مارتین Jarmond انتخاب شده به جای دن Guerrero به عنوان UCLA مدیر دو و میدانی

برای اولین بار در نزدیک به دو دهه تازه صورت خواهد بود فراخوانی عکس در وستوود. UCLA انتخاب کرده بوستون کالج مدی

توسط ATROTICNEWS در 27 اردیبهشت 1399

برای اولین بار در نزدیک به دو دهه تازه صورت خواهد بود فراخوانی عکس در وستوود.

UCLA انتخاب کرده بوستون کالج مدیر دو و میدانی مارتین Jarmond را به آن مدیر بعد از دو و میدانی هنگامی که دن Guerrero قرارداد منقضی می شود: جولای 1, Yahoo Sports گزارش روز شنبه. Jarmond – که جوانترین مدیر دو و میدانی در قدرت پنج مدرسه هنگامی که او را استخدام کرد تا در سن 37 در ماه ژوئن 2017 – خواهد بود که اولین آمریکایی آفریقایی تبار مدیر دو و میدانی منجر به UCLA دو و میدانی.

گرررو قرارداد در ابتدا زد تا دسامبر. 31, 2019, اما UC رجنت رای به او را شش ماه دیگر تمدید در ماه سپتامبر. گرررو سپتامبر اعلام کرد. 19 که او بازنشسته خواهد بود در پایان قرارداد و در دانشگاه UCLA جستجو برای جانشین او به پایان رسیده 240 روز بعد.

لس آنجلس تایمز گزارش داد صدراعظم ژن بلوک امیلی A. کارتر اجرایی معاونت ها و کشيش و Yolanda گورمن مشاور ارشد صدراعظم طرح های استراتژیک رهبری فرایند تصمیم گیری.

LA بار نیز گزارش روز شنبه که دانشگاه UCLA نامزد نهایی بودند Jarmond ویرجینیا کارلا ویلیامز و پن M. فضل Calhoun. UNLV مدیر دو و میدانی دزیره نی-فرانسوا دیگر فینالیست برای این کار اما او بنا به گزارش حذف نام او از این مسابقه صبح روز جمعه.

برونز برنده 32 NCAA قهرمانی در گرررو 18 سال پیشرو این گروه در حالی که عقاب شد titleless در طول Jarmond سه سال تصدی.

بوستون کالج بسکتبال مردان ساخته شده postseason برای اولین بار پس از سال 2011 در طول Jarmond سال اول در شهر در حالی که هر دو مردان و زنان هاکی تیم برنده کنفرانس عنوان. نزدیک ترین Jarmond کردم به برنده مسابقات قهرمانی ملی خود را در سه سال بود که عقاب' women's lacrosse تیم ساخته شده نهایی در سال 2018 است.

Jarmond سه سر مربیگری استخدام در کالج بوستون – زنان, بسکتبال زنان و والیبال و فوتبال. سابق ایالت اوهایو همکاری دفاعی هماهنگ کننده جف Hafley شد Jarmond را انتخاب کنید تا از تیم ملی فوتبال, یک استخدام که به دست آورده او را ستایش از , Sports Illustrated, 247Sports , و بیشتر.

اما قبل از Jarmond در زمان کار در تپه شاه بلوط, ماساچوست, او صرف بیش از یک دهه جمع آوری غنائم در 10.

پس از Jarmond بازی چهار سال به صورت UNC ویلمینگتون بسکتبال مردان به دست آورده و MBA و کارشناسی ارشد در مدیریت ورزشی از دانشگاه اوهایو او پیوست ایالت میشیگان دو و میدانی گروه در سال 2003 تبدیل شدن به یک دستیار مدیر دو و میدانی در سال 2006. بیش از شش سال اسپارتها موفق به کسب عنوان ملی در مردان هاکی ساخته شده دو نهایی چهار دست و پا در men's basketball, استخدام احتمالی دو بار بزرگ ده مربی فوتبال از سال علامت Dantonio و ساخته شده ملی بازی مسابقات بسکتبال زنان.

Jarmond صرف هشت سال آینده در ایالت اوهایو که در آن او به عنوان دانشیار و مدیر دو و میدانی رئیس ستاد و معاون مدیر دو و میدانی. این Buckeyes برنده نه NCAA قهرمانی در Jarmond تصدی از جمله 2014 فوتبال کالج حذفی.

یکی از Jarmond را نقش کلیدی در ایالت اوهایو بود که به عنوان یک مدیر برای مربیگری جستجو کمیته با او قابل توجه ترین بودن استخدام مربی تیم فوتبال شهری مایر در سال 2012. Jarmond عضو افتتاحیه فوتبال کالج حذفی قهرمانی ملی گروه مشورتی در حالی که او در کلمبوس, اوهایو و او نیز در خدمت رز کاسه کمیته مشورتی.

ایالتی اوهایو برنده سال 2010 افزایش کاسه در Jarmond سال اول در Buckeyes کارکنان در حالی که برونز هنوز برای انجام این کار از سال 1986.

آن هنوز هم باقی مانده است دیده شود که تیم UCLA – اگر هر – را در این زمینه در پاییز, اما آن را در حال حاضر می افتد در Jarmond شانه به تصمیم می گیرید که چگونه ورزشی اداره رسیدگی COVID-19 همه گیر از 19 میلیون دلار کسری بودجه آن در زد 2019 و ادامه داد: پس از Varsity Blues پذیرش کالج رسوایی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن