حرکت به آموزش آنلاین است مثبت و منفی برای دانش آموزان با ناتوانی

انتقال به کلاس های آنلاین شده است و یک کیسه مخلوط خواهد Higbie سوم-سال مهندسی هوافضا ، Higbie دارای اختلال بی

توسط ATROTICNEWS در 19 اردیبهشت 1399

انتقال به کلاس های آنلاین شده است و یک کیسه مخلوط خواهد Higbie سوم-سال مهندسی هوافضا ،

Higbie دارای اختلال بیش فعالی کمبود توجه یک اختلال عصبی تکاملی مشخص مشکل تنظیم توجه است.

او تا به حال برخی از مشکل حضور در کلاس های از راه دور – توسط هفته سوم Higbie تا به حال تنها به تماشای یک سخنرانی آنلاین برای کلاس فلسفه – اما او همچنین احساس می کند که آن را آسان تر به تمرکز در آپارتمان خود.

"همه چیز در خانه – تخت من سمت راست وجود دارد و من فقط باید برای به دست آوردن و نشستن و انجام کار" Higbie گفت. "من با کمال تعجب در بالای همه چیز فقط به خاطر من هرگز از "به کار' حالت."

بسیاری از دانش آموزان معلول را در مواجهه با چالش های مربوط به آموزش آنلاین.

این مرکز در دسترس آموزش و پرورش یک دفتر است که با فراهم کردن امکانات رفاهی برای دانش آموزان با ناتوانی در UCLA دریافت کرده است بیشتر درخواست محل اقامت نسبت به قبل از انتقال به آموزش آنلاین گفت: Norma Kehdi های CAE دانشیار مدیر خدمات مشاوره در ایمیل و بیانیه.

دانش آموزان باید گزارش مشکلات دست زدن به حواس او را پرت و تعویق تلاش برای تنظیم به سیستم یادگیری و یا دیده اند خود را با شرایط بدتر شده توسط pandemic مربوط به عوامل استرس زا Kehdi گفت. برخی از دانش آموزان ثبت نام شده در CAE درخواست کرده اند کمتر از معمول خود را اقامت در این سه ماهه.

الیزابت Laugeson خالق UCLA همسالان برنامه فراهم می کند که مهارت های اجتماعی مداخله به کسانی که مبتلا به اختلال طیف اوتیسم گفت: از راه دور کلاس ها ممکن است در حال حاضر چالش های اجتماعی برای کسانی که مبتلا به ASD. او گفت: برخی از بزرگسالان در طیف اوتیسم را ترجیح یادگیری آنلاین بر یادگیری در فرد ،

"برقراری ارتباط بیش از مبتنی بر وب و ویدئو کنفرانس سیستم عامل حذف نیاز به تفسیر بسیاری از غیرکلامی نشانه های اجتماعی است که مورد نیاز برای فرد در تعاملات" Laugeson گفت.

حرکت های آنلاین ساخته شده است که همه چیز را آسان تر برای Yanning Zuo یک فارغ التحصیل علوم اعصاب آموزش دستیار با ASD.

"من خواهد بود خشک در هر زمان پس از من تا به حال برای شرکت در یک جلسه یا سمینار و یا رفتن به کلاس جسمی" Zuo گفت. "این من صرفه جویی در وقت رفت و آمد و استرس از تعامل اجتماعی است."

کلاس های آنلاین کمتر دست و پا گیر از فیزیکی کلاس برای Zuo چرا که او نمی باید یک درایو بالا برای تعامل اجتماعی است. اما Zuo به رسمیت می شناسد و این گونه نیست و برای هر کس با ASD.

دیگر دانش آموزان شده اند قادر به پیدا کردن حواس پرتی-رایگان محیط. این مورد برای Izzy یک دانش آموز مبتلا به ADHD که خواست برای او نام نمی شود منتشر شده است.

Izzy, سوم, سال, انسان شناسی, دانش آموز, گفت که او نگران بود و هنگامی که او در بر داشت که در کلاس بودند برای رفتن به نقل آنلاین. به مدیریت او ADHD او صرف زمان در مدرسه در حال توسعه روال و تغییرات رفتاری مانند تشخیص او "بازی" و "آموزش" در مناطق, به او کمک کند ماندن متمرکز در مدرسه.

اما از آنجا که این حرکت آنلاین او از دست داده است برخی از آن. برای یک, او تا به حال به نوبه خود بستر او به میز موقت به دور ماندن از منحرف خانواده فضاهای زندگی.

"من تا به حال در جای خود یک سیستم است که برای من کار می کرد بعد از یک مدت زمان طولانی آزمون و خطا" Izzy گفت. "من حدس می زنم من باید به شکل جدید عادات مطالعه."

تست گیری در این شرایط نیز ممکن است مشکلات مطرح برای برخی از دانش آموزان معلول. چرا که همه چیز در حال انجام است از راه دور, CAE نمی تواند حواس پرتی-کاهش امتحان environments Kehdi گفت.

این CAE اجرا کرده است روش ارائه دانش آموزان نابینا, کم بیناییناشنوا و یا جزئی از دست دادن شنوایی با دسترسی به مناسب تطبیقی تجهیزات و تکنولوژی های کمکی به آنها اجازه می دهد برای دسترسی به کلاس های آنلاین.

نیکول تبدا یک سال چهارم, جامعه شناسی دانش آموز که ناشنوا است و بدون سمعک گفت: او را به لپ تاپ خود را ، iPad و رونویسی برنامه به تماشای او کلاس های آنلاین. و فردی جلسات مجازی مانند ساعات اداری هستند یک چالش بزرگتر.

"من باید به تکیه بر سمور (صوتی پیاده app) که بسیار دشوار است به دلیل آن می تواند قطعی" تبدا گفت.

بزرگترین تغییر برای او گفت که از دست دادن در دانشگاه حضور CAE تسهیلات را ترک کرده است که او خیلی بیشتر از خود او به عنوان چهره های نحوه تنظیم کنید.

این بیماری همه گیر است و همچنین باعث مشکلات برای دانشجویان خارج از دانشگاهیان و هدایت CAE.

Higbie تا به حال مشکل به دست آوردن خود را كمبود دارو چرا که او زندگی می کند بیشتر از داروخانه ها در صفحه اصلی از زمانی که در محوطه دانشگاه. آن را تبدیل به یک بزرگ و ترسناک وظیفه به ترک خانه و سفر تا او را با توسل به سهمیه بندی خود دارو Higbie گفت.

دانش آموزان در کالیفرنیا زندگی می کنند می تواند دارو از طریق پست به آنها را از Bruin بهداشت داروخانه.

حرکت به کلاس های آنلاین شده است آسان تر در برخی از راه هایی برای دانش آموزان با ناتوانی های مشکل تر است از دیگران. اما Izzy و تبدا توافق می کنید که آن همان است که در کلاس های حضوری.

"انتقال به آموزش آنلاین است به من آموخت که چقدر من ارزش فیزیکی تحصیل" Izzy گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im