رهنمود اتحادیه اروپا را مجبور خواهد کرد اروپایی ها به خوردن حشرات برای پروتئین

زن بزرگ حشرات در حالی که اعضای غیر منتخب کمیسیون اروپا خواهد ناهار خوردن روزانه در بهترین خوراک شناس مواد

توسط ATROTICNEWS در 6 خرداد 1399
Woman eating insects
زن بزرگ حشرات

در حالی که اعضای غیر منتخب کمیسیون اروپا خواهد ناهار خوردن روزانه در بهترین خوراک شناس مواد غذایی از سنتی منابع پروتئینی مانند گوشت گاو و مرغ و ماهی شهروندان به طور منظم را انتخاب کرم و حشرات به صورت روزانه خود مصرف پروتئین.

از مزرعه تا چنگال استراتژی است که در قلب اروپا سبز در مقابله با هدف ایجاد سیستم های غذایی عادلانه و سالم و سازگار با محیط زیست دوستانه است.

Fried insects
سرخ شده حشرات

کنستانتین Muraru از پلت فرم بین المللی از حشرات به مواد غذایی و خوراک (IPIFF), اتحادیه اروپا یک سازمان غیر انتفاعی است که نشان دهنده منافع حشرات بخش تولید نشان داد مغذی کیفیت از حشرات.

حشرات را می توان به صورت محلی تولید می شود و بسیار مغذی و پروتئین و غنی از مواد غذایی است که می تواند تولید شده در مقادیر بالا در یک منطقه کوچک این کمک می کند تا برای بهبود هر دو خودکفایی و انعطاف پذیری از سیستم های مواد غذایی. منبع

 

اروپایی ها بودند پس از تحسین برای خود مجموعه ای از نفیس آشپزی, اما در حال حاضر تحت مقررات اتحادیه اروپا به دهقانان داده خواهد شد مجبور به توسل به خرد حشره رب و حشرات احساسات بیش از حد به خوردن روزانه است. یکی می گویند آن است که به عنوان بد نیست به عنوان sap india, سبز, اما اگر انسان مجبور به خوردن حشرات در آینده است که به می گویند که گام بعدی را نمی خواهد دوباره اجساد?

"در اصل به حفظ اتحادیه اروپا دفتر سیاسی و پهناور ما حساب هزینه وجود خواهد داشت نیاز به کاهش کمتر از جمعیت. شما را به خوردن حشرات و ما را به خوردن فیله مینیون البته از بهترین چمن تغذیه گاو. شما نوشیدن حشره آب و ما می نوشند بهترین شامپاین. C'est la vie, mes amis" یکی از اعضای کمیسیون اروپا quipped قبل از ترک برای قرار ملاقات خود را در یکی از گران ترین رستوران در بروکسل.

Bon appétit..tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن