز خواهد شد دوشنبه, مارس 16 از طریق مناسک کمک به همکاری با کاخ سفید Coronavirus نیروی کار.

بیشتر: شهر ارواح York, Pa.: در جستجوی امید و انسانیت به ما صبر از coronavirus بحران

مراسم کمک به فروشگاه واقع در 115 رهبر ارتفاعات جاده در نیویورک را با استفاده از خود سواب آزمون اداره در فروشگاه پارکینگ و نظارت توسط فروشگاه داروسازان با توجه به آزادی مطبوعات.

Rite Aid انتظار دارد که قادر به انجام بیش از 200 تست روزانه از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر به واجد شرایط افرادی که از قبل ثبت نام و برنامه ریزی قرار ملاقات آنلاین در www.riteaid.com.

این تست را در هر فروشگاه پارکینگ. به عنوان بخشی از فرایند آزمایش مردم باقی می ماند و باید در وسایل نقلیه خود را از زمان آنها می رسند و تا زمانی که آنها را ترک.

تست واجد شرایط بودن بر اساس دستورالعمل های تاسیس شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که می توان در اینجا یافت نشد.

آزمایش در دسترس خواهد بود بدون هیچ هزینه به افراد واجد شرایط که با معیارهای ایجاد شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. بیماران ملزم به ارائه دولت صادر شده شناسایی می شود و حداقل 18 سال سن.

بیشتر: Pa. ساکنان خواست به پوشیدن ماسک هنگام بیرون رفتن برای کمک به کاهش coronavirus گسترش

بیشتر: نیویورک شهرستان, زن و شوهر می میرد COVID-19 عوارض سه روز از هم جدا

مناسک کمک ادامه خواهد داد به ارائه به روز رسانی منظم در پیشرفت این شرکت با COVID-19 تست.

کوین مور است که در زندگی ورزشی خبرنگار نیویورک رکورد روزانه که در آن او غواصی به ضرب و شتم پیدا کردن داستان است که یک معنای عمیق تر از ورزش خود را. او را می توان در رسید kemoore@ydr.com, 717-309-4814 و یا در توییتر @kevmoore93.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن