Daishen هیچ کس decommits از UCLA بسکتبال مردان به بازی در NBA G لیگ

Daishen هیچ کس دیگر Bruin. پنج ستاره استخدام خارج از لاس وگاس شکسته است تعهد خود را به UCLA بسکتبال مردان شد و

توسط ATROTICNEWS در 9 اردیبهشت 1399

Daishen هیچ کس دیگر Bruin.

پنج ستاره استخدام خارج از لاس وگاس شکسته است تعهد خود را به UCLA بسکتبال مردان شد و به جای آن علامت با NBA G لیگ به دنبال یک کار حرفه ای ورزشی گزارش روز سه شنبه. هیچ کس به عنوان ملت شماره 1 گارد نقطه در کلاس 2020 و اولین چشم انداز مربی میک Ashrafi به دست آورده تعهد در UCLA.

هیچ کس سومین سطح بالا استخدام برای مقابله با تحریمهای NCAA به نفع G لیگ برتر این ماه, پیوستن به همکار پنج ستاره Jalen سبز و اشعیا تاد.

جدید G لیگ مدل اجازه می دهد تا دانش آموزان دبیرستانی به جست و خیز و پرداخت می شود تا 500.000 دلار برای یک سال در NBA لیگ توسعه. نیکس (Nix) در قرارداد است که انتظار می رود او را به پرداخت حدود $300,000 فصل آینده ورزشی را شمس Charania گزارش شده است.

هیچ کس و دیگر نیروهای که در زمان این مسیر را همچنان واجد شرایط برای اعلام, برای 2021 NBA پیش نویس است.

با هیچ کس رفته برونز' 2020 استخدام طبقه ساخته شده است تا از چهار ستاره تیراندازی گارد Jaylen کلارک. کوچک به جلو جانی Juzang سابق چهار ستاره استخدام مجموعه ای است برای انتقال از کنتاکی به UCLA است و انتظار وضعیت خود را فوری واجد شرایط چشم پوشی.

افزایش اشتباه دوم گارد Tyger کمپبل یک بار دیگر خواهد بود تنها نقطه گارد در Cronin چرخش فصل آینده است. Campbell, بازی های برگزار شده حداقل 33 دقیقه در هر یک از دانشگاه UCLA نهایی 10 بازی در این سال پس از از دست رفته خود را در کل سال اول فصل را با یک پاره لیگ قهرمانان آسیا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن