Devin Asiasi انتخاب شده توسط New England Patriots در دور سوم از سال 2020 پیش نویس NFL

وجود دارد 253 انتخاب قبل از Bruin آمد کردن هیئت مدیره در سال 2019 اما Devin Asiasi نیست باید صبر کنید کاملا به

توسط ATROTICNEWS در 6 اردیبهشت 1399

وجود دارد 253 انتخاب قبل از Bruin آمد کردن هیئت مدیره در سال 2019 اما Devin Asiasi نیست باید صبر کنید کاملا به این زمان در اطراف.

Asiasi شد دوم UCLA فوتبال تنگ پایان پیش نویس در دو فصل گذشته زمانی که میهن پرستان جدید انگلستان انتخاب شده او را با 91 به طور کلی انتخاب 2020 پیش نویس NFL در شب جمعه. این پرستان حمل سابق Pro کاسه تنگ پایان راب Gronkowski به خلیج تمپا Buccaneers در روز سه شنبه و تا به حال تنها دو تنگ به پایان می رسد در فهرست خود را از ورود به آخر هفته.

فقط یک تنگ پایان آمد را از هیئت مدیره قبل از Asiasi: نوتردام را کول Kmet.

Asiasi می شود بالاترین UCLA تنگ پایان برداشت پس از Marcedes لوئیس رفت 28 کلی در سال 2006. آخرین بار جدید انگلستان در زمان تنگ در پایان سه دور اول بود که آن را برداشت Gronkowski 42nd به طور کلی در سال 2010.

اما در حالی که Gronkowski تا به حال آینده Hall of Famer تام بردی حول او توپ Asiasi جدید کارفرمایی است که هنوز هم در هوا. جارت Stidham و برایان Hoyer دو quarterbacks چپ در انگلستان فهرستی با بردی در حال حاضر در خلیج تمپا.

Asiasi گیر افتاد فقط دو گذر 18 متری در تنها فصل در میشیگان اما او بريدن در 50 جلب برای 771 متری و پنج touchdowns در 21 بازی پس از انتقال به UCLA.

در حال اجرا پشت جاشوا کلی و cornerback Darnay هلمز هنوز در هیئت مدیره هستند و پیش بینی شده برای پیوستن به Asiasi به عنوان اواسط دور میدارد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن