شهردار Garcetti اعلام کرد در صورت پوشش نیاز ضروری کارگران مشتریان

لس آنجلس ساکنان شهر را ملزم به پوشیدن پارچه پوشش صورت در حالی که مشغول به کار و یا خرید در غير ضروری کسب و کار

توسط ATROTICNEWS در 25 فروردین 1399

لس آنجلس ساکنان شهر را ملزم به پوشیدن پارچه پوشش صورت در حالی که مشغول به کار و یا خرید در غير ضروری کسب و کار, LA Mayor اریک Garcetti اعلام کرد.

یک نظم جدید الزامی به استفاده از پارچه پوشش صورت ضروری در کسب و کار برای حفاظت از ساکنان در طول coronavirus همه گیر خواهد شد و به اثر چهار شنبه, Garcetti گفت: در این شهرستان روزانه کنفرانس مطبوعاتی.

"ما می خواستیم به صبر کنید تا زمانی که اینها در دسترس" Garcetti گفت. "ما می توانید ببینید مردم در حال حاضر به فروش آنها را در گوشه آنلاین. ظرفیت ما به لطف شگفت انگیز پوشاک صنعت اینجا گسترش یافته است."

تحت نظم و کسب و کار باید با ارائه پوشش برای کارکنان خود و یا بازپرداخت آنها را برای هزینه. فروشگاه ها نیز ممکن است انکار ورود به مشتریان که نمی خود را به ارمغان بیاورد ،

کارگران که نیاز به سطح بالاتری از حفاظت مانند پزشکان که ممکن است نیاز N95 یا فولاد ماسک معاف از سفارش. منظور تنها فقط به یک زیر مجموعه از شرکت های مجاز به فعالیت در زیر شهر "امن تر در خانه" سفارش.

منظور نمی شود به برخی از مشاغل مانند کارگران پستی که اغلب با ارائه نشده است هر گونه تجهیزات حفاظت شخصی در همه. مقامات بهداشت عمومی به این نتیجه رسیدند که در این زمینه کار عدم تعامل نزدیک که ماسک ها مفید Garcetti گفت: در چهارشنبه نشست خبری.

Garcetti گفت: کسانی که منطبق نیست ممکن است دریافت اداری استنادی که در نتیجه خوب اما نه بازداشت.

"ایده ما این است که نمی شود به دستگیری و fining مردم صورت پوشش" Garcetti گفت. "ما با تکیه بر مردم به استفاده از قضاوت خود را به استفاده از خود-اجرای. ... زمانی که شما بخواهید مردم را به انجام این کار آنها در واقع انجام شده است."

سفارش نیز تشویق می کند ضروری کسب و کار خرده فروشی برای اضافه کردن یک اکریلیک سد در نقاط فروش اگر چه Garcetti گفت: به اندازه کافی وجود ندارد بنفش به نصب موانع در هر فروشگاه در شهر.

لس آنجلس یکی از اولین شهرهایی در ایالات متحده به توصیه عمومی استفاده از پارچه پوشش صورت. همچنین در حال حاضر یکی از رو به رشد تعداد شهرها و تا کنون بزرگترین شهرستان در کشور به دستور پوشش صورت.

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از تغییر مواضع خود در ماسک و شروع به معرفی عمومی پوشیدن پارچه پوشش صورت یک روز پس از Garcetti خود توصیه در تاریخ 1 آوریل.

پوشاک کارگران در شهرستان منطقه مد را به دست آورد به رسمیت شناختن برای تعویض به ماسک تولید برای پاسخگویی به تقاضای عمومی است. این شهرستان آغاز شده L. A. محافظت از برنامه در تاریخ 27 مارس به استخدام نساجی کسب و کار برای تولید ماسک و توزیع آنها را به ضروری کسب و کار.

UCLA مقامات چهارشنبه اعلام کرد که این دانشگاه را مطابق با سفارش و ارائه اجباری پوشش صورت برای کارکنان خود را در UCLA مایر و رنه Luskin مرکز همایش های تیورتن خانه لک ارروهید مرکز کنفرانس و UCLA مسکن و امکانات ناهار خوری شروع جمعه.

برخی از فروشگاه ها در لس آنجلس در حال حاضر ارائه شده است کارگران خود را با ماسک. سیلویو وانگ مدیر در هدف وست وود گفت: این فروشگاه در حال حاضر قرار داده شده سفارشات به صورت ماسک و انتظار برای دریافت آنها در هفته.

"از آنجا که شهردار صادر کرده و دستور ماسک برای هر فروشگاه تشدید سفارش برای این ماسک به آنها را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است" وانگ گفت. "این یک کسب و کار مهم است. ما باید مطمئن شوید که هر کس را امن و محافظت شده است."

اگر ماسک نمی رسند قبل از جمعه و کارمندان را مجبور به آوردن خود را پارچه پوشش به کار وانگ گفت. هر ماسک که از فروشگاه دریافت برای فروش هستند که به یاد می آورد برای توزیع به امکانات مراقبت های بهداشتی.

فروشگاه های دیگر در حال حاضر برخی از منظور و مقررات در محل. در 7-Eleven در وستوود دیوار پلاستیکی شفاف پرده های حمام جداگانه صندوقدار از مشتریان که باید ماسک به فروشگاه را وارد کنید. اگر یک مشتری ندارد, ماسک, کارمند میدارد اقلام از طرف آنها.

پنی Grady حلقه تا مشتری پشت پرده حمام سد در 7-Eleven در وستوود ایجاد کرد. (Jintak هان/Daily Bruin ارشد)

چهارشنبه پنی Grady اولین روز کار در وستوود 7-یازده. او از انتقال 7-Eleven در مرکز شهر لس آنجلس به این روستا به دلیل کمبود کارکنان.

Grady عینک فولاد ماسک که رئیس او ارائه شده است.

"این دشوار است برای پیدا کردن (ماسک)," Grady گفت. "این ترسناک است که شما نمی دانید کدام یک را می پوشند برای محافظت از خودتان را به درستی. برخی از آنها آن را سخت به نفس در ... من فکر می کنم که چرا بسیاری از مردم آنها را می پوشند اما اگر آن را کمک خواهد کرد که جلوگیری از گسترش و سپس من آنها را پوشیده است."

دانش آموزان همچنین تلاش برای پیدا کردن ماسک هر دو فولاد و پارچه را می پوشند در حالی که خرید.

آریانا کاظمی چهارم-سال مهندسی برق, دانشجو, برد چهار شنبه بعد از ظهر برای خرید مواد غذایی در Ralphs با او دوست مدیسون هو, یک چهارم-سال هنرهای زیبا ، آنها هر دو عینک دستکش که هو خریدم اما آیا ماسک.

"ما در درجه اول نگاه آنلاین" هو گفت. "و یا در فروشگاه ها حتی اگر از من خواسته یک کارمند, آنها مانند," آره, ما آن را ندارید.'"

با سفارش به اثر جمعه کاظمی و هو گفت: آنها سعی خواهد کرد تا خود را چهره خود را پوشانده اند.

"من احساس می کنم نوع بد که من نیستم با پوشیدن ماسک, چرا که من به اطراف نگاه کنید و همه را با پوشیدن یک" هو گفت. "من احتمالا رفتن به سعی کنید اگر من می توانم چون من نمی خواهید افراد دیگر به مشکل برای من نیست با پوشیدن ماسک."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن