‘رویای به حقیقت می پیوندند: بهار بیشه توپ زن را بازی خواهد کرد من بخش فوتبال

هشت سال پیش دانیل سیمپسون معرفی شد به بازی فوتبال. او را سقوط در عشق با ورزش و همیشه در کار قرار داده.

در حال حاضر همه که کار سخت است پرداخت. بهار بیشه توپ زن اعلام کرد که ادامه تحصیل و فوتبال حرفه ای در دانشگاه Lehigh.

Lehigh واقع در بیت لحم پنسیلوانیا عضو Patriot لیگ و رقابت در NCAA بخش فوتبال قهرمانی زیربخش سطح.

“من احساس کردم که لهیق بهترین مکان برای من به عنوان دور به عنوان یک آموزش و پرورش و فوتبال بازی وجود دارد,” سیمپسون گفت.

بیشتر: شرقی نیویورک بازیکن فوتبال مرتکب به من بخش فوتبال برنامه

زمانی که او موفق به دریافت اخبار از پیشنهاد از لهیق Simpson بود پر از هیجان و او می دانست که این چیزی بود که او مشغول به کار در جهت پس از او آمد به مدرسه بالا است.

“من نشئه زمانی که آنها به من پیشنهاد” او گفت:. “به یک شانس برای بازی در یک تقسیم بندی من در مدرسه و دریافت عالی آموزش و پرورش یک رویا به حقیقت می پیوندند.”

سیمپسون تا به حال موفق دبیرستان حرفه ای. این فصل او یکی از سه سالمندان از YAIAA برای دریافت Mini ماکسول جایزه. این جایزه که به بازیکنان بر اساس دانشگاهیان جامعه خدمات و در زمینه عملکرد.

با توجه به کوه را لگد زدن سیمپسون رتبه 2 در پنسیلوانیا و 35 در سراسر کشور برای کلاس 2020.

شروع در تیم اول دانشگاه یا دانشکده از سال دوم Simpson ساخته شده مطمئن شوید که برای قرار دادن در وقت اضافی و خاموش کردن زمینه به منظور موفق باشد. به عنوان یک ارشد او به نام تیم دوم بخش من به عنوان یک توپ زن توسط لیگ مربیان است.

“پس از بازی در سال اول تیم من به تیم اول دانشگاه یا دانشکده با یک طرز فکر است که من نمی توانم هر روز خاموش” سیمپسون گفت.

بیشتر: همه کاره, نیویورک شهرستان, فوتبال, بازیکن, میدارد, بخش اول من می دهند.

در پاییز سیمپسون را فرصتی برای رقابت برای موقعیت شروع در لهیق.

“صحبت کردن به مربیان آنها به من گفت که نقطه شروع باز پس من باید این فرصت را به بازی به عنوان یک دانشجوی سال اول,” او گفت:.

بهار بیشه سر مربی Kyle Sprenkle می دانستند سیمپسون ویژه استعدادهای درخشان سال اول خود را در تیم اول دانشگاه یا دانشکده.

“دانیل همواره متعهد به عنوان یک فرد و بازیکن,” او گفت:. “من نمی دانم یک بچه که با قرار دادن مقدار زیادی از کار است که او در طول چند سال گذشته.”

بهار گرو, تیم ملی فوتبال تلاش در طول فصل اما سیمپسون بود قادر به نگه داشتن این تیم در بازی.

“پای خود را به ما فرصت های این فصل را به نفع خود بازی و قرار دادن ما در زمینه موقعیت دفاعی” Sprenkle گفت.

با سیمپسون رفتن به لهیق این علامت دومین بار در چهار سال است که یک فوتبالیست/توپ زن از بهار گرو بازی خواهد کرد من بخش فوتبال است. درو Luckenbaugh در شمال غربی از 2016-2019.

“داشتن دو بازیکن از بهار گرو رفتن به بازی در بالاترین سطح در یک دستاورد” Sprenkle گفت. “هر دو بازیکن هستند که نمونه کامل است که به شما پاداش خواهد اگر در کار قرار داده.

یک چیز سیمپسون خواهد شد مشتاقانه منتظر است, رقابت تاریخی بین Lehigh و لافایت ،

“که بازی در برابر لافایت است که همیشه یکی از بزرگ و من نمی توانم صبر کنید و به بخشی که جو,” او گفت:.

سیمپسون دبیرستان مربی رفت و به لافایت و او در مورد چگونه است که تجربه ای خواهد بود برای او را به تماشای سابق خود بازیکن بازی در برابر خود alma mater.

“این رفتن به هیجان انگیز برای من” Sprenkle گفت. “این نه روزمره است که شما به تماشای یک بازیکن سابق شما بازی خود را در برابر مادر آلما.”

پشتیبانی که سیمپسون دریافت شده از پدر و مادر و مربیان است که چه چیزی به او کمک کرد تا رسیدن به جایی که او امروز است.

“من نمی توانم تشکر از مادر و پدر و مربیان به اندازه کافی برای همیشه باور در من و هل دادن من به بهترین بازیکن من می بود,” او گفت:. “من می دانم که آنها همچنان به حمایت از من در حالی که من در لهیق.”

در حال حاضر سیمپسون در حال انجام است و همه او می تواند به ماندن در شکل و مطمئن شوید که او آماده است برای فوتبال کالج فصل است. او در حال رفتن به زمینه های مختلف در اطراف خانه خود را به او punts در.

“پس ما نمی دانیم که زمانی که من قادر به حرکت بر روی دانشگاه, من به طور مداوم و مطمئن شوید من آماده بنابراین من آماده خواهد شد هنگامی که تمرین شروع می شود,” او گفت:.

کوین مور است که در زندگی ورزشی خبرنگار نیویورک رکورد روزانه که در آن او غواصی به ضرب و شتم پیدا کردن داستان است که یک معنای عمیق تر از ورزش خود را. او را می توان در رسید [email protected], 717-309-4814 و یا در توییتر @kevmoore93.

این پوشش ممکن است تنها از طریق پشتیبانی از اشتراک. ثبت نام با یک پیشنهاد ویژه برای مشترکین جدید

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>