او از COVID-19 به عنوان نوه اش شد شرکت در یک محاکمه به توسعه یک واکسن

مایک Argento York Daily Recordانتشار: 10:07 AM EDT مه 1 سال 2020جوانه Stillwaggon او گفته بود "یک رابطه جنسی خ

توسط ATROTICNEWS در 12 اردیبهشت 1399

جوانه Stillwaggon او گفته بود "یک رابطه جنسی خشن, پیر پرنده."

آن را در خانواده اجرا می شود. برادرش جیم بود tugboat کاپیتان در نیویورک بندر پس از پدر خود را در حرفه و زمانی که این اراذل و اوباش تلاش کردند تا خود را در اتحادیه, او آنها را گرفت و برنده شد.

غنچه تا به حال خود را در اولین حمله قلبی هنگامی که او در اواخر خود را. او مبارزه و ضرب و شتم مرحله 4 سرطان روده بزرگ ، او در ژانویه سقوط و ضربه زدن سر خود را, و هنگامی که دکتر به او گفت که او ممکن است قادر به بازگشت از آن جوانه به او نگاه کنید که گفت: "فقط من دیده بان." همان دکتر به او گفت که قلب او مشغول به کار بود در تنها 10 درصد بهره وری و جوانه آن شانه ای بالا انداخت. "Doc, من حتی نمی وصل تلفن من در هنگامی که آن را در 10 درصد است." دکتر در پاسخ با بیرون کشیده شده "OK."

مرتبط: این شهرستان نیویورک بومی است که یک انسان خوک گینه برای coronavirus واکسن آزمون

بیشتر: "در آستانه مرگ': بیمارستان نیویورک را بسیار 1st COVID-19 بیمار را نجات داد ECMO درمان

بیشتر: او یک مغز با خوردن آمیب جت اسکی در رودخانه Susquehanna – و ضرب و شتم 97 درصد مرگ و میر

جوانه جان سالم به سقوط بود و در ترمیم در اوایل ماه آوریل زمانی که او بیمار شد و در نوتوانی در خانه سالمندان در Yakima, Washington. پزشکان آزمایش او برای COVID-19.

آن را به عقب آمد مثبت است.

در همان زمان نوه اش ژاک Wurtz شد و شرکت در آزمایشات اولیه برای تست ممکن است واکسن برای از بین بردن ویروس.

که تلاش می شود بیش از حد در اواخر جوانه.

خانواده می داند COVID-19 خیلی خوب

جوانه نبود اولین عضو از خانواده خود را به قرارداد ویروس. دختر, Bridget و شوهرش آدم که زنده 3,000 مایل دور از جوانه در هانوفر هر دو بیمار در اوایل ماه مارس. آنها مشکوک است که آنها تا به حال شده مبتلا به ویروس خود را با پزشک مشکوک آن را به عنوان به خوبی. اما حتی اگر آنها در معرض خطر تبدیل شدن به شدت بیمار خود را به دلیل سنین – Bridget 62 است و آدم 63 – دکتر به آنها گفت که آنها واجد شرایط برای آزمون زیرا در آن زمان کسانی که به دنبال آزمایش تا به حال به تب بالای 103 و تب به اوج خود رسید و در 102.

آنها بهبود یافتند و در اطراف آن زمان آنها متوجه شدند که 36 سال از پسر ژاک حال داوطلب برای آزمایش واکسن در سیاتل که در آن او زندگی می کردند پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه ایالتی واشنگتن.

و سپس جوانه بیمار شد.

'او افسون خوش شانس'

چارلز ادوارد "جوانه" Stillwaggon متولد گسترده ای کانال یک جامعه منزوی از خانه های ساخته شده در stilts در یک جزیره در ایالات متحده آمریکا خلیج در کوئینز در Oct. 11, 1929 یکی از هفت بچه. پدرش والت ساخته شده زندگی خود را روی آب و خیلی از بقیه خانواده اش به دنبال کت و شلوار.

خانه خانواده خود را بالاتر از آب است. جوانه گفت: خانواده اش که حمام تقریبا یک سوراخ در کف کفش به خلیج. او به یاد می آورد شنا در این آب چیزی است که به اعتقاد او باعث شد به سختی.

در سال 1945 که جنگ جهانی دوم بود که وارد مراحل نهایی آن او تلاش برای ثبت نام برای سپاه تفنگداران دریایی. که تنها 16 او جعلی مادرش امضا در فرم نام نویسی. همکاران مشکوک بود. جوانه بود بچه کمی لاغر و به دختر خود گفت: احتمالا نگاه نزدیک به 12 از 16. همکاران بررسی با مادرش که البته می دانستم که هیچ چیز در مورد آن است که به پایان رسید که. "من نمی دانم که چرا او فکر او می تواند دور با آن" دختر خود را گفت.

سال بعد در 17 جوانه ترک تحصیل کرد و به عضویت نیروی دریایی در نهایت خدمت به عنوان یک ارتباطات تکنسین, گوش دادن در انتقال رادیویی از سراسر جهان جمع آوری اطلاعات.

او ملاقات پاتریشیا Balcom در حالی که مستقر در واشنگتن دی سی و آنها بحباله نکاح در اوردن, on Aug. 22 1953 در نیروی دریایی نمازخانه در پایتخت. خانواده زندگی می کردند در سراسر جهان در طول جوانه خدمات – فیلیپین و آلمان و ژاپن و در میان دیگران – در نهایت خدمت در کالیفرنیا در 1960s.

در سال 1967 او تا به حال یک زن و شوهر از تماس های نزدیک. در ماه ژوئن آن سال او برنامه ریزی شده بود به گزارش یو اس اس لیبرتی اما سفارشات تغییر در آخرین لحظه. آزادی در دریای مدیترانه فقط در شمال شبه جزیره سینا در طول شش روز جنگ بود که آن را به اشتباه به مصر کشتی توسط اسرائیل و حمله کردند. سی و چهار خدمه درگذشت و 171 زخمی شدند.

در نوامبر آن سال او موفق به دریافت سفارشات برای پیوستن به خدمه ناو Pueblo یک کشتی جاسوسی نیروی دریایی آن را به عنوان مجموعه ای به گشت زنی در آب های کره شمالی. جوانه نمی خواهید به دور از خانواده خود را برای یک ماموریت و تصمیم به بازنشستگی از خدمات. در پوبلو کشف و ضبط شد توسط کره شمالی در ماه ژانویه سال 1968 منجر به 11 ماهه بست طولانی با ایالات متحده عمده ای زد و خورد در جنگ سرد.

"او تا به حال یک افسون خوش شانس, من حدس می زنم" بریجت گفت.

او هرگز واقعا چپ نیروی دریایی است. او همیشه یک افتخار نیروی دریایی مرد با پوشیدن لباس خود را برای مناسبت های خاص و به سختی تا کنون که بدون یکی از این کلاه از کشتی های مختلف خدمت کرده روی. غرور خود را پلاک بخوانید "رئیس" و "CPOUSN." او یکی از سه پرچم در مقابل خانه اش – پرچم آمریکا در دانشگاه ایالتی واشنگتن پرچم و پرچم نیروی دریایی.

پس از بازنشستگی جوانه نقل مکان به واشنگتن رفت و به کار برای آژانس امنیت ملی. منتقل شد به بخش غربی اقیانوس آرام که در آن او و خانواده اش را حل و فصل.

سنت جوانه

جوانه بود و غیر عادی. او "وحشتناک پس انداز کن" دختر خود را گفت و او علاقه شدید به چیزی برای شوخی. او را فرزندان و نوه های "تصادفی بسته های" ژاک گفت. "هنگامی که شما یک بسته از او شما هرگز نمی دانستند چه خواهد بود در آن" نوه اش گفت. جوانه خواهد انتخاب کنید تا همه چیز در فروشگاه صرفه جویی و بازارهای کک و فقط آنها را ارسال کردن. هنگامی که او فرستاده Zach یک دیواری نهادی حوله کاغذی تلگراف پیوستی توجه داشته باشید که توضیح داد: اگر ژاک تا کنون افتتاح یک رستوران او می تواند از آن استفاده کنید. ژاک تا به حال هیچ برنامه ای برای باز کردن یک رستوران است.

او می خواهم خود را ارسال نوه کارت برای جشن های تولد خود را, اما آنها تقریبا هرگز کارت تولد. او یک بار ارسال Zach یک دریافت خوب به زودی کارت برای روز تولد خود پیوستی بررسی 32 سنت. در یک زمان کوتاه ژاک دریافت کارت های دیگر - یکی بود یک نوار حکم کتاب مقدس کارت با کلمات عبور و تولدت مبارک نوشته شده بر روی آن – و چک به صورت عجیبی خاص مقدار پول - $1.21, $3.02 بود. که باعث Zach به تماس مادر خود را بپرسید که آیا پدر بزرگ او خوب بود. "او شما" مادرش به او گفت.

نام مستعار او بود سنت باد. که خود را شروع به عنوان یک شوخی هنگامی که او در کلیسای سنت پل محله و مدرسه. (او مؤمن کاتولیک.) در مدرسه او را متقاعد کودکان است که او یک قدیس بود. بچه ها آن را خریداری رفتن تا آنجا که به درخواست کشیش که آیا جوانه واقعا یک سنت. "این یک فشار" ژاک گفت.

ژاک و جوانه بودند ارواح قوم و خویشی. "او و ژاک بسیار به طور یکسان" بریجت گفت. "آنها هر دو دارای یک شوخ طبعی سریع و همان حس شوخ طبعی است. آنها می خواهند برای کمک به همه. آنها روابط خوبی با هم داشتیم."

در تابستان گذشته ژاک و دیگر اعضای خانواده به همراه باد به Seattle Mariners بازی که در آن جوانه بود برای او افتخار خدمت به کشور است. او تصمیم به درست پوشیدن, نیروی دریایی, یونیفرم, بر روی فرش قرمز. "این چنین یک لحظه" ژاک گفت. "او در این زمینه آغاز شده و همینگ آن است."

ژاک به یاد می آورد, "او همیشه برای ماجراجویی های بعدی است. زندگی او را در یک ماجراجویی است."

یکی از آخرین بازدید

پس از سقوط خود را در ماه ژانویه و اقامت در بیمارستان جوانه رفت و برگشت به خانه سالمندان و به نظر می رسید به خوبی انجام می دهند, Bridget گفت.

در پایان ماه مارس هر چند او بیمار شد. شانزده دیگر از ساکنان خانه سالمندان به حال قرارداد COVID-19 و با آزمون انجام می شود در تاریخ 1 آوریل برگشتم مثبت است.

بریجت با هواپیما به یاکیما. او قادر به دیدار او با پوشیدن دنده محافظ. او به نظر می رسید به دوره نقاهت خود را با وجود سن و سابقه مشکلات سلامتی.

بریجت بازگشت به هانوفر.

سه روز بعد در آوریل 16, جوانه گذشت. او 90.

'سخت ترین قسمت بود قادر به وجود'

ژاک در آن زمان شده بود در دادگاه برای یک واکسن در حال طراحی و توسعه توسط یک شرکت زیست فناوری ماساچوست به نام Moderna, Inc., که مشغول به کار بود با Kaiser Permanente مراقبت های بهداشتی کنسرسیوم در محاکمات است. به عنوان یک موضوع آزمون گفت: ممنوع بود از دیدن پدر بزرگ خود را در فرد. او به سفر به دنبال از طریق پنجره. گاهی اوقات او فقط می خواهم درایو توسط خانه سالمندان است.

"سخت ترین بخش" ژاک گفت: "نمی شد که قادر بود وجود دارد."

جوانه درک کرد و او افتخار بود که ژاک تا به حال پا به جلو به انجام کاری که ممکن است باد تا کمک به پیدا کردن یک واکسن برای این بیماری وحشتناک. "من می دانم که او نمی خواهد که آن را به هر راه دیگری" ژاک گفت.

بریجت با اشاره به طنز این است که پسر او "بود کمک به کار بر روی یک واکسن در حالی که خود فرد مورد علاقه در جهان در حال عبور و دور از بیماری است."

او گفت: "خیلی دیر خواهد بود به او کمک کند اما اگر این کمک می کند تا میلیون ها نفر از افراد دیگر جلوگیری از این بیماری وحشتناک او خواهد بود خوشحال با آن است."

مقاله نویس/خبرنگار مایک Argento شده است یک رکورد روزانه کارمند از سال 1982. او را در رسیدن به 717-771-2046 و یا در mike@ydr.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب