که در حال رفتن به صرفه جویی در هنگ کنگ از چین ؟

هر چیزی می تواند انجام شود برای نجات تا کنون خزنده کمونیست چین مانور بیش از هنگ کنگ? آنچه می تواند انجام ش

توسط ATROTICNEWS در 6 خرداد 1399

هر چیزی می تواند انجام شود برای نجات تا کنون خزنده کمونیست چین مانور بیش از هنگ کنگ?

آنچه می تواند انجام شود توسط این ظاهرا آخرین سنگر و استحکامات از جهانی دموکراسی غرب ؟

چین روز جمعه تایید کرد که این امر به طور موثر بای هنگ کنگ قانون برای اجرای قوانین امنیت ملی که به مدت طولانی مقاومت توسط ساکنان که ترس آنها را تضعیف آزادی بیان و اجتماعات و مطبوعات است.

غرب نباید دیگر بچه های ارزان قیمت چینی کمونیست کار برده را با کیفیت پایین محصولات پلاستیکی است که به راحتی می شکند و به فروش می رسد در مکان هایی مانند وال مارت است. ما باید فرض کنیم که روز ارزان تولید در زندان مانند کارخانه ها و فریب عظیم سود توسط شرکت های غربی و قریب به اتفاق نشانه های یک بار آنها خود را به فروش محصولات چینی در غرب بیش از.

غرب باید پایه برای دموکراسی و حق آزادی بیان به عنوان این اصول بسیار مهم هستند. ما باید تحریم چین, ما باید تحریم ها بر بد چینی رژیم است که در حال حاضر تکان دادن مشت آهنین در سراسر دریای جنوب چین و حتی چشمان خود در هنگ کنگ و استرالیا.

همه تجارت و همکاری با چین باید متوقف توسط تمام کشورهای غربی به عنوان نشانه ای از وحدت در برابر تجاوز کمونیست و این شامل کشورهای عضو اتحادیه اروپا. متاسفانه اتحادیه اروپا خود مدل های سیاست های خود و جمع آرمان از چین تا اروپا خواهد بود یک مهره سخت به کرک.

Coronavirus همه گیر است و یقین نشان داده است که چین یک مانع در غرب و به ویژه تحت دیکتاتور پینگ که قطعا نیاز به چربی خود را سر پهن کمی به جای برای بسیاری از دروغ و اعمال خیانت و همچنین جنایات وحشیانه رژیم خود را متعهد است.

هالیوود تولید که kow دو به چینی پول مردان برای ایجاد فیلم با تبلیغات جاسازی شده در داخل قرقره سلولیت باید از شیر مادر گرفتن خود را کمونیست پول است.

سازمان ملل متحد باید آن را کاهش می دهد درمان ترجیحی از چین و با هدف حفظ و توسعه کشورهای غربی از تهدید کمونیسم و توتالیتاریسم.

تنها راه چین همیشه باید پذیرفته شود دوباره به جامعه بین المللی است که با رد کمونیسم و اتخاذ واقعی دموکراسی است. همچنین هنگامی که دموکراسی و انتخابات در حال اجرا وجود دارد باید بیشتر شفافیت بین چین و غرب است.

در گذشته برخی از غربی دانشگاهیان تحصیلات چینی در نحوه اتخاذ کمونیسم اکنون زمان آن است که به کمک چینی ها اتخاذ دموکراسی است.

با CCP و یازدهم Jingping را دفتر سیاسی بصورتی پایدار و محکم در یک دوره برای جنگ با غرب, آن سخت است برای دیدن هر گونه تغییر رخ می دهد هر زمان به زودی. این است که چرا غرب باید خود را از دست نمی دموکراسی و حقوق, و باید به آغوش آزادی بیان در حال حاضر بیشتر از همیشه. کمونیست جناح در غرب تلاش کرده اند برای چندین دهه به چین کمونیسم چینی با غرب اما افرادی مانند اوباما خوشبختانه شکست خورده است.

در ضمن هنگ کنگ خواهد بود که در وسط با عواقب جدی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن