است, پنسیلوانیا آماده برای موج دوم coronavirus در پاییز ؟

فقط پس از اولین موج COVID-19 موارد کاکل, دولت, مقامات بهداشت و درمان در حال آماده شدن برای چالش بعدی — موج دوم coronavirus است که می تواند آمار در پاییز با آنفلوانزای فصلی.

“در حالی که ما همیشه آماده برای گام بعدی چیست و چه می تواند پیش رو این است که همه دست به دست در عرشه اضطراری که نیاز به همه کارکنان ما به نقش و حتی پس از آن ما مجبور به کارکنان به اندازه کافی برای تکمیل تمام کار ما نیاز به گفت:” مقابله وردل سخنگوی پنسیلوانیا وزارت بهداشت.

مقامات بهداشتی دولت در یک فرآیند برنامه ریزی برای آماده شدن برای آنچه که می تواند انجام شود اگر دولت “دوم همزمان فاجعه” او گفت:.

دور دوم از coronavirus است”اجتناب ناپذیر” به گفته دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی.

“اگر در آن زمان ما را به جای همه اقدامات متقابل است که شما نیاز دارید به این آدرس ما باید منطقی خوب,” او گفت:. “اگر ما اینکار را با موفقیت ما می تواند در یک سقوط بد و بد زمستان است.”

بیشتر COVID-19 تست مورد نیاز

به درستی آماده متحده نباید بالابر اقامت در خانه محدودیت بیش از حد به زودی و با وجود نیاز به یک سیستم قوی تست و مهار در محل Fauci گفت. تست لازم است برای جلوگیری از گسترش ویروس.

رژیم صهیونیستی. تام ولف در روز جمعه اعلام خواهد شد که استان ها می تواند بازگشایی شده است.

دولت همچنان به ورود بیش از 1 ، 000 مورد جدید در هر روز, اما بالاترین غلظت از مواردی است که در پرجمعیت گوشه جنوب شرقی پنسیلوانیا است. فیلادلفیا و شهرستانهای اطراف را گزارش کرده اند بیش از 28,000 از دولت 44,000 موارد است.

همانطور که از چهارشنبه 28 پنسیلوانیا 67 شهرستانهای تا به حال کمتر از 50 نفر در هر.

از 2,195 فتح کرد گرفته شد COVID مربوط به مرگ و میر در کشور بیش از 1,400 شده اند در خانه های سالمندان.

پنسیلوانیا آزمایش قرار گرفته است و حدود 2 درصد از جمعیت این ایالت با حدود 215,000 COVID-19 آزمایشات انجام شده در دو ماه گذشته.

دولت فدرال در حال حرکت در مسیر درست با تست Fauci گفت: اما باید بیشتر همکاری با ایالات متحده برای کمک به آنها را به سطح شیب دار تا تست.

که یک چالش به دلیل وجود کمبود تست لوازم و فرمانداران بوده است در رقابت با یکدیگر برای تست سواب و مواد شیمیایی است که تشخیص این که آیا این ویروس در حال حاضر در یک نمونه.

نظرات کارشناسان متفاوت است چقدر تست مورد نیاز است. برخی از محققان می گویند 750,000 آمریکایی ها نیاز به آزمایش می شود و در هر هفته و دیگران می گویند 22 میلیون آزمایش باید انجام شود در هر روز. ایالات متحده در ماه آوریل تلاش کرده است برای تست از 100 ، 000 نفر در هر روز.

Fauci گفت که او امیدوار است هر کسی که نیاز به یک آزمون می توانید یکی در پایان ماه مه یا اوایل ماه ژوئن است.

تست آنتی بادی نیز تشویق به شناسایی که در حال حاضر شده است در معرض ویروس و ممکن است برخی از ایمنی نسبت به آن است.

مقامات بهداشتی دولت هنوز ارائه آنتی بادی آزمایش.

“در این زمان ما هنوز نهایی که تست آنتی بادی برای استفاده در پنسیلوانیا است. ما نمی دانیم که در تلاش است با ارائه آنتی بادی آزمایش” وردل گفت.

مردم می توانند با خرید این تلاش تشخیص آنتی بادی آزمون آنلاین در GetQuestTest.com و سپس رفتن به یک تلاش آزمایشگاه خود را به خون کشیده شده است. آنها نمی نیاز به ارجاع به یک دکتر برای تست آنتی بادی.

مقامات بهداشتی دولت هنوز در تلاش برای دریافت تست لوازم طول این موج از coronavirus. اجازه دهید به تنهایی برنامه تست برای موج بعدی.

“ما در حال حاضر هنوز هم در برخورد با جریان همه گیر با بیش از یک هزار مورد اتفاق می افتد هر روز” وردل گفت.

Pa. بیمارستان امان در موج اول آماده برای موج دوم

در حالی که در پنسیلوانیا در ادامه به ورود بیش از یک هزار و جدید COVID-19 موارد هر روز در بیمارستان ها شده اند غرق شده است. آنها در تلاش به دست آوردن منابع برای ماه اول اما همه آنها تا به حال به اندازه کافی برای حفظ و مراقبت. آنها در چنین شکل خوب حالا که اعمال جراحی الکتیو هستند قادر به رزومه و آنها می گویند آنها در یک موقعیت خوب برای رسیدگی به موج بعدی.

“همه سیاست ها و روش های که ما اقتباس شده و اجرا شده در طول COVID-19 بیماری همه گیر در حال حاضر ما آماده شده برای آینده بالقوه چالش” گفت: باربارا Schindo سخنگوی Penn State سلامت.

سلامت سیستم مانند دیگران در سراسر کشور یافت می شود راه های جدید برای رسیدن به بيماران و ارائه تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی مانند داشتن مجازی قرار ملاقات از طریق Penn State سلامت OnDemand و با استفاده از یک چاپگر 3D به تجهیزات حفاظتی برای ارائه دهندگان خدمات پزشکی.

Penn State سلامت نیز افزایش یافته آموزش در درمان بیماران با شدت بیماری های عفونی برای کارکنان خود و ویژه پاتوژن تیم “دانستن آنها مهم در توانایی ما برای مدیریت هر بالقوه آینده موج” Schindo گفت.

WellSpan Health گفت: این کافی منابع برای پاسخگویی به نیازهای بیمار و امیدوار است به صحبت می کنند به برنامه ریزی بلند مدت در آینده نزدیک.

به دلیل آن 40 بیمارستان بودند بخشوده در طول زمان شیوع UPMC گفت آماده است برای موج دوم و مقدار زیادی از منابع مانند ماسک و صرفه جویی در زندگی هواکش.

UPMC نیز گفت: این تست تمام بیماران که آیا آنها باید علائم یا نه و این که گسترش تست کمک خواهد کرد که آن را در پاسخ به موج دوم به طور موثر.

“این است که ما چگونه اطمینان از ایمنی و ما اطلاعات بیشتر در مورد این بیماری نه تنها شيوع اما آنچه در آینده بهترین مراحل,” گفت: دکتر دونالد Yealy رئیس اورژانس پزشکی برای UPMC. “بسیار بالا خروش که ما آماده برای اتفاق افتاده است.”

چرا که اکثر آمریکایی ها به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل و اقامت در خانه سفارشات متحده قادر به صاف و منحنی نگه داشتن بیمارستان از غرق Fauci گفت. و بود که هدف از این دستورالعمل ها.

در حال حاضر زمان برای مردم به متوقف کردن آن سالم, شیوه های, او گفت:.

“ما در حال آماده به پرش به عقب به حالت عادی توسط هر معنی” Fauci گفت. “من امیدوارم که درس آموخته از این است که…ما باید هرگز دوباره خواهد بود آماده برای چیزی به عنوان فاجعه بار به عنوان آنچه که ما در حال رفتن را از طریق در حال حاضر.”

آب نبات Woodall است که یک خبرنگار برای ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. او را می توان در 717-480-1783 و یا در توییتر @candynotcandace.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو