گالری کمک می کند تا به اشتراک گذاری آمریکایی آسیایی و جزایر اقیانوس آرام, هنرمندان,' داستان

هنر خواهد بود گرفتن در مرکز صحنه در دیجیتال "از قلب" گالری. گالری بخشی از دانشگاه UCLA Lapu کایوتی است که مراق

توسط ATROTICNEWS در 8 خرداد 1399

هنر خواهد بود گرفتن در مرکز صحنه در دیجیتال "از قلب" گالری.

گالری بخشی از دانشگاه UCLA Lapu کایوتی است که مراقبت تئاتر شرکت در جشن آمریکایی آسیایی و جزایر اقیانوس آرام, میراث, ماه, و شامل چند رسانه ای ارسالی توسط اعضا و دانش آموزان و همچنین AAPI هنرمندان خارج از دانشگاه و جامعه است. "از قلب" با هدف گسترش LCC ماموریت از تقویت آمریکایی آسیایی و جزایر اقیانوس آرام صداها با ارائه آنها را با یک پلت فرم برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را گفت: Mei Tam سوم-سال روانشناسی دانش آموز و گالری سازمان. گالری عنوان شامل این موضوع با استفاده از یک بازی بر روی عبارت "از میهن" او گفت:.

"تمام نقطه (AAPIHM) مورد تجلیل هویت ما با آسیایی, آمریکایی," تام گفت. "مهم نیست که چه در پایان آن همه از قلب می آید و این همه می آید از آنچه ما می خواهیم خودمان را به بود."

Tam قرار دادن یک تماس به صورت ارسالی از هر رسانه ای در آغاز ماه, و او گفت که او دریافت کرده است طیف وسیعی از قطعات پس از آن از جمله همه چیز را از فیلم های کوتاه و موسیقی داستان های کوتاه و نقاشی. یک ورودی آمد و از سال اول زبان انگلیسی و LCC عضو جید بند دار که ارائه سه اشعار او نوشته است.

بند دار گفت: هر یک از اشعار او است که به لحاظ محتوا متفاوت اما لمس بر روی یک جنبه متمایز از هویت او است. او غزل با عنوان "قهرمانان" تساوی تشابه بین معروف قرمز مایل به قهوهای ارتش مجسمه ها و خط مقدم کارگران در coronavirus بیماری همه گیر. او دیگر دو ارسالی قرعه کشی از زندگی خود را – "قدرتمند دریای صلح آمیز جریان" مراجع بزرگوار و مادر مربوطه نام چینی و "ویچیتا فالز" الهام گرفته شده است و خانواده اش در تگزاس و مادر بزرگ خود را از دست می دهند.

"من نیمی و نیمی سفید و من احساس من می خواستم به این قطعه ... چون برای من که فعل و انفعال بین این آمریکایی میراث و میراث مهم است که با توجه به هویت من به عنوان یک آمریکایی" Lacy گفت.

[لینک های مرتبط: نمایشنامه نویس حداکثر یو می شود اولین چینی آمریکا برای دریافت بی امان جایزه]

در سال اول بند دار کار کرده با شعر گروه در دانشگاه و همچنین پیوست LCC جایی که او بخشی از مکالمات که الهام بخش او برای دریافت بیشتر در تماس با آسیایی آمریکایی هویت. در طول سال Lacy شده است کشف چگونه او می خواهد به بحث در مورد هویت خود را از طریق شعر و گالری های ارائه شده کامل ادغام دو راه اکتشاف, او گفت:.

اما تام گفت: نه همه ارسالی آمد از اعضای LCC یا حتی UCLA دانش آموزان است. آلیسا Nascimento در رشته گرافیک در دانشگاه دالاس اما رفت به مدرسه با Tam را مشاهده کنید و یکی از آثار او پس از تام رسیده در رسانه های اجتماعی. Nascimento معمولا تنها ارائه قطعات خود را به مردم در دانشگاه اما گفت که او فکر آن را معنی دار خواهد بود برای به اشتراک گذاشتن کار خود را با مخاطبان گسترده تر.

(Courtesy of Alisa Nascimento)
"اشتها" به بررسی خط دانشجو در دانشگاه دالاس آلیسا Nascimento اتصال به میراث او را از طریق مواد غذایی است. (حسن نیت ارائه میدهد از Alisa Nascimento)

Nascimento را قطعه چاپ woodblock او ساخته شده در سال گذشته برای کلاس در روند توسعه خود پایان نامه ارشد نشان می دهد. قطعه ای با عنوان "اشتها" نمایشنامه با موضوع هویت در رابطه با مواد غذایی و چگونه Nascimento مربوط به چینی آمریکایی میراث.

"همانطور که من یک بچه در حال رشد من واقعا به یک ارتباط از طریق زبان, بنابراین من در بر داشت یک ارتباط بهتر از طریق مواد غذایی" Nascimento گفت. "این فقط یک قطعه کوچک از دوران کودکی من حافظه فقط به دنبال یک قصاب چینی فروشگاه و دیدن تمام حلق آویز گوشت و ساطور بزرگ و غول پیکر چوبی هیئت مدیره برش."

[لینک های مرتبط: فارغ التحصیل به ایجاد فن آوری بازگویی خاورمیانه جنوب آسیا, داستان]

در راه همان است که هر هنرمند را تسلیم نشان دهنده شخصی خود تجربه AAPIHM معنی متفاوت برای هر فرد است. AAPIHM ارائه می دهد یک راه مهم برای گسترش بیشتر درک فرهنگی Nascimento گفت که چیزی که او در نظر مهم است چرا که او در مدرسه واقع شده است و عمدتا سفید منطقه است.

این ماه نیز می تواند در مورد درک بهتر خود به عنوان بند دار گفت که او تلاش کرده است با آنچه AAPIHM به معنی او را شخصا. مادرش مهاجرت به ایالات متحده آمریکا از هنگ کنگ در سن جوانی و به عنوان یک خود-توصیف عضو از نسل 1.5 توری گفت: او همیشه احساس از قطع و تاریخ چین در حال رشد است. اما او در یک آسیایی, جامعه و پس از پیوستن به LCC او کشف یک بزرگتر گفت و گو در مورد آنچه در آن به معنی آسیایی, آمریکایی, او گفت:.

نشان دادن دیدگاه های متنوع از میراث و هویت "از قلب" را به طور کامل راه اندازی به عنوان یک صفحه وب سهشنبه, فقط قبل از پایان AAPIHM. تام گفت که او امیدوار است این گالری هر دو افتخارات AAPI هنرمندان این ویژگی اجازه می دهد تا مردم را به ببینید که چگونه خلاق AAPI جامعه می شود.

"زمانی که بسیاری از مردم فکر می کنم در مورد, آسیایی, آمریکایی, آنها همیشه فکر می کنم در مورد تمام مدل اقلیت تصویر ... اما ما خیلی بیشتر از این روایت" تام گفت. "من امیدوارم که مردم می توانید ببینید که ما در نهایت با در نظر گرفتن روایت به دست خود ما و نوشتن داستان های خود ما."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن