چه Coronavirus مستند? آن را مانند روز Triffids وجود دارد

خورشید است و استرالیایی در حال جذب به آن مانند bluebottles به یک تازه گذاشته سگ کثافت. انگلیسی ها به معنای ز

توسط ATROTICNEWS در 23 فروردین 1399

خورشید است و استرالیایی در حال جذب به آن مانند bluebottles به یک تازه گذاشته سگ کثافت. انگلیسی ها به معنای زندگی در زیر یک coronavirus مستند...آره حتما.

وجود ندارد و قرار است مستند در لندن یا هر شهر بریتانیا هنگامی که ما در حال داشتن یک آخر هفته آفتابی.

Leicester Square

دوچرخه مسیرهای پر, دوچرخه سواران, jostling برای برخی از فضای پارک ها پر از مردم picnicking و پرتاب توپ در هر یک از دیگر همه به سختی در یک پا از یکدیگر است.

قطار پر از مردم در حال رفتن به یک روز و همه unmasked تنفس در coronavirus عمیق خود را به بافت ریه است.

سواحل پر از خورشید bathers همه مبارزه برای برخی از فضا چند سانتیمتر دور از هر یک از دیگر برخی از سرفه, دیگران, farting, به عنوان خورشید می تپد را در خود و در حال حاضر پوست قرمز.

Brighton beach

این است که چرا coronavirus در بریتانیا منفجر خواهد شد در یک نرخ بالاتر از کشورهای دیگر است که در واقع در آورده و ارتش خود را برای اجرای مناسب مستند.

بریتانیا بی بند و مداخله نگرش به این ویروس مرگبار خواهد اطمینان حاصل شود بسیاری از هزاران نفر تسلیم خواهد شد به این بد چینی طاعون و مرگ به طرز وحشیانه ای غرق در خود و مخاط.

بسیار شبیه به بعد از Triffids این روح فقیر هیچ کنترل خود آنها را به نگاه روشن و آتش بازی در آسمان, آه آنها بسیار زیبا.

این زمان آن است که غیب خطر کمین در میان افراد دیگر و آفتاب تساوی همه آنها را از تمام این مردم تنفس به هر یک از دیگر چهره گسترش ویروس.

لذت بردن از آن در حال حاضر به دلیل در چند هفته شما می تواند در تخت بیمارستان تحت مقدار زیادی از لوله های گفتگوی, لوله قرار داده و به مصنوعی کما به عنوان پریشان بی تفاوت overworked بیمه خدمات درمانی پرستاران در تصمیم گیری که آیا برای روشن کردن ماشین آلات و یا نگه داشتن آنها را در حال اجرا است.

coronavirus lockdown londontinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب