2020 پیش نویس NFL: 3 Penn State بازیکنان انتخاب شده در روز نهایی

فرانک Bodani York Daily Recordمنتشر شده 7:26 PM EDT Apr 25, 2020یک فرصت خوب وجود دارد جان رید در حال حاضر می د

توسط ATROTICNEWS در 7 اردیبهشت 1399

یک فرصت خوب وجود دارد جان رید در حال حاضر می داند که او مربی جدید.

حتی اگر آنها هرگز همپوشانی در پن استیت بیل اوبراین را به حال یک نگاه خوبی در رید در حالی که او در مدرسه بالا است.

اوبراین بود Nittany Lions' مربی تیم برای دو فصل ابتدا در سال 2012. رید آمد به پن استیت در سال 2015.

اوبراین و هوستون تگزاس ساخته شده رید شماره 35 انتخاب در دور چهارم از پیش نویس NFL و 141 انتخاب کنید به طور کلی در روز شنبه. این cornerback اولین ایالتی پن انتخاب تگزاسی ساخته شده اند تحت اوبراین سازمان دیده بان.

رید بود که برای اولین بار از سه ایالتی پن بازیکنان انتخاب شده در روز شنبه. LCC کم قهوه ای برداشت شد توسط غول به عنوان شماره 4 انتخاب در دور ششم و DT رابرت ویندزور به دنبال 10 میدارد بعد زمانی که او انتخاب شده توسط کلت.

یکی سابق Nittany Lion نیز انتخاب شده و در روز شنبه. تامی استیونس که به پایان رسید کار خود را در می سی سی پی امور خارجه انتخاب شد توسط پرستاران نیواورلئان در دور هفتم.

رید سوم Penn State بازیکن گرفته شده در سال جاری پیش نویس زیر Yetur ناخالص-Matos و KJ Hamler در روز جمعه دور دوم.

بیشتر: کمک گری براون 'روح' از Penn State football, مبارزه با سرطان, یک بار دیگر

رید قطعا کمک خود را در فوریه NFL ترکیب که در آن او بالا تولید 20-حیاط شاتل زمان از هر موقعیت (3.97 ثانیه) — قوی سنج از سرعت و چابکی بر روی سطح بعدی.

"جان رید بهترین پا در این پیش نویس از هر گوشه وجود دارد گفت:" تری اسمیت و موقعیت خود را مربی در پن استیت. "در این سال او کار فوق العاده سخت خود را مقابله با. به عنوان یک تازه وارد او تلاش می کرد به عنوان یک tackler (اما) در این سال او رهبری تیم ما در از دست رفته-مقابله درصد است."

اسمیت صحبت بیشتر توصیف رید را مناسب بر روی سطح بعدی.

"جان پیش بینی می شود یک نیکل (back) در NFL و من نمی دانم اگر یک چشم انداز بهتر از رفتن به پیش نویس به بازی در برابر کسانی که در داخل شیار (گیرنده). ... بسیاری از (, cornerbacks) مبارزه هنگامی که شما آنها را در داخل. آنها نمی تواند مسئولیت رسیدگی به یک گیرنده که دارای دو راه بروید. جان رید می توانید مسئولیت رسیدگی به آن است."

قهوه ای بود و دو سال استارت در linebacker در پن استیت. او در سال گذشته سوم شد و در این تیم با مجموع 72 تکل پشت تنها برج دیده بانی تیلور و میکا پارسونز.

6-پا-5 قاب باعث می شود او جذاب چشم انداز.

پیش نویس تحلیلگران بود ویندزور رفتن در هر نقطه پس از پنجمین دور تا حد زیادی به خاطر او در نظر گرفته شد به یک "کوچکتر از داخلی lineman" در 6-4. بهترین فصل بود سال سوم خود را زمانی که او ثبت 7.5, کیسه و کیسه و 11 پردازد برای از دست دادن.

دور چهار از هفت برگزار شد در روز شنبه.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن