Pa. مقامات در حال کار برای اطمینان از گرسنگی است و نه "بعدی ما همه گیر'

صدفی Stallsmith York Daily Recordمنتشر شده 9:09 PM EDT May 22, 2020پنسیلوانیا عرضه مواد غذایی است که "امن و قا

توسط ATROTICNEWS در 4 اردیبهشت 1399

پنسیلوانیا عرضه مواد غذایی است که "امن و قابل اعتماد و انعطاف پذیر" وزیر کشاورزی راسل ردینگ گفت: در یک کنفرانس خبری جمعه بعد از ظهر.

ردینگ گفت: coronavirus همه گیر نشان داده است بسیاری در مورد دولت عرضه مواد غذایی خوب و بد است.

"قبل از این آغاز شده و 50 درصد از ساکنان نیوکاسل آمد وعده های غذایی از خارج از خانه های خود" ردینگ گفت. "در حال حاضر نزدیک به 100 درصد می آید از درون خانه."

با مدارس و موسسات بسته برای بقیه این سال تحصیلی, غیر-زندگی-تداوم کسب و کار تعطیل تا برخی از شروع به بازگشایی حدود 8 مارس و رستوران ها ارائه takeout و تحویل تنها, تولید مواد غذایی باید تا به حال برای تنظیم روش های بسته بندی. فله و بسته بندی است که مشغول به کار برای رستوران ها, میله, مدارس و پذیرایی کار نمی کند و در فروشگاه های مواد غذایی.

"این تغییر از خدمات مواد غذایی به خرده فروشی و آیتم های خانگی هر کشور تا به حال این مشکل" ردینگ گفت. "ما تا به حال برای دریافت مصوبات در بسته بندی و برچسب گذاری مورد نیاز برای بزرگتر اقلام عمده از مواد غذایی است. وجود مواد غذایی کافی و تامین امن است. این فقط یک تغییر به جایی که ما مصرف مواد غذایی است."

بیشتر: کروناویروس در Pa.: مقامات را با استفاده از موارد مردم برای تعیین زمانی که برای بازگشایی دولت

بیشتر: 'نقطه روشن در تاریکی زمان: پلیس سپاسگزار برای کمک های مالی از PPE مواد غذایی در طول coronavirus

ردینگ گفت: به نظر می رسد ساکنان نیوکاسل منتقل شده گذشته "وحشت خرید" فاز که خریداران را به خرید محصولات در مقادیر زیاد. که وحشت قفسه های خالی و ایجاد یک تقاضای تولید کنندگان نمی تواند نگه دارید تا با.

به جای فروش ده ها تن از تخم مرغ ها را در یک جعبه به مواد غذایی شرکت های خدمات مانند رستوران ها و مدارس تقاضا برای یک دوجین ظروف. آنها را از بسته بندی و آنها فرار از سردخانه.

[ نیویورک رکورد روزانه را پوشش coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک در ydr.com/subscribe. ]

شیر ریخته شد. و به این ترتیب تخم مرغ باعث کشاورزان به خواسته می شود به کاهش در تولید.

"شیر تلف شد و تخم مرغ و دیگر اقلام فاسد شدنی که نمی تواند قرار دادن در قفسه" ردینگ گفت. "در پروتئین حیوانی طرف ما دیده می شود نیست این نوع از مشکلاتی که کشورهای دیگر دارند. ما در حال خوردن تخم مرغ بیشتر, اما به اندازه کافی برای جبران تولید مورد نیاز برای خدمات مواد غذایی."

برخی از ایالت ها تا به حال بزرگ گیاهان پردازش بسته توسط ویروس. ردینگ گفت: بسیاری از پنسیلوانیا گیاهان بودند فعال در اوایل امید بستن به برای چند روز یا یک هفته به رفتن را از طریق گسترده تمیز و سپس بازگشایی.

ردینگ گفت: درس های آموخته شده است که ما کار را از طریق همه گیر وجود دارد و آن این است که یک پوشش نقره ای را در این رابطه: مردم باید درک بیشتری از کسی که آنها را تغذیه.

"این زمان نامشخص را برجسته پیچیدگی ملت ما عرضه مواد غذایی زنجیره ای و نیاز به یک راه جدید تفکر" ردینگ گفت. "ما شده است به طور فعال triaging بی سابقه موقعیت به عنوان آنها می رسند و کار در سراسر ساعت و در سراسر سازمان به راهنمای صنعت و اطمینان از مواد غذایی در دسترس باقی می ماند و در دسترس است.

"ما در حال حاضر به پذیرفتن گرسنگی به عنوان بعدی ما همه گیر."

صدفی Stallsmith یک روند خبرنگار نیویورک رکورد روزانه. او را می توان در رسید mstallsmith@ydr.com و یا به دنبال در توییتر @ShelStallsmith.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن