پرستاری بالینی شیوه های مجاز به صورت آنلاین به دلیل محدودیت از همه گیر

هفته گذشته دانش آموزان از UCLA دانشکده پرستاری بود برای اولین بار شبیه سازی آنلاین کلاس. دانش آموزان صرف 12 سا

توسط ATROTICNEWS در 28 فروردین 1399

هفته گذشته دانش آموزان از UCLA دانشکده پرستاری بود برای اولین بار شبیه سازی آنلاین کلاس. دانش آموزان صرف 12 ساعت بر روی کامپیوتر انجام یک سری از کارها در شبیه سازی بیماران تحت جهت دانشکده جایگزینی فرد در یادگیری است.

به منظور دریافت یک در رشته پرستاری, دانش آموزان مجبور به صرف یک تعداد معینی از ساعت در عملکرد بالینی ارزیابی بیماران در محیط بیمارستان. UCLA دانشجویان پرستاری باید در شخص clinicals بهار سه ماهه سوم و چهارم سال از برنامه های پرستاری. کالیفرنیا مدیره از ثبت نام پرستاری نیاز به 75 درصد از کسانی که ساعت انجام می شود با فرد مستقیم مراقبت از بیمار به منظور واجد شرایط برای پرستاری مجوز. دیگر 25% درصد انجام می شود آنلاین. این درصد متفاوت توسط دولت است.

لیندا Sarna, رئیس UCLA School of Nursing گفت که COVID-19 شیوع ساخته شده آن را به چالش به جای دانشجويان پرستاری در برخی از بیمارستان ها.

بسیاری از بیمارستان ها به سختی به اندازه کافی تجهیزات حفاظت شخصی برای خود کارکنان Sarna گفت. علاوه بر این دانش آموزان ممکن است بدون علامت حمل و بیماران در بیمارستان است.

به دلیل این چالش ها Sarna گفت: پرستاری برنامه قرار دادن مکث در قرار دادن دانشجویان در محیط بالینی است. او گفت: بیمارستان ها نیز خواست برنامه برای به تاخیر انداختن ارسال دانش آموزان است.

"این یک مبارزه چرا که در زمان ما فکر می کردیم بالینی قرار دادن و روز بعد قوانین تغییر کرده و نقاط تغییر" Sarna گفت.

نیکول کلوریا پنجم-سال دانشجوی پرستاری گفت: در حالی که آن را ترسناک می شود در یک بیمارستان به دلیل اند وجود دارد بسیاری از COVID-19 موارد, او هنوز هم می خواهد به کار و کمک در نور از کمبود کارکنان مراقبت های بهداشتی.

"برای ما (چهارم سال در برنامه) ما کمی در تاریکی چه می گذرد در" کلوریا گفت. "همه ما دانشکده پرستاری آنها در حال کار بسیار سخت است. آنها در حال کار سخت برای به دست آوردن ما ساعت در آنجا که آنها می خواهند ما را به فارغ التحصیل در زمان."

دانشجویان پرستاری به تازگی دریافت ایمیل و گفت آنها می توانند شروع به رفتن به بیمارستان برای خود clinicals شروع مارس 20 کلوریا گفت.

گسترش COVID-19 نیز مختل برنامه از دانشجويان پرستاری که قرار داده شده بود در بیمارستان ها در حال حاضر با سرمایه گذاری برای چرخش بالینی. امی Tuey یک سال چهارم پرستاری دانشجو گفت: قرار دادن او در تورانس یادبود مرکز پزشکی تغییر در عرض چند ساعت.

"دوشنبه, من تا به حال یک جلسه با من پزشکی مربی و گفتند تورانس هنوز در" Tuey گفت. "چند ساعت بعد () تورانس بیمارستان رسما گفت که آنها نمی گرفتن دانشجويان پرستاری در این زمان به منظور ترک بیشتر در نقاط باز برای استخدام های جدید."

در مارس 4, کالیفرنیا مدیره از ثبت نام پرستاری اعلام کرد که 50 درصد از این ساعت مورد نیاز در یک برنامه پرستاری می تواند انجام شود به صورت آنلاین از طریق شبیه سازی و یا آزمایشگاه های آموزشی.

مری ان Shinnick مدیر شبیه سازی در UCLA دانشکده پرستاری و گفت که آنها آماده شده بود در صورتی که هیئت مدیره تصمیم به افزایش تعداد, شبیه سازی, ساعت مجاز است. Shinnick گفت: آنها تا به حال شده به دنبال محصولات برای معرفی به برنامه بیش از رخصتی بهار.

دانشکده پرستاری و کمک به دانش آموزان است که لپ تاپ ها و اساتید که وب کم, Shinnick گفت. علاوه بر این او گفت: آموزش نرم افزار ارائه شده است به صورت رایگان برای دانشجویان پرستاری.

نیکول Durghalli یک سال چهارم پرستاری, دانش آموز, او اولین شبیه سازی شده 12 ساعته چرخش شیفت آخرین سه شنبه از 7 صبح تا 7 بعد از ظهر

Durghalli گفت که او عصبی به دلیل برنامه های شبیه سازی اغلب درخواست بسیار خاص پاسخ.

"اگر شما قرار داده .4 به جای 0.4 شما ممکن است مشخص شده اشتباه" Durghalli گفت. "این قطعا یک نگرانی من گرفتن آن اشتباه نمی کند چرا که من آن را نادرست اما از آنجا که نمی خواهم راه من نوشت: من پاسخ دهد."

Durghalli گفت که در حالی که او آن را درک بود مخاطره آمیز برای دانشجویان پرستاری برای رفتن به بیمارستان, او احساس کمی فریب خورده از تجربه است.

Durghalli گفت: خطر زندگی خود را برای درمان بیماران خواهد بود چیزی است که او می تواند انجام به عنوان بخشی از کار او تا به حال او در حال حاضر فارغ التحصیل شد.

"کاملا رک و پوست کنده من نمی خواهم به صرف 12 ساعت در کامپیوتر من" Drughalli گفت. "من می خواهم به انجام آنچه که من دوست دارم بهترین است که مراقبت از بیماران است."

پس از اولین چرخش بالینی او گفت که دیگر دانشجویان پرستاری و خودش احساس خستگی پس از هفت تا هشت ساعت است.

در حالی که آنها خسته طول شیفت Durghalli گفت: آنلاین clinicals منجر به در عمق گفتگو در مورد بیماری هایی مانند بیماری انسدادی مزمن ریوی. Durghalli اضافه شده است که به خاطر آنها حاضر با استادان آنها در زمان حال به بحث در مورد عوارض جانبی از 19 داروها شما می توانید با تجویز برای COPD. اگر آنها در یک محیط بیمارستان, این ممکن است ممکن است Durghalli گفت.

اعضای پرستاری گروه, گروه چت, پشتیبانی از یکدیگر در طول کل تغییر به یکدیگر ارسال الگوهای رفتاری برای تشویق او اضافه شده است.

Sarna گفت که آنها ایجاد کرده اند یک مطالعه مستقل است که به نظر می رسد در همه گیر و بیماری های همه گیر در سراسر تاریخ است. اگر چه این دوره ایجاد شد و برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی در مقطع کارشناسی و نیز قادر به پیوستن به این دوره با دانشکده تصویب Sarna اضافه شده است.

Sarna گفت COVID-19 اجازه می دهد تا دانش آموزان به درک چگونه به آماده شدن برای بیماری های همه گیر در یادگیری در مورد زنجیره تامین برای ماسک بهداشت عمومی استراتژی و شناسایی جمعیتی که در معرض خطر هستند.

"در اینجا ما در جدید و همه گیر" Sarna گفت. "من فکر نمی کنم هیچ یک از ما تصور کرده اند که ما می تواند تجربه این."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن