اپيدميولوژی استاد کمکی کمک می کند تا چین توسعه, پیاده سازی COVID-19 پاسخ

یک UCLA استاد کمک کنترل چین COVID-19 اپیدمی هنگامی که آن را برای اولین بار پدید آمده اما او نگرانی در مورد افز

توسط ATROTICNEWS در 2 خرداد 1399

یک UCLA استاد کمک کنترل چین COVID-19 اپیدمی هنگامی که آن را برای اولین بار پدید آمده اما او نگرانی در مورد افزایش جهانی COVID-19 موارد است.

Zunyou وو کمکی استاد اپیدمیولوژی در UCLA فیلدینگ دانشکده بهداشت و رئیس اپیدمیولوژی چینی مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری شد و در میان دانشمندان به مطالعه SARS-CoV-2 ویروس مسئول COVID-19 pandemic, هنگامی که آن را برای اولین بار ظاهر در ووهان چین در اواخر ماه دسامبر.

وو ارزیابی حرکت و رفتار این ویروس ساخته شده و پیش بینی ها در مورد گسترش آن پس از پیوستن به این تیم پاسخ. وو همچنین عمل به عنوان یک رابط برای چین زمانی که سازمان جهانی بهداشت در بازدید از این کشور در این بیماری همه گیر.

این ویروس شروع به گسترش در خارج از چین در ماه دسامبر با توجه به که. پس از آن وجود داشته است بیش از پنج میلیون مورد تأیید و 300,000 مرگ و میر به علت COVID-19.

اگر چه خبری از کروناویروس بود ترسناک به بسیاری از وو گفت که او تشکیل شده بود به دلیل تجربه کار با ویروس ها. در سال 2003 وو توصیه چین در پاسخ به سندرم حاد تنفسی شیوع آن نیز ناشی از کوروناویروس.

راجر Detels یک اپيدميولوژی استاد پژوهش در دانشکده بهداشت عمومی و وو گذشته استاد گفت: Wu یکی از افراد کلیدی که در حال توسعه و اجرا چین در پاسخ به این بیماری همه گیر.

وو و همکارانش در coronavirus تیم پاسخ توالی ویروس' ساختار ژنتیکی در اوایل ژانویه اجازه می دهد یک تست تشخیصی برای توسعه هفته پس از چین اول شناسایی COVID-19 ویروس.

"که رو به سریع ترین واکنش در ثبت به هر ناشناخته, بیماری های عفونی," Detels گفت. "(وو است) بازی کاملا نقش مهمی در بیماری های عفونی در چین است."

اگر چه چین موفق به کنترل گسترش ویروس و آغاز بازگشایی مجدد وو گفت که او هنوز هم نگران COVID-19 پشتکار در کشورهای توسعه یافته مانند ایالات متحده است.

همراه با پاسخ, تیم وو شروع به میزبانی بین المللی و کنفرانس های ویدئویی با پاسخ تیم از کشورهای دیگر برای به اشتراک گذاشتن تجارب و یافته ها.

"آینده نامشخص است در سطح جهانی است اما ما بهترین های ما برای کنترل این بیماری در چین و به اشتراک گذاری تجربه ما با کشورهای دیگر" وو گفت.

وو فرضیه که COVID-19 خواهد پان در یکی از چهار حالات ممکن است.

COVID-19 ممکن است تقلید مسیر سارس و تبدیل به سرعت کنترل شده و یا آن را می تواند رفتار مانند یک ویروس فصلی مانند آنفولانزا. آن می تواند سوم نیز ترکیبی از این دو سناریو. COVID-19 همچنین ممکن است باقی بماند تا زمانی که مردم گله ایمنی و یا واکسن, او گفت:.

اگر چه Wu شده است عمیقا درگیر با کروناویروس تلاش او گفت: تخصص نهفته در نوع دیگری از ویروس – ویروس نقص ایمنی انسانی.

وو, چینی CDC مدیر سابق پیشگیری از HIV از مرکز ملی ایدز/STD کنترل و پیشگیری است کمک به پیشرفت قابل توجهی در تست HIV و استراتژی های درمان.

او راه اندازی در سراسر کشور تست HIV مبارزات انتخاباتی در سال 2004 به افزایش مردم برای دسترسی به آزمون های تشخیصی و درمان مناسب است.

"ما تغییر نگرش جامعه (سمت) افراد مبتلا به HIV-به خصوص برای افرادی که با اچ آی وی زندگی خود را" وو گفت. "هنگامی که آنها (بودند) تشخیص داده شده به عنوان مثبت آنها به درمان ضد رترو ویروسی (و) آنها امید به زندگی ... ننگ بود به طور قابل توجهی کاهش می یابد ... و به آرامی کشورهای دیگر به تدریج به پذیرش این مفهوم برای تست."

جنیفر McGoogan یک مشاور مستقل کار کرده و با وو در HIV و COVID-19 پژوهش است. او گفت: او تقدیر وو برای انگیزه خود را برای حفاظت و اطمینان از سلامت مردم چین در طول های مختلف بوده است ،

"وو است فقط مانند یک قهرمان برای بیمار و فراموش شده و تبعیض" او گفت:.

قبل از وو تبدیل شده بود برجسته در بهداشت عمومی (persian) او بزرگ شد در یکی از چین کمتر توسعه یافته استان آنهویی. او متولد شد و در طول انقلاب فرهنگی و اعتبارات این رویداد تاریخی برای آموزش و پرورش خود را, او گفت:.

"در آن زمان برخی از فارغ التحصیلان دبیرستان شد معلمان در روستایی مناطق دور افتاده به طوری که ما در واقع بهره مند از (خود آموزش و پرورش)" وو گفت.

وو در ادامه به حضور در دانشگاه علوم پزشکی برای بررسی سلامت عمومی و اپیدمیولوژی قبل از حرکت به ایالات متحده و به دنبال یک مدرک دکترا در UCLA. ویرجینیا Li استاد emerita از خدمات سلامت و بهداشت جامعه در دانشکده بهداشت عمومی و Detels ارائه شد با دو نفر از نامزدها توسط وزارت بهداشت چین برای یک برنامه بورس تحصیلی در نهایت انتخاب وو به شرکت.

"من در CVs یکی بیشتر آزمایشگاه جهت گیری و بیشتر بهداشت عمومی در مقابل" لی گفت. "همراه دکتر Detels و من انتخاب شده (وو) و این که چگونه او به ایالات متحده آمد و تحت مطالعه قرار Dr. Detels."

Detels گفت: او افتخار وو در توسعه و حرفه ای سفر. این جفت ارز را به همکاری در پروژه های متعدد تبدیل خود را یک بار رابطه معلم به همکاران Detels گفت.

"پس (وو) من دانشجو هستم بسیار افتخار او" Detels گفت. "او بسیار باهوش اما ... درخشندگی است که به اندازه کافی به تاثیر داشته باشد. شما باید برای قرار دادن آن را به عمل. او بسیار يافت."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن