دسترسی جهانی همان است که دسترسی عادلانه وقتی که می آید به COVID-19 آزمون

محل سکونت. سرود در املاک و مستغلات و واقعیت تاسف مناسب برای دسترسی به مراقبت های بهداشتی. در لس آنجلس که در جو

توسط ATROTICNEWS در 24 اردیبهشت 1399

محل سکونت. سرود در املاک و مستغلات و واقعیت تاسف مناسب برای دسترسی به مراقبت های بهداشتی.

در لس آنجلس که در جوامع کم درآمد هستند سه برابر بیشتر احتمال دارد به مرگ از COVID-19 از کسانی که در مناطق ثروتمند. مردم از رنگ نیز به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار. سیاه مردم را تا 9 درصد از جمعیت شهرستان و در عین حال حساب به صورت متناوب 15 درصد از coronavirus مربوط به مرگ و میر.

بدون در نظر گرفتن, LA ثروتمند کد پستی گزارش کرده اند به طور قابل توجهی بالاتر از موارد. این است زیرا این مناطق در معرض خطر; به جای اعداد در نتیجه به طور قابل توجهی نرخ پایین تر از تست در پایین درآمد محله.

فقط دو هفته پیش شهردار اریک Garcetti گسترش رایگان COVID-19 تست به همه LA ساکنان شهرستان. با این حال, گسترش, تست است همان چیزی که به عنوان ارائه دسترسی برابر به آن است.

مردم از جوامع محروم هستند بیشتر احتمال دارد به مرگ از coronavirus با توجه به موجود نابرابری در دسترسی به مراقبت های بهداشتی و ادامه عدم مناسب پیشگیری و درمان است. شهرستان باید به اندازه کافی گسترش آزمایش به آن آسیب پذیر ترین مردم – و UCLA می تواند بخشی از این تلاش است. از افزایش ارتباطات در مورد منابع در دسترس برای کاهش محدودیت در دسترسی به تست LA شهرستان و UCLA بهداشت و درمان می تواند کمک به بهبود تلاش های تست در مناطق حاشیه ای محله.

Coronavirus مربوط به نرخ مرگ و میر در محله مانند شرق هالیوود, پیکو-یونیون و Westlake چهار برابر بالاتر از میانگین ملی است. این همان مناطق که در آن بیش از یک سوم مسکن به سر می برند.

تیموتی آبجو استاد اپیدمیولوژی در UCLA فیلدینگ دانشکده بهداشت عمومی و پزشکی وجود دارد گفت: تفاوت بزرگ در بهداشت و درمان آمار میان مناطق غرب و جنوب LA.

"در مناطق که در آن وجود دارد بیشتر آمریکایی های آفریقایی تبار به ویژه در این مناطق تمایل به بیشتر شلوغ – آنها تمایل به فقیرتر" Brewer گفت. "آنها تمایل دارند که کمتر امکانات مراقبت از بهداشت و امکانات درمانی تمایل به از کیفیت کمتر از در مناطق با درآمد بالا."

متاسفانه برخی از جمعیت های در بسیار پرخطر به سادگی با فضیلت خود را کد پستی است.

سیستمیک راه حل های لازم برای رسیدگی به این اختلافات اما در زمان مناسب تست و پیشگیری است که حداقل LA شهرستان ارائه می کنند. یک راه این است که مطمئن شوید که بیمارستان ها و درمانگاه در مناطق کم درآمد هستند به درستی کارکنان و منابع کافی. این نیز مهم است که این جوامع همچنان به دریافت مناسب و به روز رسانی اطلاعات.

و UCLA است که منابع برای کمک به. در اوایل ماه آوریل UCLA سلامت آغاز تست برای تمام تماسهای ورودی فولاد و رویه بیماران و همچنین ER پذیرش. UCLA می توانید با کلینیک در درآمد مناطق به راه اندازی و گسترش تلاش های.

جمعیت هایی که در طول تاریخ تا به حال کمی به هیچ دسترسی به مراقبت های بهداشتی مناسب هستند فقط به عنوان مستعد به ابتلا به این ویروس ، فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom تخمین می زند که 60,000 مردم دچار بی خانمانی را آلوده شوند. در یک شهرستان با بالاترین نرخ unsheltered افراد این جمعیت ممکن است دسترسی به غذا و سرپناه اجازه دهید به تنهایی مراقبت های پزشکی مناسب.

"این چیزهایی که ایجاد آلاینده ها تمایل به بسیار شایع تر در مردم رنگ جوامع و جوامع فقیر گفت:" نینا Harawa استاد-در-اقامت با دیوید گفن دانشکده پزشکی در دانشگاه UCLA. "به معنای واقعی کلمه اجساد مردم در آن جوامع مستعد به نتایج ضعیف مربوط به (COVID-19)."

در کالیفرنیا, لاتین تبار و آمریکایی های آفریقایی تبار در معرض 40 درصد آلودگی بیشتری نسبت به افراد سفید – ساخت آنها را بیشتر مستعد ابتلا به کروناویروس عوارض مربوط.

به عنوان یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی با دفاتر در سراسر شهر UCLA سلامت کار می کنند با شهرستان لا به اطمینان حاصل شود که این جمعیت دریافت اطلاعات آنها نیاز به زمانی که آن را می آید به در دسترس تست گزینه ها و اقدامات پیشگیرانه.

بعلاوه کارگران ثبت نشده بسیاری از آنها در حال کار ضروری شغل هستند و بیشتر در معرض خطر هیچ دسترسی به اشتغال و مزایای پرداخت مرخصی استعلاجی با وجود اینکه underpaid. آنها همراه با مخلوط-وضعیت خانواده مانند IF گیرندگان و یا کسانی که با مهاجر همسران نیز نمی توانید دسترسی به محرک بررسی های ارائه شده توسط مراقبت عمل می کنند.

و خانواده ها برای اولین بار Coronavirus پاسخ عمل می کنند که تحت پوشش تست برای تمام بیمه کارگران مانع کسانی که مستند نشده – بدون در نظر گرفتن این واقعیت است که آنها از پرداخت مالیات.

و میراث کشور را درمان نامناسب از مستند نشده افراد ممکن است افزایش ترس از اخراج اگر آنها سعی می کنید برای دسترسی به مراقبت های پزشکی. یخ عوامل بازداشت شده و در اولین روز از کالیفرنیا رسمی مستند.

"آنها از آن ساخته شده به نظر می رسد مثل شما می توانید آن را دریافت کنید شما می توانید دریافت آزمون بدون در نظر گرفتن وضعیت مهاجرتی خود را, اما (آنها) نه فکر کردن در مورد چگونه مستند نشده مردمی هنوز هم ممکن است مردد است و ممکن است اعتماد به آنچه آنها می گویند" گفت: Daniela رودریگز یک سال چهارم جامعه شناسی ،

یکی از عمده بازدارنده است و در زمان شناسایی مورد نیاز برای یک فرد برای دریافت تست. و در حالی که شهرستان لا وعده داده است به استفاده از شناسایی به منظور اجرای قانون و شل شدن ID مورد نیاز می تواند تا حد زیادی افزایش قابلیت دسترسی برای افراد کم درآمد و جوامع به حاشیه رانده شده.

مستند نشده جمعیت نباید مجبور به انتخاب بین سلامت جسمی و ایمنی. آن حیاتی است که این شهرستان را نگه می دارد یک باز کردن خط ارتباطی با مستند نشده جامعه به طوری که آنها می توانید دریافت اطلاعات صحیح و مناسب تست.

اعطا شده, LA شهرستان در حال حاضر تا حد زیادی گسترش آن تست ظرفیت. اما این فقط نوک کوه یخ است. با کمک موسسات مثل UCLA بهداشت و درمان شهرستان در حال حاضر باید مطمئن شوید که تست است و نه فقط به همان اندازه در دسترس است اما فضاي تحویل داده است. زیرا اگر چه گسترش نسبت به تست گران است وجود دارد هیچ دیگر جایگزین.

هر کسی بدون در نظر گرفتن وضعیت اجتماعی و اقتصادی و نژاد و تابعیت می تواند تبدیل به بیمار و گسترش ویروس. انتخابی نادیده گرفتن و در حال حاضر جمعیت به حاشیه رانده شده در زمینه دلخواه اجتماعی طبقه بندی تنها طولانی کردن ویروس' سلطنت و باعث بیشتر قابل اجتناب مرگ و میر.

ویروس قائل است و ما نمی توانیم به هر دو.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن