آی بی ام دیگر کار بر روی چهره شناخت چرا که استفاده می شود برای دهها اما اشاره نمی هولوکاست

آی بی ام گفته این شرکت متوقف خواهد شد در حال توسعه و یا فروش نرم افزار تشخیص چهره با توجه به نگرانی های فن

توسط ATROTICNEWS در 23 خرداد 1399
IBM-NAZI-MACHINE-WW2-GERMANY

آی بی ام گفته این شرکت متوقف خواهد شد در حال توسعه و یا فروش نرم افزار تشخیص چهره با توجه به نگرانی های فن آوری مورد استفاده برای ترویج نژاد پرستی. در نامه ای به کنگره, IBM, مدیر عامل شرکت Arvind کریشنا گفت: فن آوری های غول پیکر مخالف هر نوع تکنولوژی استفاده می شود "برای توده نظارت پروفایل نژادی و نقض حقوق اساسی بشر و آزادی."

که از یک شرکت است که به کمک نازی ها در جنگ جهانی دوم برای پیگیری جمعی از اطلاعات مربوط به عودت کننده گان و هولوکاست مرگ و میر در این زمان موجب زنگ ورزش توسط آی بی ام به نظر می رسد کمی شک دارم. آی بی ام است که احتمالا فرار از تشخیص صورت برنامه به دلیل آن است که از نظر مالی قابل دوام.

آی بی ام و راه حل نهایی

آلمان نازی بود و دوم مهم ترین مشتری IBM پس از پر سود بازار ایالات متحده است. در سال 1933 سرشماری با کمک به طراحی و نامزدها خدمات ارائه شده توسط آی بی ام از طریق آن آلمانی و شرکت تابعه ثابت می تواند محوری برای نازی ها در تلاش خود را برای شناسایی منزوی کردن و در نهایت از بین بردن این کشور اقلیت یهودی.

ماشین-جدول داده های سرشماری تا حد زیادی گسترش برآورد تعداد یهودیان در آلمان با شناسایی افراد تنها با یک یا چند یهودی اجداد. برآورد قبلی از 400,000 به 600,000 رها شده بودند برای یک برآورد از 2 میلیون یهودی در این کشور 65 میلیون.

داده های تولید شده با استفاده از شمارش و alphabetization در بر تجهیزات عرضه شده توسط آی بی ام از طریق آن آلمانی و دیگر شرکت های تابعه ملی بود و کلام در تلاش دولت آلمان برای تمرکز و در نهایت از بین بردن قومی یهودی جمعیت در سراسر اروپا است.

IBM AUSCHWITZ
(توییتر)

هر نازی ها به اردوگاه مرگ حفظ خود Hollerith-Abteilung (Hollerith بخش) اختصاص داده و با نگه داشتن زبانه ها در زندانیان از طریق استفاده از آی بی ام punchcard فن آوری است.

بدون آی بی ام و ماشین آلات و ادامه نگهداری و خدمات و همچنین عرضه کارت پانچ, آیا واقع در سایت و یا خارج از سایت هیتلر اردوگاه می تواند هرگز موفق اعداد آنها انجام داد. آی بی ام در نتیجه کمک به کارآمد کشتن میلیون ها نفر از مردم در اردوگاه مرگ سیستم بالینی ثبت شده در کارت پانچ و گردآوری از طریق آی بی ام ماشین آلات.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن