ناپولیتانو توصیه تعلیق شنبه, عمل به عنوان پذیرش معیارهای حداقل تا سال 2024

رئيس جمهور از دانشگاه کالیفرنیا جانت ناپولیتانو توصیه می شود که UC تعلیق تست استاندارد به عنوان یک پذیرش مورد نیاز تا سال 2024 با توجه به پیشنهاد دوشنبه منتشر شد.

ناپولیتانو توصیه می شود که UC را SAT و ACT مورد نیاز آزمون اختیاری برای پذیرش از طریق 2022 پذیرش چرخه و به طور کامل رها کردن آزمون های استاندارد از روند پذیرش از طریق 2024.

در طول این زمان UC خواهد توسعه یک تست جدید که بهتر هم راستا با UC ارزش خواهد بود که در دسترس دانش آموزان در کالیفرنیا مدارس در طول سال 2025 پذیرش چرخه با توجه به ناپولیتانو توصیه.

حتی اگر تست جدید آماده است تا سال 2025 به UC نمی خواهد سر استفاده از قانون و یا نشسته در آن فرآیند پذیرش برای کالیفرنیا دانش آموزان, اگر توصیه به دنبال آن است.

با این حال مشخص نیست که آیا این آزمون جدید در دسترس خواهد بود به خارج از کشور و دانشجویان بین المللی. در این پیشنهاد ناپولیتانو توصیه می شود که UC علمی سنا کار با دولت به منظور توسعه یک روش برای این دانش آموزان در شروع سال 2025 است.

دانش آموزان هنوز هم قادر خواهد بود به استفاده از عمل و نشست نمرات برای بورس در نظر گرفتن پذیرش تضمین می کند و البته قرار دادن از طریق 2024.

دانشگاه کالیفرنیا Board of Regents است به رای در ماده 21 مه در آینده آن نشست.

UC اعلام کرد در ماه آوریل که آن را نمی خواهد نیاز به دانش آموزان با استفاده از سقوط سه ماهه برای ارسال SAT یا ACT نمرات با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

توصیه تضاد رای UC علمی سنا در ماه آوریل به تصویب رساند که 51-0 با یک ممتنع در حمایت از UC را ادامه استفاده از آزمون های استاندارد در فرایند برنامه در حالی که سایر گزینه ها مورد بررسی قرار گرفت.

UC شد شکایت کرد و در ماه دسامبر توسط دانش آموزان دبیرستان, پذیرش سهام سازمان و لس آنجلس منطقه مدرسه خود را برای استفاده از تست استاندارد در پذیرش.

این گروه ادعا کرد که استفاده از SAT و ACT در روند پذیرش تبعیض علیه اقلیت کمتر دانش آموزان و درخواست شده است که UC قطع آن با استفاده از تست استاندارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو