UC رجنت سرمایه گذاری کمیته اعلام کامل divestment از سوخت های فسیلی

دانشگاه کالیفرنیا Board of Regents سرمایه گذاری کمیته اعلام کرد که روز شنبه آن را به طور کامل واگذار شده از سو

توسط ATROTICNEWS در 6 خرداد 1399

دانشگاه کالیفرنیا Board of Regents سرمایه گذاری کمیته اعلام کرد که روز شنبه آن را به طور کامل واگذار شده از سوخت های فسیلی است.

این سرمایه گذاری تاثیر می گذارد حدود 125 میلیارد دلار از دارایی گفت: Jagdeep Bachher مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر و معاون رئیس جمهور از سرمایه گذاری در طول UC سرمایه گذاری جلسه کمیته. تصمیم گرفت اثرات زیست محیطی و مسئولیت مالی به حساب Bachher گفت.

"وقف بازنشستگی و همه ما سرمایه در گردش استخر های فسیلی به صورت رایگان در دانشگاه کالیفرنیا" Bachher گفت.

وقف متشکل از پرتفوی سرمایه گذاری برای دانشگاه کالیفرنیا در پردیس مبانی و رجنت' General وقف ، بازنشستگی صندوق کمک به کارگران پرداخت پس از بازنشستگی و سرمایه در گردش استخر کمک به دانشگاه ها برای پرداخت انواع هزینه های عملیاتی.

UC رجنت برای اولین بار تصمیم به محروم از سوخت های فسیلی در حدود پنج یا شش سال پیش Bachher گفت. پس از رجنت را ساخته اند پیشرفت مداوم نسبت به تکمیل divestment. در ماه سپتامبر سرمایه گذاری کمیته اعلام کرد UC دلار 13.4 میلیارد دلار موقوفه تا به حال به طور کامل واگذار شده از سوخت های فسیلی است.

UC دانش آموزان شروع روند دفاع برای سرمایه گذاری با تظاهرات سال پیش و ارومیه به زودی پیوست به علت, گفت:, Naomi Goldenson یک ذینفعان علم سرب در مرکز علم آب و هوا در UCLA. تلاش های فسیلی-رایگان UC کمپین از جمله تحقیقات دادخواست کمیته ها و جلسات کمک فشار UC رجنت به طور کامل محروم. Goldenson گفت: این گیج کننده رجنت مردد هستند به اعتبار برای آب و هوا رهبری است.

"این اصرار که آنها تنها تعطیل از سوخت های فسیلی چرا که این باعث می شود احساس های مالی یک محصول از مرتب کردن بر اساس همان استدلال است که به ما پرداخت یخ برای غیر اتحادیه کارکنان: خط پایین می آید قبل از تماشای رایج خوب" Goldenson گفت: در یک ایمیل به بیانیه.

تصمیم به محروم دارای یک معنای نمادین و اثرات آن بر محیط زیست خواهد بود غیر مستقیم گفت: ادوارد پرشن یک دن و Rae امت استاد حقوق محیط زیست در UCLA مدرسه قانون است.

"جریان سرمایه در اطراف کسب و کار آنقدر عظیم است که هیچ یک بازیگر حتی یک عنوان بزرگ به عنوان UC سیستم باعث می شود یک تفاوت بزرگ گفت:" کشیش بخش است که در یک دانشکده co-مدیر امت موسسه در تغییر آب و هوا و محیط زیست است.

سرمایه گذاری ممکن است به قطع سرمایه از شرکت هایی که فرایند سوخت های فسیلی است که برخی از مزایای اما موثر ترین راه برای کاهش تاثیر سوخت های فسیلی خواهد بود و از طریق مقررات دولت, او گفت:.

UC سیستم تا به حال به تعادل هدف خود را محروم از سوخت های فسیلی با مسئولیت های خود را به دانشجویان و استادان کشیش بخش اضافه شده است.

"بازگشت از وقف یکی از منابع درآمد است که دانشگاه ها به استفاده از امور مالی خود را و فرصت ها" پرشن گفت.

کاهش گسترده هزینه های تجدید پذیر, انرژی خورشیدی, باد و کاهش قیمت سازی فن آوری های باتری به معنی تقاضا برای سوخت های فسیلی به طور پیوسته کاهش می دهد گفت: Deepak Rajagopal استادیار با موسسه محیط زیست و توسعه پایدار و بخش برنامه ریزی شهری.

UC تصمیم به محروم ممکن است یک سرريز اثر Rajagopal اضافه شده است. UC تصمیم به محروم ممکن است تشویق سایر دانشگاه ها و موسسات بزرگ به سمت از سوخت های فسیلی نه تنها به دلیل آن است که یک انتخاب اخلاقی بلکه به دلیل آن خواهد بود و از نظر مالی صدا انتخاب رهبری آنها را به سمت, او گفت:.

آن را مفید برای سیستم UC برای تنظیم یک مثال مثبت نهادهای دیگر حتی اگر استدلال خود را بر در درجه اول در مالی نگرانی Goldenson اضافه شده است.

از آنجا که تعدادی از صندوق های موجود برای سیستم UC قبل از سرمایه گذاری آنقدر بزرگ آن است که به احتمال زیاد فناوری های سبز و سازگار با محیط زیست صنایع در حال حاضر نشان داده شده در نمونه کارها خود را ، پرشن گفت. سرمایه گذاری پایدار در صنایع افزایش میزان سرمایه موجود به فناوری های سبز.

شاون اوبه یک سال سوم علوم محیط زیست دانشجویی گفت: او در پشتیبانی از تصمیم به محروم به ویژه به دلیل UC یکی از بزرگترین کالج های ایالات متحده است.

"هر گونه فشار و دور از سوخت های فسیلی خوب است (چون UC سیستم) یکی از بزرگترین کالج, سیستم," او گفت:.

کونور McCaulley سوم-سال فردی زمینه تمرکز دانش آموز که با تمرکز بر فناوری های سبز مدیریت گفت: او را تحسین UC رجنت برای گرفتن این مهم گام اول است. او گفت: همچنین مهم است برای UC برای سرمایه گذاری پول در فن آوری سبز برای بیشتر نشان دادن حمایت خود را برای نگرانی های زیست محیطی.

"اگر چه سرمایه گذاری کاهش می یابد و توانایی سوخت های فسیلی شرکت ها برای جمع آوری پول آن را کاهش نمی دهد تقاضا برای سوخت های فسیلی," او گفت:.

Rajagopal گفت که او معتقد است این است که زمان مناسب برای UC سیستم به این تصمیم به دلیل آن است که از نظر مالی و سازگار با محیط زیست محتاطانه. چند تحلیلگران از جمله حتی چند شرکت های نفتی خود بر این باورند که تقاضا برای نفت را به اوج در دهه یا بیشتر و سپس شروع آهسته اما مداوم کاهش است.

"این یک سوال از اگر اما زمانی که" او گفت:.



tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن