مشکل سفارش مشروب و شراب ؟ Pa. شروع به پر کردن بیشتر سفارشات آنلاین

آسوشیتد پرس منتشر شده 4:26 PM EDT May 16, 2020HARRISBURG, Pa. (AP) — کارگران در حال بازگشت به کار در بیش از 10

توسط ATROTICNEWS در 31 فروردین 1399

HARRISBURG, Pa. (AP) — کارگران در حال بازگشت به کار در بیش از 100 توقیف دولت متعلق به فروشگاه ها مشروب برای کمک به فرایند سفارش آنلاین, پنسیلوانیا, مشروب, آژانس خبر داد.

رژیم صهیونیستی. تام ولف را به خوب به بازگشایی 106 از سیستم دولتی را 600 فروشگاه برای کمک به با آنلاین, انجام, یک, پنسیلوانیا, Liquor Control Board سخنگوی گفت. آنها باقی می ماند محدودیت های عمومی و درگیر شدن در خرده فروشی.

فروشگاه تعطیلی شده اند به طور گسترده ای محبوب به ویژه پس از دولت را غرق آنلاین سیستم سفارش شده است قادر به پاسخگویی به تقاضای مشتری در یک وضعیت که در آن مشروب هیئت مدیره کنترل اکثریت قریب به اتفاق خرده فروشی خرید و فروش سخت الکل.

بیشتر: این سبز مردم خریداری شده بیشتر از Pa. دولت بازگشایی فروشگاه آنلاین خرید و فروش

این سازمان گفت: 46 امکانات را آغاز کرده اند که انجام این کار بسیاری از آنها شروع طی چند روز گذشته و ده ها تن از فروشگاه های اضافی انتظار می رود برای باز کردن از طریق آخر هفته.

این فروشگاه در حال گرفتن افزایش بهداشت و اجتماعی فاصله اقدامات و به منظور محدود کردن تعدادی از کارکنان در هر محل برای کمک به جلوگیری از انتقال جدید کروناویروس.

گرگ دموکرات بسته این فروشگاه حدود یک ماه پیش.

وندل جوان IV, رئيس جمهور از محلی 1776 ایالات مواد غذایی و تجاری اتحادیه کارگران که نشان دهنده حدود 3500 از فروشگاه کارمندان گفت: PLCB برنامه طراحی شده است برای دیدار با یک خرد کردن تقاضا برای فروش آنلاین.

قبل از COVID-19 بحران فروش آنلاین بوده است بخش کوچکی از دولت مشروب سیستم معادل 2.7 میلیارد دلار فروش سالانه. آژانس نیز به فروش می رساند بسیاری از مصرف شراب در دولت است.

از طریق آنلاین تحقق مراکز در پیتسبورگ و فیلادلفیا حومه آژانس قادر به پر کردن تنها در مورد 9,600 سفارشات به ارزش $2.1 میلیون دلار از آوریل 1-8.

روز چهارشنبه این سیستم بیش از دو برابر ظرفیت روزانه آن پر 4,400 سفارشات. این PLCB گفت که انتظار دارد برای رسیدن به 10 ، 000 دستور روز یا بیشتر در آینده نزدیک.

Coronavirus ضد: نقشه Pa. شهرستانهای تایید موارد در طول زمان سنی

بیشتر: نیمی از coronavirus مرگ و میر در بهبهان. در خانه های سالمندان و تسهیلات مراقبت دراز مدت

جوان گفت: مشروب هیئت مدیره نیز بوده است اینصورت 13 مراکز که در آن اجرا می شود در سراسر پنسیلوانیا به پر کردن سفارشات برای رستوران ها و دیگر وجود نداشت. کسانی که در مراکز باز نیست اما به جای آن خواهد شد بسته بندی سفارشات آنلاین برای تحویل.

تولید کنندگان کارخانه های لبنی از wineries و مشروب و خصوصي آبجو distributorships شده اند مجاز به فروش در زمان خاموش شدن غیر ضروری از کسب و کار.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن