کالیفرنیا UCLA به ارائه کمک های مالی به مستند نشده افراد

ایالت کالیفرنیا و UCLA هر دو برنامه ریزی برای ارائه مستند نشده افراد با دسترسی به کمک های مالی پس از آنها باقی مانده بودند از coronavirus بسته محرک.

Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی, قانون که به قانون امضا شده بود در مارس 27, ارائه 1200 $در ماه برای هر آمریکایی بالغ که فردی درآمد $75,000 یا کمتر است. مراقبت عمل نیز ارائه شده دانشگاه با کمک های اضطراری برای دانش آموزان خود را.

دانشگاه کالیفرنیا دریافت 260 میلیون دلار در بودجه از بسته محرک با UCLA به طور خاص دریافت حدود 36 میلیون.

اما مهاجران مستند نشده از جمله دانش آموزان در UCLA جامعه حذف شدند از پرداخت در 2.2 تریلیون دلار محرک بیل و وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos منتشر شد دستورالعمل در اواخر ماه مارس مشخص است که بودجه داده شده به دانشگاه نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد برای حمایت از مستند نشده یا دانشجویان بین المللی.

برخی از مستند نشده دانشجویانی که دارای ویزای کار از طریق IF قادر به دریافت مزایای بیکاری اما برای بسیاری دیگر از مستند نشده دانش آموزان امکان پذیر نیست گفت: والریا گارسیا مدیر برنامه برای ثبت نشده دانشجویی برنامه در UCLA در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

“به عنوان همه گیر و اقامت در خانه جهت ادامه ثبت نشده دانش آموزان مانند هر کس دیگری نیاز به دریافت حمایت اضافی” گارسیا در بیانیه ای گفت:.

به منظور حمایت از مستند نشده ساکنان کالیفرنیا که باقی مانده بودند از بسته محرک کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom قصد دارد به ارائه آنها را با پرداخت پول نقد.

Newsom بسته های امداد رسانی برای کمک به مهاجران شامل 20 میلیون دلار برای لس آنجلس. منطقه لس آنجلس شامل 31 درصد از کالیفرنیا مستند نشده جمعیت است که بالاترین درصد از هر منطقه ای در داخل دولت با توجه به Newsom را امداد رسانی برای مهاجران پروژه fact sheet.

Newsom برنامه را به 150,000 بالغ مهاجران مستند نشده یک بار محرک پرداخت $500. پرداخت خواهد شد بودجه با ترکیبی از پول مالیات دهندگان و کمک های خیریه با توجه به CNBC.

“ما مفتخریم برای اولین بار دولت در این کشور اعلام یک پروژه به صورت مستقیم به امداد رسانی و کمک به مستند نشده ساکنان و این کمک خواهد کرد قطعا کمک به این افراد و خانواده ها در این بیماری همه گیر” گفت: Scott Murray, سخنگوی وزارت کالیفرنیا از خدمات اجتماعی در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

UCLA نیز قصد دارد به ارائه 200 دلار جهانی تاثیر جوایز به مستند نشده و دانشجویان بین المللی با استفاده از دانشگاه های خصوصی و نهادی کمک های مالی.

گارسیا گفت: در ایمیل خود او معتقد است که این پول می تواند کمک به مستند نشده دانش آموزان در UCLA اما اشاره کرد که این بودجه ممکن است به اندازه کافی.

“این کمک های مالی خواهد شد مهم در حمایت از برخی از نیازهای اساسی برای ثبت نشده دانش آموزان و خانواده های آنها” گارسیا گفت. “(اما) آن مهم است که توجه داشته باشید که این پول را برابر با مقدار داده شده است که به افراد از طریق مراقبت عمل می کنند.”

مستند نشده دانشجویی برنامه باز می ماند و عملا به حمایت از مستند نشده دانش آموزان با دسترسی به کمک های حقوقی گرانت و یا برنامه های بورس تحصیلی و حرفه ای و کارکنان است که می تواند کمک گارسیا اضافه شده است.

ریک تاتل سابق استاد سیاست عمومی در UCLA گفت: او معتقد است بسیاری از مستند نشده دانش آموزان از دست داده اند شغل خود را به دلیل انزوا و بستن بسیاری از موسسات است.

بدون یک منبع درآمد تاتل گفت: برخی از مستند نشده دانش آموزان ممکن است قادر به پرداخت برای اقلام ضروری از جمله مواد غذایی است.

“ما همه با هم زندگی می کنند در این کشور آیا ما مستند, مستند نشده … و در عین حال بخشی از جامعه ما از انسان هستند که از سمت چپ” تاتل گفت. “در برخی موارد من تصور وجود دارد یک سطح از ناامیدی تنظیم در.”

تاتل اضافه شده است که سیاستمداران باید حرکت خود را فراتر از تعصبات حزبی به منظور حمایت از کل جامعه است.

“من امیدوارم که کنگره و رئیس جمهور را با هم و درمان این” تاتل گفت. “ما نیاز به کنار تمام سیاست های چند سال گذشته و فقط به همه ما کمک کند از طریق این.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im