Coronavirus به روز رسانی: کوکتل بروید ؟ سرویس Takeout ممکن است در آینده به پنسیلوانیا به زودی

سام Ruland York Daily Recordمنتشر شده 9:22 PM EDT May 28, 2020پنسیلوانیا به زودی می تواند آرامش بخش برخی از آن

توسط ATROTICNEWS در 10 اردیبهشت 1399

پنسیلوانیا به زودی می تواند آرامش بخش برخی از آن الکل قوانین در تلاش برای ارائه برخی از سطح کوچک امداد برای بارها و رستورانها و صدمه زدن به از دولت coronavirus سوخت ممنوعیت ناهار خوردن در خدمات.

که شامل اجازه دادن به کافه ها و رستوران ها به فروش مخلوط نوشیدنی برای takeout — چیزی که هرگز اتفاق افتاده در پنسیلوانیا است.

این نتیجه از یک متمم به مجلس لایحه 327 بود که به شدت مورد تایید 193-9 رای جمعه.

زبان جدید خواهد اجازه کافه ها و رستوران ها به فروش کوکتل و نوشیدنی مخلوط برای takeout اگر استقرار مطابق با معیارهای زیر. آنها تا به حال از دست داده اند و حداقل 25 درصد از کسب و کار خود را به عنوان یک نتیجه از محدودیت های اعمال شده در طول COVID-19 فاجعه در اورژانس. و آنها نیز باید ارائه وعده های غذایی برای pick-up.

این لایحه در حال حاضر رهبری برای مجلس سنا که می تواند رای به عنوان اوایل به عنوان شنبه ،

[ نیویورک رکورد روزانه را پوشش coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک در ydr.com/subscribe. ]

اما قبل از اینکه شما بیش از حد هیجان زده وجود خواهد داشت برخی از هشدارهای.

Takeout نوشیدنی خرید و فروش می شود مجاز در طول COVID-19 فاجعه در اورژانس و در طول کاهش دوره پس از ختم آن است که در آن یک مجوز در کمتر از 60% ظرفیت با توجه به قوانین.

فروش باید قبل از 11 p. m. و با توجه به اصلاح همه مخلوط نوشیدنی باید در یک ظرف مهر و موم شده و هیچ بزرگتر از 64 اونس.

آنها باید بسته بندی شده با درب و هر جرعه جرعه سوراخ و یا باز کردن برای نی باید دربسته در محیط با اضافی مهر و موم. و پس از کوکتل و یا نوشیدنی مخلوط در نظر گرفته بود باز ظروف آنها تنها ممکن است منتقل می شود توسط راننده یک خودرو در این خودرو تنه و یا در برخی دیگر از منطقه از وسیله نقلیه است که اشغال شده توسط راننده یا مسافران.

بنابراین این اجازه نداشتم قبل از ؟

را نداشت.

قبل از دستور موقت پنسیلوانیا تنها مجاز کافه ها و رستوران ها به فروش آبجو — نه مشروب — با-رفتن سفارشات.

چه مدت طول خواهد این اجازه داده می شود?

تا زمانی که رژیم صهیونیستی. Wolf با حکم اجرایی باقی مانده است در اثر.

آن می تواند ماه.

دولت پیش بینی شدید موج دوم COVID-19 موارد هر چند گرگ و دولت وزیر بهداشت راشل Levine هشدار داد که این روز را داده است که بر اساس پیش بینی است که می تواند به سرعت در حال تغییر است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن