سیاست با هدف کاهش هزینه های مسکن در میان COVID-19 نیاز به وضوح بیشتر

به عنوان قانونگذاران تقلا برای مقابله با بی سابقه بحران جهانی خود را عدم اطمینان, اما, موجه ترک کرده است شهروندان در تلاش برای برنامه ریزی برای نیازهای به عنوان اساسی به عنوان مسکن.

تیوی ملی چند شورای مسکن گزارش داد که فقط در پنج روز از مارس 31 درصد از مستاجرها در 13.4 میلیون واحد در سراسر کشور قادر به پرداخت.

در اواخر ماه مارس کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کرد اخراج مهلت قانونی که تاخیر مستاجران از اخراج از محل سکونت خود تا مارس 31. اما مستاجرها باید واجد شرایط برای تاخیر تایید که آنها درآمد از دست رفته به عنوان یک نتیجه از COVID-19.

و در حالی که همه پرداخت اجاره بها و پتانسیل اخراج در انتظار ساکنان ژوئن آمده.

فردی شهرستانها مجاز به گرفتن قوی تر اقدامات برای محافظت از مستاجرها اما هیچ اضافی دستورالعمل داده شد و هر شهرستان به تصویب رسید سختگیرانه اخراج ممنوعیت.

خوشبختانه, لس آنجلس یکی از چند شهرستانها به ارائه کمک های بیشتر. قبل از Newsom سفارش لا مقامات شورای شهر اعلام یک مهلت قانونی برای اخراج. بعلاوه مستاجرها را یک سال پس از پایان وضعیت اضطراری به پرداخت اجاره بدهکار هزینه های دیرکرد خواهد بود بخشیده و شهردار اریک Garcetti اعلام کرد که تمام اجاره بها افزایش خواهد منجمد در لس آنجلس تا پایان بیماری همه گیر.

ایالت کالیفرنیا باید به دنبال رهبری شهرهایی مثل لس آنجلس و گسترش هر دو رهن و اجاره امداد در روشن جارو مد. برای دانش آموزان کم درآمد و جمعیت, ویژه, کامل ممنوعیت اخراج تنها راه برای کاهش عظیم اقتصادی خرید اینترنتی ایجاد شده توسط COVID-19. این راه مستاجرها و صاحبخانه به طور یکسان نمی باید به نگرانی در مورد چگونه وضعیت را تغییر هفته به هفته و مستأجر خواهد بود استفاده کرده و در طول این زمان بی سابقه.

متاسفانه شهر لس آنجلس موفق به عبور از اخراج ban که پوشش تمام مستاجران – کسانی که اخراج خواهد شد هنوز هم باید برای دفاع از خود در دادگاه. و بدون در نظر گرفتن وام مسکن تسکین بسته برخی از صاحبخانه گرفته اند استفاده از عدم اطمینان به بهره برداری از مستاجران.

عدم یکنواخت دستورالعمل ها و اطلاعات قرار می دهد مستاجران در یک موقعیت دشوار که در آن آنها ممکن است پرداخت اجاره بها حتی اگر آنها نمی توانیم آن را برای ترس که صاحبخانه می تواند مقابله به مثل از طریق نقاط ضعف قانونی خواهد شد و یا مبارزه برای اخراج در دادگاه. و در میان جهانی از همه گیر مسائل حقوقی باید آخرین چیزی که مستاجران نگران هستند.

و با کارشناسان مطمئن نیستید از زمانی که بحران به پایان خواهد رسید ابهامات قانونی احساس نامعلوم.

دانشجويان ساکن در خارج از دانشگاه در UCLA را به صورت یک مجموعه دیگر از مشکلات با توجه به کلاس انجام خواهد شد از راه دور از طریق پایان سه ماهه بهار و همچنین تابستان جلسه A.

این به این معنی خروج دانش آموزان با اجاره است که آنها ممکن است قادر به خاتمه زود آنها را وادار به پرداخت سه ماه اجاره برای یک آپارتمان خالی.

Andrea González یک سال سوم علوم شناختی دانشجو از مکزیک گفت که او می خواهم به نهایت رفتن به خانه. اما او نمی تواند خاتمه او اجاره اولیه و باید برای ادامه به پرداخت اجاره بها تا ماه سپتامبر صرف نظر از اینکه آیا او زندگی وجود دارد یا نه.

“من فکر می کنم (COVID-19) شمارش به عنوان نوعی از فاجعه چیزی که عادی – و من فکر می کنم پاسخ خود را باید در خارج از عادی” گنزالز گفت. “من احساس می کنم مانند (صاحبخانه) باید درک بیشتر از وضعیت.”

گنزالز مناسب است – یک بیماری همه گیر, انتقال به آموزش از راه دور و پس از آن مشکلات مالی و پریشانی روانی از این وضعیت به نظر می رسد فوق العاده ای به حداقل می گویند. با این وجود این عوامل در نظر گرفته نمی شوند کافی زمینه قانونی برای فسخ اجاره نامه.

الیزابت Kemper, مدیر UCLA, دانشجو, خدمات حقوقی, گفت که تلاش کرده است به کار با دانش آموزان به بحث در مورد گزینه های قانونی برای اوایل فسخ اجاره.

“متاسفانه برای بسیاری از دانش آموزان وجود دارد هیچ پایه و اساس قانونی برای فسخ اجاره نامه خود را زود اما هر دو شهرستان و دولت باید ارائه برخی از کمک در اخراج” Kemper می گفت. “اما تا کنون هیچ امداد در پرداخت اجاره با یکی غیر از مراقبت در عمل – موضوع وجود دارد, اگر چه آن را نمی ببخش اجاره یا ببخش پرداخت وام مسکن, آن را فقط به تاخیر آن است.”

برای کسانی که مجبور به اقامت در نزدیکی دانشگاه صاحبخانه می تواند به طور مشابه, امکان استفاده از ادراک و فهم دانشجویان بسیاری از آنها با خرید و فروش مسکن قرارداد برای اولین بار. در حالی که هر دو طرف ممکن است با میل و رغبت وارد یک قرارداد هیچ کس به احتمال زیاد فرماید جهانی همه گیر – چیزی که صاحبخانه به نظر می رسد سرمایه گذاری در.

ماریا Blandizzi دین از دانش آموزان و صندلی از بحران اقتصادی تیم پاسخ گفت: ECR تیم و UCLA مشغول به کار برای ارائه کمک مالی به دانش آموزان تلاش در طول این بحران از انجام کار-مطالعه جوایز به در حال اجرا یک وعده غذایی کوپن برنامه.

“ما باید سه سطح از روابط دولت و همکاران: محلی ، ایالتی و فدرال” Blandizzi گفت. “و آن سه تیم با هم کار کنند در کنسرت با یکدیگر برای انجام وکالت – ما آنها را تغذیه اطلاعات در مورد آنچه دانش آموزان ما در حال تجربه در زمان واقعی است.”

از دوره صاحبخانه یک کسب و کار برای اجرا و پرداخت را اما بیشتر مالی حمایت از تمدید شده است نسبت به صاحبان اموال در مقایسه با مستاجرها. Newsom همچنین اعلام کرد که ولز فارگو, ایالات متحده آمریکا بانک سیتی بانک جی پی مورگان چیس و 200 خارجه-اجاره بانک ها به ارائه وام امداد به طوری که کسانی که واجد شرایط می تواند تاخیر پرداخت وام مسکن به مدت 90 روز.

بعلاوه فدرال تامین مالی مسکن آژانس اعلام کرد که صاحبان چند خواص می تواند تاخیر در پرداخت وام مسکن به عنوان طولانی به عنوان آنها تاخیر اخراج.

عدم روشن سیاست به معنی میلیون ها نفر از کالیفرنیا خواهد ترس برای سلامت خود و خانه است. و در زمان قطعیت بهترین عمل است که همیشه وضوح.

LA دود ممکن است پاکسازی اما تصمیمات قانونگذاران باقی مانده اند فقط به عنوان مه آلود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de