مردم باید شروع به آماده شدن برای موج دوم Coronavirus در حال حاضر

ما تا به حال اولین موج coronavirus و با وجود کاهش تعداد کمی موج اول است که در حال حاضر هنوز هم فعال است. این

توسط ATROTICNEWS در 2 خرداد 1399

ما تا به حال اولین موج coronavirus و با وجود کاهش تعداد کمی موج اول است که در حال حاضر هنوز هم فعال است.

این احمقها که می خواهیم در مورد انکار هر چیزی اشتباه است و حمل به صورت عادی در حال آنهایی که در سخت ترین ضربه موج بعدی.

دکتر هانس Kluge, سازمان بهداشت جهانی, برترین های رسمی در اروپا نشان داده است آن است که در حال حاضر "زمان برای آماده سازی نیست جشن" به عنوان مستند محدودیت شروع به سهولت.

وجود دارد در حال حاضر شده است نمونه هایی از coronavirus منکران که به طور فعال در برابر اعتراض مستندات بودن آلوده و یا مرگ و یا به سختی بازمانده مصیبت خود را. این افراد در حال بدترین دشمن خود را, اما این تقصیر آنها نیست که آنها کودن. وجود دارد میلیون ها نفر از کسانی که در اطراف در هر زمان.

خود مسیحیت نمی تواند به شما صرفه جویی از این ویروس به عنوان نشان داده شده با تعداد بی شماری از کلیسای جماعت و کشیش تسلیم شدن به این ویروس هنگامی که آنها باز کلیساها دوباره.

موج دوم در حال حاضر آغاز شده در چین که در آن بیش از 100 میلیون نفر قرار داده شده است به lockdown یک بار دیگر متاسفانه پرواز از چین هنوز هم اتفاق می افتد و فرود ساعتی در غرب است. یک بار دیگر به عنوان در اولین موج مقامات چینی را به دروغ در مورد تعداد آلوده و متوفی.

Crowds coronavirus

اگر شما بیشتر نگران در مورد که در آن برای رفتن برای تعطیلات تابستانی خود را و یا که ساحل مکرر شما باید اولویت های خود را همه اشتباه است. شما باید به آماده سازی برای موج بعدی شما نیاز به منابع غذایی و آب و سلاح به این دلیل که دولت باید بازی تمام کارت های خود را از لحاظ اقتصادی و موج بعدی واقعی خواهد بود متمسک.

باز از همه رستوران ها و بارها و مغازه ها و همچنین کارکنان مجبور به بیرون رفتن به محل کار و مدارس بازگشایی شده است نشانه آن است که نه تنها یک درس در مورد کوروناویروس آموخته شده است و یا توجه به اصطلاح کارشناسان پزشکی و اقتصاد دیوانه وزیران در دولت است.

cafe buffet

اروپا باید به آماده سازی در حال حاضر. موج دوم خواهد بود بدتر از اول به خصوص در انگلستان که در آن شهروندان انجام می پوشند نه مناسب ماسک — نه بی فایده کاغذ ماسک. Coronavirus را می توان از طریق چشم و باقی می ماند در سطوح بیش از 72 ساعت است. آن را می توان با صحبت کردن با صدای بلند آن را می توان با مایع منی می تواند آویزان در موضعی داخلی فضای فروشگاه/دفاتر/قطار/اتوبوس/هواپیما و هر فضای داخلی آباد توسط انسان است. فراموش نمی کنم چرا که شما در یک پارک در حال اجرا و یا در یک ساحل با دیگران است که این ویروس را حمل می کند به دلیل آن را فقط ساده دولت تنفس بیش از دیگر انسان است که به اندازه کافی برای آن را به گسترش است.

همانطور که در همه چیز وجود دارد بسیاری از جناح ها و بسیاری از صداهای مختلف فریاد کردن چه باید بکنید. وجود دارد هیچ چیز ذاتا اشتباه است اما هر فردی باید آن را بر خود را به انجام آنچه آنها فکر می کنم درست است در وضعیت کنونی بشریت است. این ویروس نمی مراقبت برای آزادی انسان و یا حق خود را به هر اصلاحیه شما فکر می کنم تعداد بیشتر به دلیل آن را با کمال میل شما را آلوده هنگامی که شما در خارج وجود دارد راهپیمایی برای خود درآورد حقوق. از آن مراقبت می کند اگر شما یک دموکرات کمونیست سوسیالیست محافظه کار و یا یک فاشیست.

این یهودیان Hasidic برخی از دوراندیشی و برای دیدن آنها تجمع در استمفورد هیل لندن برای مراسم تشییع جنازه نشانه آن است که آنها باید خود را با خواندن کتاب و به سادگی نمی مراقبت هر چه آنها آلوده یا نه. به آنها این آخرین روزها و آنها واقعا نمی مراقبت بیشتر آنها را دفن خود را coronavirus مرده در شیوه سنتی و آنها را آلوده انجام آنچه آنها فکر می کنم درست است. هر یک برای خود این حق خود را به انجام آنچه آنها احساس حق به عنوان طولانی به عنوان آنها را به مخاطره می اندازد و هر کس دیگری.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن