بخشی از Wilshire بلوار بسته به اجازه می دهد برای ساخت و ساز مترو

یک بخش از Wilshire بلوار بسته آوریل 2 برای تسریع در ساخت خط بنفش گسترش مترو, اما وجود دارد هیچ تایید کرد قصد د

توسط ATROTICNEWS در 23 فروردین 1399

یک بخش از Wilshire بلوار بسته آوریل 2 برای تسریع در ساخت خط بنفش گسترش مترو, اما وجود دارد هیچ تایید کرد قصد دارد برای انجام همان در وستوود.

این فرمت خواهد شد اتصال وست وود به مرکز شهر لس آنجلس توسط 2027. برای تسریع در ساخت و ساز از Wilshire/بازار مال فروشان ایستگاه مترو LA و شهر بورلی هیلز به توافق کامل Wilshire بلوار بین بورلی رانندگی و هلال احمر درایو برای یک تا سه ماه.

کم ترافیک ناشی از ایالت امن تر-در-خانه سفارشات ساخته شده از بسته شدن امکان پذیر است. این اندازه گیری برآورد شده است به منظور کاهش ساخت و ساز زمانی را با تا شش ماه.

مترو را به پیمانکاران با توجه به گزینه های بالقوه برای تسریع کار در طول COVID-19 همه گیر امن تر-در-خانه سفارشات لازم الاجرا توسط دولت های ایالتی و محلی گفت: Dave Sotero یک مترو سخنگو در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

Sotero اشاره نمی کند هر چه برنامه ای برای نزدیک کردن هر قسمت از Wilshire بلوار در وستوود.

کسب و کار و ذینفعان در وستوود ایجاد کرد قبلا ابراز نگرانی کرد که ساخت و ساز در Wilshire بلوار می تواند تا حد زیادی قطع مشتریان از ورود به روستا. یک تعطیل از Wilshire بلوار همراه Westwood Village ممکن است نرم کردن تاثیر ساخت و ساز بدون آسیب رساندن به کسب و کارهای محلی که بسته شده اند و به دلیل همه گیر.

این Wilshire/بازار مال فروشان ایستگاه بخشی از بخش 2 از خط بنفش فرمت. در بخش 3 است که برنامه ریزی شده به پایان خواهد رسید 2027 مترو قصد دارد برای ساخت یک ایستگاه زیر Wilshire بلوار بین وست وود بلوار جانباز خیابان و دیگری در نزدیکی غرب لس آنجلس جانباز امور پزشکی مرکز.

به تاریخ coronavirus همه گیر تا به حال هیچ تاثیری بر روی جدول زمانی پروژه و ساخت و ساز کار همچنان انجام می شود و با توجه به برنامه Sotero گفت. مترو کارکنان و پیمانکاران هستند توصیه می شود غذای اجتماعی فاصله پروتکل ها و پوشیدن ماسک و پوشش و سپر به عنوان ایجاد شده توسط کارگران و کارفرما و Sotero اضافه شده است.

خط بنفش فرمت دریافت 1.3 میلیارد دلار کمک مالی از ایالات متحده بخش حمل و نقل در ماه فوریه برای تامین مالی ساخت و ساز از خط مترو فرمت به وستوود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن