انقلاب فرهنگی در حال اعمال در غرب

انقلاب فرهنگی و یا بزرگ پرولتری انقلاب فرهنگی است که یک کمونیست چینی سیاسی جنبش بودن اعمال شده در غرب و فر

توسط ATROTICNEWS در 23 خرداد 1399
obama_mite movements China Communist Party

انقلاب فرهنگی و یا بزرگ پرولتری انقلاب فرهنگی است که یک کمونیست چینی سیاسی جنبش بودن اعمال شده در غرب و فرهنگ و سیاست و آرمان در حال حاضر از طریق عمیقا تعبیه شده مارکسیستی Obamamite عناصر کمونیست نفوذی در غرب دموکراتیک نظام سرمایهداری و دانش آموزان در دانشگاه و سیستم آموزش و پرورش شده اند که تحت تعلیم چین موسسه کنفوسیوس در لینک مستقیم با چین حزب کمونیست (CCP).

اتحاد جماهیر شوروی فعال گروه #MeToo, ANTIFA و سیاه زندگی مهم هستند مستقیم سازه انتشار از کمونیست دستگاه تعبیه شده درون سیستم دموکراتیک غربی به علت ناهماهنگی با ضرب وشتم و در نهایت از بین بردن کلید اصول آزادی بیان و دموکراسی خود را. این حرکت در انگلیس با حزب کارگر است که یک کلید کمونیست مارکسیست عنصر است که به طور فعال مشغول به کار و به دنبال دامن زدن به شکستن پایین در جامعه دموکراتیک به یک نقطه که در آن آنها قادر خواهند بود برای به دست گرفتن قدرت است.

با توجه به غرب دموکراسی در این عناصر که به دنبال از بین بردن دموکراسی ما مجاز به شکوفا با وجود آنها مستقیم خطری برای دموکراسی ما. آنها در نتیجه استفاده ما دموکراسی و آزادی برای از بین بردن دموکراسی غربی از درون.

اظهار داشت: هدف از این انقلاب فرهنگی تحمیل شده بر دموکراتیک غرب برای گسترش کمونیسم چینی با پاکسازی بقایای سرمایه داری و عناصر سنتی از جامعه غربی به اعمال مائو تسه تونگ اندیشه (شناخته شده در خارج از چین به عنوان مائوئيسم) به عنوان فرهنگ غالب در سطح جهان است. این است که چرا بزرگ تکنولوژی در انحصار شرکت در غرب در حال سانسور و حذف سنتی فکر کردم از اینترنت با از بین بردن هر چیزی برای انجام با محافظه کاری حفظ از آزادی بیان آزادی ناسیونالیسم و میهن پرستی و آزادی و دموکراسی و حق گفتمان مذهبی.

سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست در چین اما آنها با استفاده از امریکا عمده اجتماعی ضعف مشکل از آمریکایی های آفریقایی تبار علیه این کشور خود را برای بی ثباتی برنامه. حزب کمونیست چین نمی دهد در شکل اگر آمریکایی های آفریقایی تبار زندگی می کنند و یا می میرند آنها فقط دیدن موضوع نژادپرستی به عنوان یک chink در زره از ایالات متحده, و با استفاده از پل/ANTIFA به استوک شعله های آتش از بخش بیشتر است.

شرکت های چینی نفوذ کرده اند بسیاری از غرب و پول و بودجه زیادی از تلفن های موبایل برای دهه ها و ساختار اقتصادی جهانی شدن در تولید است که در حال حاضر تقریبا به طور کامل وابسته به چین است. خیلی از آمریکا اسرار نظامی و برنامه ریزی شده اند اختصاص چینی و کمونیست ها که در حال حاضر ساخته شده است تا نیروهای مسلح خود را به یک استاندارد بسیار بالا به لطف پول چین ساخته شده است که از شرق و غرب در سی سال گذشته.

پایان بازی

شاخکهای از کمونیست چین در حال حاضر تعبیه شده تا پس از چند دهه از نفوذ به سیستم دموکراتیک و براندازی دموکراسی که غرب در حال حاضر بر روی آن زانو می توان گفت به معنای واقعی کلمه به عنوان به خوبی با بسیاری از رکوع و دو زانو به کارشناسی ارشد خود را به عنوان انقلاب فرهنگی ایجاد می کند بیشتر بدست آورد و نفرت و خشونت در توسعه کشورهای غربی.

Coronavirus شد و موج دوم حمله در غرب چین به عنوان اولین موج حمله مداوم بوده است برای برخی از زمان شوروی چینی کنترل افراد و گروه های مانند اوباما سوسیالیست دموکرات, حزب, کار, BLM, ANTIFA, METOO طلوع جنبش و حرکت است.

دومین جهش بزرگ به جلو

موج سوم است که هنوز هم می آیند و هنگامی که آن را می آید شکسته و ضعیف تقسیم غرب آسان خواهد بود مجموعه ای برای چین کمونیست که مایل به پاکسازی غرب از دموکراسی و تحمیل خود توتالیتر وحشیانه مائوئیست کمونیسم بر ما. هدف نهایی از چین خواهد بود و در نهایت به حرکت خود شهروندان به پاکسازی سابق کشورهای غربی به عنوان آنها نیاز به زمین و منابع به شدت. چینی هوا و زمین در حال حاضر بیش از حد آلوده برای زنده ماندن طولانی مدت با توجه به انبوه صنعتی و آنها نیاز به زمین برای جمعیت رو به رشد از 1.6 میلیارد نفر است.

ما شده اند در حال جنگ برای برخی از زمان و در عین حال بسیاری از آنها متوجه نیست این در زندگی غیر نظامی اما جنگ را از تبدیل شدن به بیشتر قابل توجه به عنوان زمان حرکت می کند و چین شروع می شود را جسورانه و جسورانه حرکت می کند. دشمنان دموکراسی غربی هستند که در حال حاضر در داخل که هماهنگی خود را با کمونیسم چینی این گروه به عنوان ذکر شده قبل از اینکه دشمن از دموکراسی و آزادی و آزادی.

مائو جهش بزرگ رو به جلو موفق به قتل 30 میلیون چینی, مردم چین دومین جهش بزرگ رو به جلو خواهد قتل بیش از 3 میلیارد نفر است.

از سال 1975 تا 1979, Pol Pot و خود را مارکسیست خمرهای سرخ کشته شدن سرباز 1.7 میلیون اهل کامبوج یا 21 درصد از جمعیت در بزرگ کمونیست پاکسازی.

اگر غرب نمی کند تعطیل این داخلی کاشته افراد و گروه های آنها ادامه خواهد داد به درون واژگون سازی و منحرف دموکراسی ایجاد بیشتر بدست آورد و احتمالا کامل ناآرامی های مدنی تضعیف بسیاری از کشورهای غربی. غربی آرمان و فرهنگ باید حفظ شود در همه هزینه ها و یا همه را از دست داده است و این نفوذ عناصر کار مانند کرم سیب که در حال کمک به چین در رسیدن به هدف نهایی را در غرب نه تنها ایدئولوژیک اما در نهایت نظامی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن