سازمان ملل متحد Connon نظرات: Chris Smith امر می تواند عاقلانه برای چشم پوشیدن NBA Draft, اقامت در UCLA برای ارشد سال

کریس اسمیت خواهد بود خوش شانس برای دریافت انتخاب شده در این سال NBA پیش نویس است. که اندکی در بازی – UCLA بسکت

توسط ATROTICNEWS در 30 فروردین 1399

کریس اسمیت خواهد بود خوش شانس برای دریافت انتخاب شده در این سال NBA پیش نویس است.

که اندکی در بازی – UCLA بسکتبال مردان تاریخ و برنده Pac-12 بیشترین بهبود بازیکن سال به دست آورده و یک نقطه در تیم اول تمام Pac-12 در این فصل است. به دنبال که در آن گارد بود و حتی از یک سال پیش که یک جهش بزرگ و یکی که قطعا حکم ستایش است.

اما این بدان معنا نیست که تیم NBA در حال رفتن به نیش حداقل هنوز رتبهدهی نشده است.

اسمیت در زمان اولین گام به سمت مثبت زمانی که او اعلام کرد که برای سال 2020 NBA در مارس 7. بین او ورزشکاری تطبیق پذیری و طول او است که قطعا جذاب چشم انداز. اضافه کردن خود را در بهبود تیراندازی rebounding و دفاعی توانایی های او را برداشت تحت مربی میک کرونین و او فقط ممکن است یک پتانسیل NBA حرفه ای خود را در آینده.

این بدان معنا نیست که در حال حاضر زمان برای او را به شروع آن, اما, او فقط می توانید یک نگاهی به اطراف خود و هم تیمی های سابق به رسمیت شناختن آن است.

اسمیت با بازی دو فصل در کنار گارد/جلو کریس ویلکس که به طور متوسط 15.5 امتیاز در هر بازی در دو فصل با UCLA. اسمیت و ویلکس اندازه گیری در 6 پا-9 و 6-پا-8 بود و آنها هر دو در وزن 215 پوند است.

ویلکس وارد NBA Draft, استخر, پس از سال اول فصل که در آن او به طور متوسط 13.7 امتیاز 4.9 ریباند و 1.7 کمک در بازی در 51% عکسبرداری از 2 و 35.2 درصد از 3 – تنها به عقب و بازگشت به وست وود برای یک سال دیگر. اسمیت به طور متوسط 13.1 امتیاز 5.4 ریباند و 1.6 کمک در بازی در 50.7% عکسبرداری از 2 و 34.1 درصد از 3 این فصل است.

ویلکس تنها یک دانشجوی سال اول زمانی که او قرار داده تا تعداد کسانی که پس از آن دقیقا یک سیب به سیب مقایسه. اگر ویلکس کردم توصیه به بازگشت به مدرسه در سال 2018 این می تواند سخت به تصور کنید که اسمیت می شود گفت: هر گونه مختلف در طول چند ماه آینده.

حتی زمانی که ویلکس ضربه خود را به ثمر رساند و استفاده از شماره های خود را دانشجوی سال دوم فصل او هنوز هم زخم رفتن undrafted در سال 2019. پس از از دست رفته در لیگ تابستانی NBA به عنوان یک نتیجه از بیماری ویلکس رفت کل 2019-2020 فصل بدون طرفدار قرارداد.

هیچ چیز از یک چیز مطمئن در NBA پیش نویس تنها با 60 بازیکن گرفتن فرصتی برای شنیدن نام آنها نامیده می شود در حالی که بقیه از چپ به مبارزه برای فرستادن اسکرپ.

با توجه به دو سه برونز که در سمت چپ در اوایل فصل گذشته رفت و undrafted اسمیت چشم انداز نیست, نگاه بزرگ در سال 2020 است. Bleacher Report ندارد او را رتبه بندی در بالای آن-50 چشم انداز در حالی که ESPN است او را چاک دار در در شماره 72 و ورزشی ثابت او در شماره 99.

اسمیت آمار رتبه بندی و طرفدار چشم انداز موازی وضعیت یکی دیگر از هم تیمی سابق خود توماس ویلز رو در سال 2017.

پس از آن تاریخ و مرکز به طور متوسط 10.8 امتیاز و 8.7 ریباند در هر بازی به عنوان یک نویسنده در یک شیرین 16 تیم در 2016-2017. او بسیار نیست از یک تیرانداز اما او یک جامد مرد بزرگ که می تواند رونق در اوایل 2000s, NBA, بنابراین او اعلام کرد برای پیش نویس که در ماه آوریل است.

ویلز در نهایت تصمیم به بازگشت به سال آخر خود را در UCLA و او زخم به طور متوسط 12.6 امتیاز و 10.8 ریباند در هر بازی در فصل نهایی. و با وجود این واقعیت که او تا به حال تنها یکی گرفته 3-اشاره گر خود را در 99-بازی حرفه ای تا زمانی که نقطه ویلز شات 40.2% از عمیق در 112 تلاش خود را در طول سال آخر در وستوود.

توانایی های خود را برای تنوع بخشیدن به بازی خود را در حالی که به طور همزمان بهبود رفتن به صفات بود به اندازه کافی برای بلند کردن ویلز به دور دوم به عنوان او انتخاب شد No. 58 به طور کلی با دنور ناگتس در سال 2018 است. آن را دشوار برای دیدن اسمیت تبدیل شدن به یک 40% 3-نقطه تیرانداز در سال آینده, اما همان گفته شده می تواند در مورد ویلز.

اسمیت دیده است او در هر بازی و بهره وری اعداد بالا برود به شدت از فصل به فصل و وجود دارد هیچ دلیلی برای فکر می کنم که او ضربه اوج خود یا. او تا به حال یک فصل خوب – بر اساس واقعیت ساخته شده او در تیم اول تمام Pac-12 او بالا-10 بازیکن در این کنفرانس است.

اما اگر این چیزی است که او می تواند انجام دهد در سن 20 در سال اول خود را به عنوان یک نویسنده تحت یک نام تجاری جدید مربی تصور کنید آنچه که او می تواند انجام دهد فصل آینده است. اسمیت می تواند لاس زدن با 18 امتیاز در هر بازی و اثبات خود را نامزد Pac-12 مردانه بازیکن بسکتبال از سال با اورگان Payton پریچارد واشنگتن اشعیا استوارت و تقریبا کل تیم اول عنوان برای جوانب مثبت.

آن را سخت به خطا اسمیت برای هدف بالا وجود ندارد هر کسی در پردیس که به طور فعال به ریشه خود را در برابر NBA حرفه ای. هیچ مشکلی با شرط بندی روی خود, اما شرط هنوز به یک هوشمند.

به دنبال در ویلکس به عنوان یک داستان احتیاطی و ویلز به عنوان یک راهنمای اسمیت تصمیم باید ساده باشد.

اگر او می خواهد برای به حداکثر رساندن بالقوه خود و پیش نویس, سهام آینده را برای سال آخر خود را به نظر می رسد مانند انتخاب واضح است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن