خنده ادامه از طریق زوم با دانشگاه UCLA دانشجو-اجرای کمدی باشگاه

زوم جلسات هرگز شوخ. Shenanigans باشگاه کمدی در UCLA تطبیق اجتماعی فاصله گرفتن سفارشات برای حفظ مخاطبان خود را

توسط ATROTICNEWS در 31 اردیبهشت 1399

زوم جلسات هرگز شوخ.

Shenanigans باشگاه کمدی در UCLA تطبیق اجتماعی فاصله گرفتن سفارشات برای حفظ مخاطبان خود را و هر یک از دیگر خنده. اعضای هر گروه که شامل stand-up, sketch, تریک و دیجیتال طرح باید متعهد ماند و دیدار به صورت هفتگی به عنوان باشگاه همچنان به ها محتوای آنلاین گفت: باشگاه جمهور Akila راجش. اما راجش گفت: خود را آنلاین رویداد به نوبه خود بسیار بزرگتر از معمول خود را در فرد و حوادث.

"من فکر می کنم مردم باید بیشتر وقت آزاد در حال حاضر به طوری که آنها قادر به رسیدن به (ما جلسات)," راجش گفت. "آن را نیز آسان تر است چرا که شما لازم نیست به راه رفتن در هر نقطه."

[مرتبط: معماران و طراحان در ادامه به ایجاد از طریق صنعت سرگرمی مکث در میان همه گیر]

زنده زوم stand-up اجرای متوسط حدود 10 اعضای باشگاه انجام چهار دقیقه. راجش گفت: قالب ساعته نشان می دهد نوازندگان یک شانس را به استفاده از جدید کمدی مواد آنها نوشت: برای عملکرد خود را یا اصلاح و تست کردن برخی از گذشته مورد علاقه های شما.

پس از محدودیت قرار داده شد به محل به عنوان پاسخ به همه گیر او گفت: به باشگاه خوش شانس به ادامه ارائه کمدی از طریق سیستم عامل های آنلاین در مقایسه با دیگر سازمان های دانشگاه که به شدت تکیه بر جسمی همکاری. آنلاین ایستاده حوادث را به خود جذب به طور متوسط 50 مخاطبان در زوم است که بیش از معمول خود را در شخص رویدادهای راجش گفت.

اگر چه حضور و غیاب بهره مند است از زندگی جریان اجرای آنلاین قالب یک کمیک کابوس گفت: با همکاری رئیس, ایستاده, بخش, مایکل شمع. شاید یکی از بزرگترین مسائل نوازندگان در حال حاضر صورت است که قادر به شنیدن واکنش مخاطبان او گفت:. این باعث شده است تا شمع به آزمایش با برخی تصمیمات مانند این که آیا برای حفظ همه خاموش و یا دادن مخاطبان قابلیت وصل نمودن صدای مکالمه خود را دارند. در نهایت شمع گفت: بازی در اطراف با تنظیمات خواهد شد کمک به کاهش برخی از ضعف تلاش برای تلاش استندآپ کمدی به تنهایی در یک لپ تاپ در یک اتاق خواب.

"ما می خواهیم برای بهبود صنایع دستی و بهتر کمدین و آن را بسیار سخت به انجام این کار" شمع گفت. "آیا آن را بیش از خوب?, چگونه می توانم بهبود بخشد ؟ – این نوع از اطلاعات است که شما دریافت می کنید (از محیط زیست) وجود ندارد, اما ما هنوز هم فرصت برای نشان دادن آنچه که ما روی آن کار کرده ایم."

[مرتبط: دانشگاه UCLA اولین باله شرکت یک پناهگاه امن برای pliés, dégagés و سرگرم کننده]

اما, دیجیتال, طرح, وزارت, که در آن اعضای نوشتن و عمل کردن و ثبت طرح برای تنها هدف از آپلود آنلاین نیز در مواجهه با خود مجموعه ای از چالش ها گفت: ورودی جمهور جسیکا بلوک. سال سوم زبانشناسی و روانشناسی دانش آموز گفت: طرح های خود را به طور معمول فیلم برداری در شخص و آنها در حال حاضر شده است آپلود خود را قبلا ثبت طرح. به تازگی آنها آپلود شده خود را برای اولین بار طرح و ساخته شده به طور کامل در زوم با عنوان "Socksame خیابان" در یوتیوب که در آن راجش دیده می شود به عنوان قاضی به صورت های مختلف جوراب عروسک تستها برای یک نقش در خیابان کنجد.

به عنوان باشگاه کم اجرا می شود در مازاد خود را از ضبط مواد راجش گفت: آنها همچنین اشفتگی فکری موقتی راه برای ثبت طرح های خود را برای حفظ حضور آنلاین. او گفت: این شامل ضبط این طرح به صورت جداگانه و ساخت داستان از صفحه نمایش و ضبط شده است.

"(صفحه ثبت داستان) داستان که لزوما در دنیای فیزیکی و بیشتر از آن در یک لپ تاپ و یا از طریق پیام های متنی" راجش گفت. "من فکر می کنم این نوع از داستان چیزی است که رفتن به محبوب تر است زیرا از این راه جهان عنوان شده است در نظر مردم زندگی خود را آنلاین است."

در ضمن تریک شعبه باشگاه کمدی شده است تنها با تمرکز بر انجام و ارائه بازخورد برای هر یک از دیگر در طول همه گیر اما بلوک گفت که تغییرات مارس 19. آینده خود را نشان می دهد, با عنوان "مردان نمی خنده دار" خواهد بود که برای اولین بار آنلاین زوم عملکرد از باشگاه تریک تیم با همکاری ایستاده تیم. این زنان نشان می دهد یکی از مهمترین و به طور گسترده ای با حضور وقایع و اتفاقات باشگاه و بلوک گفت: هدف خود را در راه اندازی این نمایشگاه را برجسته زنان در کمک به stand-up میباشد.

اگر چه مردان نمی خواهد شرکت در این نمایش وجود خواهد داشت بسیاری از فرصت های بیشتر برای تمام اعضای او گفت:. بیشتر زوم رویدادهای برنامه ریزی شده در سراسر بقیه بهار سه ماهه و این باشگاه قصد دارد به خاطر انجام در زوم تا محدودیت برداشته می شوند. صرف نظر از مشکلات ارائه شده توسط فرمت آنلاین, اما, Rajesh گفت: حضور رنگ آینده ای امیدوار کننده برای باشگاه کمدی به عنوان اعضای همچنان به بهبود مهارت خود را.

"این زمانی است که شما نیاز به باشگاه بیش از هر چیز" راجش گفت. "من واقعا خوشحالم (باشگاه ما است) هنوز هم در حال اجرا به دلیل آن را بیش از یک باشگاه کمدی – آن را به یک گروه از دوستان که شما را وادار به دیدن و صحبت کردن در مورد چیزهای خنده دار ،tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن