نیویورک ساکنان شهرستان دعوت می شود تا در مجازی شکار تخم مرغ عید پاک برای جوایز

شکار تخم مرغ عید پاک در سراسر کشور محو شد توسط coronavirus.

اما گروهی از صاحبان کسب و کار و سازمان ها در تلاش هستند تا عید کمی بیشتر سرگرم کننده برای کودکان و بزرگسالان در شهرستان نیویورک با یک مجازی عید پاک تخم مرغ شکار.

گوگل مجازی شکار تخم مرغ عید پاک و انواع پست های پاپ از جمله برخی که ارائه گام به گام توسط به گام دستورالعمل در مورد چگونه به میزبان خود را شکار. بسیاری از کسانی که شکار شامل برخی از نوع از ویدئو کنفرانس و در نظر گرفته شده برای کنترل گروه های دوستان و یا خانواده.

York County مجازی شکار تخم مرغ کمی متفاوت است. آن را شامل پیدا کردن تخم مرغ عید پاک است که پنهان شده اند جایی در یک وب سایت و یا Facebook صفحه از کسب و کار شرکت و یا سازمان است.

شروع 8 صبح تا 12 آوریل (عید پاک) یک لیست از شرکت کسب و کار محلی خواهد بود ارسال شده در رویداد Facebook صفحه در www.facebook.com/EggHunt2020YorkPA. از آن زمان تا 8 بعد از ظهر مارس 17, York County ساکنان را تشویق به بازدید کنندگان وب سایت و Facebook صفحات به دنبال یک دوربین مخفی عید پاک تخم مرغ.

بیشتر: Coronavirus به روز رسانی: Pa. نزدیک 20,000 موارد جمعه; برخی از زندانیان زندان منتشر خواهد شد

بیشتر: نیویورک شهرستان کلیساها انطباق خدمات عید پاک برای coronavirus اما پیام همان باقی می ماند

هنگامی که تخم مرغ یافت می شود گرفتن عکس از صفحه نمایش. هنگامی که شما باید حداقل 25 و تخم مرغ و ایمیل آنها را به info@sniffanysofyork.com برای تایید. ایمیل باید شامل نام و نام خانوادگی سن و نشانی از شرکت کنندگان.

[ نیویورک رکورد روزانه را پوشش coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک در ydr.com/subscribe. ]

موفق شرکت کنندگان خواهد بود وارد سبد خرید هدیه مسابقه بر اساس سن: در سنین 1 تا 3 سن 3-5 سنین 6-8 سنین 9-11, سنین 12-14 سنین 15-17 سنین 18 و بیش از. سبدهای هدیه خواهد شد سن مناسب و پر از آیتم های هدیه کارت های عرضه شده توسط کسب و کارهای محلی و سازمانها و ساکنان.

افرادی که پیدا کردن تخم مرغ عید پاک برای هر شرکت کننده در مسابقه خواهد بود واجد شرایط برای یک جایزه اضافی.

صدفی Stallsmith یک روند خبرنگار نیویورک رکورد روزانه. او را می توان در رسید mstallsmith@ydr.com و یا به دنبال در توییتر @ShelStallsmith.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im