Bruin اوریگامی برای همه چین کاغذ به امید آنلاین زوم جلسات

اوریگامی فیزیکی فرم هنری – چهره های ایجاد شده از خورده و افزایش کاغذ. اما در پاسخ به COVID-19, Bruin اوریگامی

توسط ATROTICNEWS در 3 اردیبهشت 1399

اوریگامی فیزیکی فرم هنری – چهره های ایجاد شده از خورده و افزایش کاغذ.

اما در پاسخ به COVID-19, Bruin اوریگامی برای همه تبدیل به یک پلت فرم دیجیتال برای حمایت فیزیکی خود هنر است.

این باشگاه تاسیس شد و در این سال زمانی که co-رئیس جمهور کریس تای و دو نفر از دوستان خود را نمی تواند پیدا کردن یک فعال اوریگامی باشگاه در UCLA گفت: سال اول میکروبیولوژی, ایمونولوژی & ژنتیک مولکولی ، به عنوان یک underclassman تای گفت: او در آغاز این باشگاه در بخشی به دلیل او می خواست خود را رشد می کنند در کنار این باشگاه و کسب اطلاعات بیشتر در مورد این باشگاه شکل گیری روند. اعضای این باشگاه در دیدار با مردم دیگر بیش از این ویدئو کنفرانس پلت فرم زوم تای گفت: در حالی که تاشو اوریگامی و چت در مورد هنر و صنعت است.

"(ما) در اصل برنامه ریزی شده برای جلسات برای شروع در طول سه ماهه بهار در فرد است. ما در حال حاضر این سایت متعلق به اتاق و همه چیز" تای گفت. "اما از آنجا (هستند) برخی از شرایط تخفیف آن را واقعا نمی ممکن است."

[مرتبط: باشگاه جدید خواهد اجازه می دهد دانش آموزان به آزمایش با فلز و شیشه آفرینش]

تا کنون اعضای Bruin اوریگامی برای همه کار کرده اند و مدل مانند جرثقیل اریگامی و موشک. این باشگاه شروع با ساده مدل برای اطمینان از اعضای باشگاه – صرف نظر از سطح مهارت خود را – می توانید به دنبال همراه آموزش تای گفت.

هنر اریگامی شامل تاشو تکه های کاغذ برای ایجاد اشکال خاص اعم از زندگی واقعی به abstract گفت: علامت الماس, co-رئیس باشگاه. سال اول مهندسی مکانیک دانشجویی گفت: در حالی که اریگامی است که به طور سنتی یک تجربه انفرادی او برخوردار پیشرو اوریگامی درس بیش از زوم و به اشتراک گذاری دانش و صنعت با دیگران از طریق گفتگو در مورد هنر. گر چه هنر اوریگامی پرندگان محدوده در هر سطح دشواری الماس گفت: ساده ترین بودن یک قو و جرثقیل. جرثقیل ناب است اوریگامی قطعه, او گفت:, و یک مدل خوب برای مبتدیان برای یادگیری هنر و صنعت به دلیل پیچیدگی کم.

"جرثقیل است (یک) بسیار متقارن مدل" الماس گفت. "آنها بسیار بزرگ در چین است که بسیار دقیق ... (وجود دارد) بیشتر نرمی به اشتباه یا imprecisions."

با استفاده از زوم را "برک آوت اتاق" از ویژگی های این باشگاه قصد دارد در میزبانی جداگانه هدایت دستورالعمل بر روی پلت فرم طراحی شده برای مبتدیان و پیشرفته تر زبان آموزان اوریگامی. Bruin اوریگامی برای همه در تلاش برای تعامل با اعضای باشگاه برای ساختن یک جامعه با یکدیگر گفت: بنی لاو دوم-سال زیست شناسی ، خدمت به عنوان باشگاه, معاون رئیس جمهور, لاو گفت که او می خواهد به تمرکز بر روی دوربین خوب, روشنایی, پس می توان آن را دشوار برای دیدن اوریگامی کاغذ ،

"من فکر می کنم ما در حال تلاش برای انجام به عنوان به عنوان بهترین ما می توانیم برای شبیه سازی که مانند یک باشگاه جلسه" Lau گفت. "ما در حال تلاش برای به دست آوردن تمام اعضا به صحبت کردن با یکدیگر به سوال بپرسید و فقط به دانستن هر یک از دیگر."

[مرتبط: زبان انگلیسی Fiat Lux کلاس های مرکز در سراسر درک مطالعه COVID-19 تاثیرات]

درگیر شدن با دیگران در سراسر کشور مستند سفارشات دشوار است گفت: Elaine چائو یک سال اول شیمی ، با وجود چالش های گاه به گاه با تماس های تصویری چائو گفت: او قدردانی کارایی دوربین راه اندازی یک صفحه نمایش ضبط آموزشی اریگامی تصویری و ضبط مربی. باشگاه فراهم می کند یک محیط استقبال چائو گفت: از اعضای باشگاه طیف وسیعی از مبتدی تا پیشرفته اوریگامی سطوح مهارت است.

"من احساس می کنم باید خیلی بیشتر وقت آزاد در حال حاضر" چائو گفت. "این (است) شده است بسیاری از سرگرم کننده برای رفتن انتخاب کنید تا یکی دیگر از سرگرمی است."

این باشگاه قصد دارد در تاشو یک هزار درنا به عنوان یک جامعه خدمات پروژه چائو گفت. اهدای جرثقیل نماد امید – یک ژاپنی افسانه ادعا می کند که تاشو یک هزار جرثقیل عطا خواهد کرد که از یک آرزو به یک فرد, او گفت:. ساخت اوریگامی به عنوان یک هدیه به یک فرد نیز نشان دهنده سرمایه گذاری در زمان تای گفت: از آنجا که هر قطعه نیاز به فکر و انرژی است.

زمانی که Bruin اوریگامی برای همه رزومه در جلسات حضوری تای گفت: این باشگاه امیدوار به شرکت در خدمات اجتماعی در پروژه های سازمان های محلی مانند UCLA مسکونی زندگی است. Bruin اوریگامی برای همه می خواهد برای کشف فرصت های پردیس زیباسازی پروژه ها و حتی اهدای اریگامی خلق به UCLA ماتل بیمارستان کودکان.

"من فکر می کنم یکی از اصلی چشم انداز نقاط BOFA است که ما می خواهیم ما خدمت به جامعه از طریق هدیه ای از, اریگامی" تای گفت. "ما فقط می خواهم به برابر اوریگامی برای خودمان ... یا باید این اوریگامی غنائم اما آن را بیشتر به برکت و خدمت به جامعه ما است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن