USAC افسر بررسی: Naomi رایلی علمی کمیسر

اعضای شورا مورد بررسی قرار گرفت در این مناطق در یک مقیاس از یک تا پنج با یکی از ضعیف بودن عملکرد و پنج بودن عم

توسط ATROTICNEWS در 14 اردیبهشت 1399
اعضای شورا مورد بررسی قرار گرفت در این مناطق در یک مقیاس از یک تا پنج با یکی از ضعیف بودن عملکرد و پنج بودن عملکرد عالی است.

نائومی رایلی آمد به علمی کمیسیون امور با اهداف بسیار بزرگ است. او زمانی بسیاری از آنها موفق به انتخاب کنید تا یک چند در طول راه.

رایلی با هدف به تصمیم گیرندگان بیشتر در دسترس دانش آموزان است. با تشکر در بخش های بزرگ به رایلی, دفتر, دانش آموز دانشگاهی سنا موقعیت در حال حاضر stipended که می تواند باز کردن صندلی در جدول به دانش آموزانی که نمی توان به زمان اهدا به سیاست های دانشگاهی, بحث, بدون پرداخت. رایلی نیز به کار گماشتن چهار دانشجو انتصاب موقعیت در امنیت عمومی کمیته مشورتی پس از گتی آتش برای اطمینان از یک دانش آموز صدای در جدول در شرایط اضطراری.

در چند سال تلاش رایلی نیز تحت فشار قرار دادند علمی سنا کمی بیشتر از آن از منطقه راحتی در چند مورد مسائل کلیدی از جمله تست های استاندارد و در دسترس بودن مواد آنلاین.

در حفظ و نگهداری پلت فرم رایلی کار به پیاده سازی یک نماد سیستم را نشان می دهد nontuition هزینه های تمام دروس در دانشگاه UCLA ثبت. او همچنین ساخته شده گام در گسترش USAC را iClicker کتابخانه به ذکر کشش book-وام بار در همکاری با کتابخانه UCLA.

رایلی وعده داده شده برای تعیین Covel عوام به عنوان یک فضای مطالعه برای دانش آموزان است. هنگامی که دانش آموزان به مدرسه بازگشت در سال آینده Covel عوام مسکونی رستوران خواهد بود تعیین شده به عنوان یک آخر شب مطالعه فضا. در بالا از آن موفقیت رایلی دفتر کار می کرد برای ایجاد شب رویس به عنوان یک فضای مشترک برای اواخر شب مطالعه و به وصله پینه کردن یک شبه لپ تاپ اجاره.

دفتر او ساخته شده تلاش برای توزیع مجدد ثبت نام واحد برای بهتر شامل دانش آموزان با وابستگان و جانبازان زیر اولویت ثبت نام چتر سیاست تغییر که در حال حاضر در حال ساخت راه خود را از طریق علمی سنا. او همچنین تحت فشار قرار دادند برای یک سیاست تجدید نظر در دانشگاه کالیفرنیا سطح اجازه می دهد تا تجاوز+ دانش آموزان به طور مداوم با استفاده از آنها زندگی می کردند نام.

در شورای میز رایلی گرفته شارژ در نوشتن نامه ها و قطعنامه های حیاتی در پردیس مسائل از جمله گتی آتش و COVID-19 شیوع. او سخت تحت فشار قرار دادند به مدیران به شورای جدول و توقیف فرصت به دانش آموزان برای ارائه به مشتریان.

این هیئت مدیره رسمیت می شناسد رایلی ساخته شده است دستاوردهای قابل توجهی در آوردن دانش آموزان به USAC و گسترش AAC, رسانه های اجتماعی, حضور, اما نکردن یک نقطه به دلیل, برای بهتر یا بدتر رایلی گفت: او احساس USAC نباید تعامل با نظرات انتقادی در ق.

در کل رایلی تا به حال فوق العاده مولد سال به نقطه ای که هر پیروزی می تواند مناسب در این ارزیابی است. این هیئت مدیره تبریک رایلی در یک کار خوب انجام می شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن