این EPICA جوایز 2020 باز هستند برای نوشته

تیاو تنها جهانی, خلاق, جایزه قضاوت مطبوعاتی پیش می رود با آن €100 "در اوایل پرنده" تخفیف تا اوت 31. آنها به

توسط ATROTICNEWS در 29 تیر 1399

تیاو تنها جهانی, خلاق, جایزه قضاوت مطبوعاتی پیش می رود با آن €100 "در اوایل پرنده" تخفیف تا اوت 31.

آنها به عنوان چهره های راکی بار اقتصادی در ماه های آینده مطبوعات و تبلیغات صنعت نیاز به هر یک از دیگر بیش از همیشه است. مطبوعات سود حاصل از درآمد حاصل از تبلیغات در حالی که به مارک یک پلت فرم برای پرداخت خود را به دست آورده و پیام.

Epica اجازه می دهد تا فشار به جشن خلاقیت – بنابراین ما آن را احساس ضروری بود که در این رقابت جلوتر رفت و در تلاش برای رشد و زنده ماندن با وجود بحران. ما بین المللی, داوران از سردبیران و خبرنگاران ارشد از عناوین مانند روزانه دارای صدای فش فش, Adweek, مبارزات انتخاباتی, خلاق, نقد و بررسی, Horizont, Stratégies و عکس ها همه در هیئت مدیره. Epica, پوشش, تبلیغات, طراحی, روابط عمومی و دیجیتال.

mark-tungate-Paris-Epica
نویسنده علامت Tungate, Epica جوایز

از 1 جولای 31 اوت وجود دارد یک پرنده در اوایل تخفیف از €100. مطالب خواهد شد در اکتبر 31, اما این دوره ممکن است تمدید شود اگر ما تصمیم به برگزاری یک آنلاین-تنها داوران. تاریخ مراسم هنوز به تایید شود.

سال گذشته Epica جوایز نتایج واقعا الهام بخش است.

در درخواست از اعضای هیئت منصفه ما معرفی رایگان-برای-ورود دسته برای کمپین های مربوط به COVID-19 بیماری همه گیر. تمام درآمد حاصل از این بخش اهدا خواهد شد به پزشکان بدون مرز (پزشکان بدون مرز).

Epica جوایز مدیر تحریریه علامت Tungate اظهار داشت: "ما می دانیم این است برای رفتن به یک سال سختی. سازمان ها رنج می برند. اما این هم درست است که شده است وجود دارد یک انفجار خلاقیت به عنوان دولت ها و مارک های برقراری ارتباط پیام های مربوط به سلامت و ایمنی حمایت و همبستگی. روزنامه نگاران ما داوران علاقه مند به افتخار این کار را به عنوان به خوبی به عنوان بزرگ دیگر کار از ماه قبل."

آنها نیز مشتاق به نوشتن در مورد آن را تقویت Epica های روابط عمومی استفاده می شود. خلاقیت است که کار سخت تر از همیشه است. بیایید گسترش اخبار.

برای پاسخ به سوالات: info@epica-awards.comtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن