دانشمندان: Coronavirus باقی می ماند Airborne برای بیش از یک ساعت

ضعیف تهویه قطار و اتوبوس واگن به احتمال زیاد به خصوص در معرض ذرات هوابرد به عنوان آسانسور. دانشمندان در حال

توسط ATROTICNEWS در 23 تیر 1399
london underground coronavirus airborne
ضعیف تهویه قطار و اتوبوس واگن به احتمال زیاد به خصوص در معرض ذرات هوابرد به عنوان آسانسور.

دانشمندان در حال کار برای SAGE در نهایت به یک نتیجه گیری در مورد COVID-19 که بسیاری می دانستند که ماه پیش — که coronavirus ذرات هوابرد و آویزان در اطراف برای بیش از یک ساعت. روزانه دارای صدای فش فش می دانستم که در مورد هوابرد خطرات ناشی از این ویروس در ماه فوریه است.

هر کسی که با نصف مغز را متوجه ویروس هوابرد و همچنان به خصوص در عرض های موجود در محیط هایی که دارای تهویه ضعیف برای یک دوره طولانی از زمان. بنابراین حمل و نقل عمومی, هواپیما, میخانه ها, رستوران, سینما, اتاق هتل کشتی کروز دفاتر و کلاس های درس هستند یک محیط ایده آل برای ذرات هوابرد به آلوده کردن انسان است.

poor ventilation coronavirus
تهویه ضعیف در قطار زیرزمینی واگن به این معنی که یک کانون برای طولانی کوچک قطرات آئروسل

این به چه معنی برای پایان مستند? مطلقا هیچ چیز به این دلیل که اقتصاد در حال حاضر مهم تر از جان انسان ها و مردم فکر می کنم آنها امن و با پوشیدن آن فولاد ماسک, ولی برای کسانی که N95 دارای و محافظت نمی کند پوشنده لباس و در همه حال از هوابرد coronavirus ذرات. تنها استفاده از ماسک و ماسک های جراحی تنها, فیلتر 3 میکرون در حالی که N95 و FFP3 فیلتر 0.3 میکرون.

هر کسی که می رود به هر فضای محصور با تعداد زیادی از افراد دیگر است و بازی رولت روسی با خود زندگی می کند و به زودی به پایان رسید تا با این ویروس.

بعلاوه غیر مسئولانه سایت های مانند Infowars که ادعا coronavirus واقعی نیست و در حال جعل, گاییدن, کودن. یکی تنها می تواند امید که آنها یک روز متوجه خطا راه خود و اعتراف به اشتباه خود. بخش غم انگیز این است که بسیاری از کسانی که گوش دادن به مشاوره غلط داده شده توسط استثماری مردم و دستکاری مانند الکس جونز و آن را باور خواهد زندگی خود قرار داده و زندگی خانوادگی خود را در خطر شدید.

چنین است ماهیت برخی از افراد که بسیاری در امریکا با داشتن 'Covid احزاب برای اثبات به خود است که coronavirus جعل است. چه این شامل یک گروه از کافران همه حضور در یک اتاق با یک COVID-19 فرد آلوده و ببینید که اگر هر کس دیگری بیمار می شود.

A 30-year-old man who معتقد coronavirus جعل و با حضور "Covid حزب" درگذشت پس از آلوده شدن با این ویروس با توجه به یک بیمارستان تگزاس.

این مرد تا به حال با حضور در یک گردهمایی با فرد آلوده برای تست اینکه آیا coronavirus واقعی بود گفت: دکتر جین Appleby, افسر ارشد پزشکی در بیمارستان Methodist در سن آنتونیو که در آن مرد درگذشت.

قضیه از این احزاب است که برای تست اینکه آیا ویروس واقعا وجود دارد و یا به عمد در معرض نفر به کروناویروس در تلاش برای به دست آوردن ایمنی.

دکتر Appleby مرد گفت: خود گفته بود پرستار که با حضور او در یک Covid ، فقط قبل از درگذشت او گفت: بیمار خود گفت پرستار: "من فکر می کنم من اشتباه کردم. من فکر کردم این یک جعل است, اما آن را نمی کند." منبعtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن