UC کارگران ادامه کولا جنبش عملا در روز جهانی کارگر

دانشگاه کالیفرنیا فارغ التحصیل و اتحادیه کارگران برگزار شد اعتصابات و پانل های جمعه برای روز جهانی کارگر خواست

توسط ATROTICNEWS در 16 اردیبهشت 1399

دانشگاه کالیفرنیا فارغ التحصیل و اتحادیه کارگران برگزار شد اعتصابات و پانل های جمعه برای روز جهانی کارگر خواستار افزایش دستمزد برای مطابقت با افزایش هزینه های زندگی.

دانشجویان تحصیلات تکمیلی در سراسر UC برگزار اعتصاب عمومی به تقاضای تنظیم هزینه های زندگی خود را به حقوق و دستمزد. به عنوان بخشی از اعتصاب دانشجویان فارغ التحصیل جواب نداد ایمیل, برگزاری سخنرانی ها و یا بخش میزبان ساعات اداری و یا درجه تکالیف.

تقاضا برای هزینه زندگی تنظیمات یا کولا شروع در UC سانتا کروز در ماه دسامبر زمانی که دانشجویان فارغ التحصیل در اعتصاب و سقوط نکردن چهارم نمرات. از آن پس دانشجویان تحصیلات تکمیلی در سراسر UC دانشگاه از جمله UCLA مشابه ساخته شده اند خواسته است.

Zak فیشر یک UCLA School of Law, دانش آموز و یک سازمان از Ucla4Cola گفت و موقعیت خود را به عنوان رئيس جمهور از دانش آموزان فارغ التحصیل انجمن برای سال 2019-2020 به او اجازه ببینید که چگونه بسیاری از دانش آموزان تحت تاثیر این مسائل است.

"شاید کمی از مردم می دانیم که برخی از مردم رنج می برند بیش از دیگران" فیشر گفت. "(اما) هر کس که (استعاری) بوت در پشت گردن خود را که در آن در حالی که ما در حال تلاش برای مقابله با فوق العاده استرس زا چشم انداز از گرفتن دکترا و یا مدرک حقوق و یا MBA و یا هر آنچه که ما نمی توانیم مسکن شما می دانید که ما نمی توانیم به غذا خوردن."

Sucharita Kanjilal یک دانشجوی کارشناسی ارشد در دانشگاه UCLA انسان شناسی گروه گفت که به عنوان یک دانشجوی بین المللی شده است عمیقا تحت تاثیر قرار توسط دانشگاه UCLA دستمزد کم است. او ویزا اماکن محدودیتی در تعداد ساعت کار می کنند و در هر هفته و محدود او از کار کردن در خارج از محوطه دانشگاه, او گفت:.

"برای افرادی مثل من که شما در واقع نوع از اینجا گیر در حقوق و دستمزد است که UCLA شما می پردازد و هیچ اتاق به نوع کار و خارج از آن و یا کمی بیشتر به" Kanjilal گفت. "چه نشانی از آن است که برگ های شما واقعا مخاطره آمیز برای زمانی که شما در اینجا."

Kanjilal اضافه شده است که کار از خانه در میان همه گیر باعث شده است که آموزش دستیاران به مسئولیت بیشتر.

"آن را به پایان رسید تا بودن مقدار قابل توجهی از کار در واقع به طراحی دوره های آموزشی به آنها را اجرا کنید اما همچنین برای انجام تمام حمایت عاطفی برای دانشکده که ناجور شد زیرا آنها نمی دانند که چگونه به انجام این آنلاین و دانشجویان دوره لیسانس که ناجور شد چرا که آنها در حال تجربه بسیاری از چالش ها" Kanjilal گفت.

فیشر گفت: Ucla4Cola را دنبال قانون و سیاست های دانشگاه خواهد شد اما فشار آن را به حد به مبارزه برای هزینه زندگی تنظیمات.

"در حال حاضر از آن زمان به مبارزه برای تغییر است که واقعیت را با همه چیز را که ما به عنوان اگر زندگی ما بستگی دارد چرا که در بسیاری از موارد آنها واقعا انجام" فیشر گفت.

ایران خودرو و کارگران محلی 2865 یک اتحادیه است که نشان دهنده بیش از 19,000 UC دانشجو کارگران نیز برگزار شد و تمام روز سری از آموزش ها اقدامات و پانل های جمعه. این اتحادیه نیز سازماندهی برای نوشابه تنظیمات برای UC کارگران است.

رافائل Jaime است که یک دانشجوی کارشناسی ارشد در دانشگاه UCLA فارسی و جنوبی معاون رئیس جمهور از UAW محلی 2865. او گفت که او معتقد است یک تنظیم هزینه های زندگی لازم است برای دانش آموزان فارغ التحصیل زیرا آنها مقدار زیادی از کار و ستون فقرات از دانشگاه.

"ما یک ضرب المثل در اتحاد ما است که شرایط کاری ما هستند و ما دانشجويان شرایط یادگیری و اگر دانشگاه می خواهد به اولویت بندی آموزش و پرورش تنوع و تحقق اهداف آن به ارائه آموزش در سطح جهانی آن نیز نیاز به اولویت بندی های خود ما را در شرایط" جیمی گفت.

جیمی اضافه شده است که این بیماری همه گیر و اقامت در خانه سفارشات ساخته شده اند سازماندهی کمی سخت تر است چرا که سنتی از جنبه های حمله مانند تظاهرات و اعتصاب علیه دیگر قابل دوام.

او گفت: UAW محلی 2865 ادامه به برگزاری هفتگی گوشی بانکی درایو که در آن UAW محلی 2865 کارگران پیوست زوم جلسه به تماس و درخواست دانشگاه دیگر کارگران به ثبت نام ناعادلانه کار تمرین اعتصاب تعهد که اجازه حمله به خودداری از زايمان اگر کولا خواسته های برآورده نشده و اگر ناعادلانه شیوه کار باقی بماند.

Jaime تعدیل یکی از اتحادیه پانل های روز جمعه که در آن او با UCLA استادان و رهبران مختلف UC اتحادیه های کارگری در مورد UC پیش بینی پاسخ به همه گیر و به رکود است.

میا McIver, یک مدرس در دانشگاه UCLA نوشتن برنامه و رئیس دانشگاه شورای – فدراسیون معلمان آمریکا یک اتحادیه به نمایندگی از کتابداران و غیر سنا هیات علمی شاغل در دانشگاه گفت: در این پانل که او پیش بینی وجود خواهد داشت بالاتر ثبت نام از خارج از کشور دانش آموزان شلوغ تر کلاس ها کمتر بازخورد در کار و کاهش خدمات پشتیبانی دانشجویی به دلیل پتانسیل رکود است.

McIver گفت که او معتقد است که آن را به دانش آموزان دیگر به تحصیلات تکمیلی که ممکن است باعث UC دولت برای کاهش الزامات مورد نیاز برای فارغ التحصیلی در مقطع کارشناسی.

"برخی از دانش آموزان ممکن است ببینید (کاهش مورد نیاز فارغ التحصیلی) به عنوان کاهش بار" McIver گفت. "از دیدگاه من این ... کاهش کیفیت UC آموزش و پرورش است."

McIver گفت: او همچنین پیش بینی کاهش چشمگیر استادان آموزش شغل و شاغل باعث ارومیه که بیشتر عادت به انجام پژوهش باید به آموزش بیشتر است.

کلودیا Preparata است مدیر پژوهش برای آمریکا, فدراسیون, دولت, شهرستان و شهری کارکنان محلی 3299 که نشان دهنده خدمات و مراقبت از بیمار کارگران فنی و UC بزرگترین کارمند اتحادیه. او گفت: در این پانل که این مهم است که به فکر می کنم از UC سیستم به عنوان یک مربی و یک میلیارد دلار سرمایه گذاری است.

به عنوان سومین کارفرما در کالیفرنیا گفت UC است در یک موقعیت برای نفوذ در نتیجه رکود اقتصادی.

"بنابراین اولین و مهمترین دانشگاه نیاز به حفظ اشتغال کامل و همچنین اطمینان حاصل شود که آموزش و پرورش است و هم آموزش و پرورش با کیفیت و همچنین قیمت مناسب" Preparata گفت. "هر چه تصمیمات آنها را امروز به مدت طولانی تاثیر است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن