هوش: چین تشویق BLM ANTIFA تظاهر کنندگان در سراسر شهرستانها ایالات متحده

چینی کمونیست تبلیغات و اپراتور در حال کار در گروه مانند سیاه و سفید زندگی می کند موضوع کاملا مارکسیستی گروه ANTIFA به ثبات و تشویق شورش در شهرستانها ایالات متحده یک گروه هوش نشان داد در مورد خطر از چین است.

این عمدتا سفید گروه ها با استفاده از آفریقایی آمریکایی خشم به عنوان گوشت دم توپ برای فشار خود را برای بی ثبات امریکا از درون. با قرار دادن آمریکایی های آفریقایی تبار در مقابل شورش و غارت آنها فرمان از عقب و استفاده از Alinsky-ite تکنیک به علت آسیب به همان اندازه به امریکا به عنوان امکان پذیر است.

همراه با شرکت های فن آوری مانند Facebook که به همدستی با چین و ایدئولوژی کمونیسم شده است وجود دارد گسترده زیرزمینی فشار توسط CCP کار را از طریق امریکا در دانشگاه ها و شرکت رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک را در Facebook به درون واژگون سازی دموکراسی و آزادی بیان به نفع کمونیست چین ایدئولوژی استفاده کنفوسیوس موسسات تعبیه شده در آمریکا موسسات آموزش.

این دولت چین حمایت پایگاه فرهنگ و زبان آموزش ها موذی پورتال که در آن کمونیسم است تحت فشار قرار دادند و بر روی جوانان آمریکایی و دانشکده آموزش حرفه ای.

https://confucius.uncc.edu/

در حال حاضر وجود دارد بیش از 100 دانشگاه در ایالات متحده در حال حاضر در مستقیم همکاری با دولت چین از طریق موسسات کنفوسیوس در ایالات متحده هوش جامعه هشدار در مورد توانایی های بالقوه خود را به عنوان جاسوسی پاسگاه. آمریکایی و دموکراسی و همچنین اصول آزادی بیان هستند که از بین برود در حالی که مخالفت در برابر دولت ایالات متحده در حال تشویق کمونیست چین عوامل کار در سیستم آمریکایی است.

 

“سیاه و سفید زندگی می کند موضوع و ANTIFA و همچنین از تمام مردم شورش و غارت باعث یک حالت هرج و مرج طراحی شده در زیر بال از حزب کمونیست چین و فعالان کار به طور مستقیم در ایالات متحده همراه با انحصار شرکت های فن آوری برای بی ثبات کردن دولت ایالات متحده و در نهایت به علت جرم نا آرامی های مدنی در سراسر کشور. این فعالان در حال کار در امریکا در حال حاضر سازماندهی شورش و شستشوی مغزی جوانان آمریکایی در کمونیسم” یک منبع نشان داد.

سناتور. مارکو روبیو (R-Fla.) به تازگی نشان داد یافته های خود را در چین نفوذ:

“هدف آنها این است که برای بهره برداری آمریکا از آزادی آکادمیک به القای در ذهن رهبران آینده یک طرفدار چین دیدگاه.

“آن هوشمند است. آن را در دراز مدت بیمار رویکرد است.”

پیتر Mattis, یک تحلیلگر اطلاعاتی سابق ایالات متحده در حال حاضر با بنیاد جیمز تاون گفت: کنفوسیوس موسسات می توان به طور مستقیم مرتبط به حزب کمونیست “جبهه متحد” تلاش هنوز هم شرح داده شده در مائوئیست نظر: بسیج حزب دوستان به اعتصاب در حزب دشمنان.

Yandong Liu حزب کمونیست رسمی که در راه اندازی این موسسات کنفوسیوس و خدمت به عنوان رئیس رئیس جبهه متحد بخش به کار زمانی که برنامه آغاز شد.

آن را نه تنها کمونیست مائوئیست ایدئولوژی است که spewed در دانشگاه های آمریکا, آن است که پول از چین است که ریختن به شیرین کردن موسسات. برجسته آمریکایی دانشگاه هاروارد, خود را دریافت بیشتر از 1 میلیارد دلار از چین است.

رئیس جمهور, باراک اوباما ساخته شده است تا این برنامه از چینی نفوذ در طول تصدی خود و امثال Zuckerberg Facebook مدیر عامل شرکت که اعتراف کمونیست کسی که مسلط به زبان چینی و به طور منظم در دیدار با CCP کارشناسی ارشد در پکن گفته کار دست در دست با دشمنان آمریکا برای براندازی ایدئولوژی دموکراتیک و آزادی بیان. عظیم سانسور آمریکایی ديدگاه در مورد دموکراسی محافظه کار /آزادیخواه اندیشه, آزادی بیان, آزادی بیان و حق حمل سلاح هستند, کلید نمونه.

 

خواهد امریکا از خواب بیدار یک روز از خود چینی بی حسی? مردم را یک روز خود را اصلاح آمریکایی حقوق از دموکراسی و آزادی بیان? را امریکا یک روز از خواب بیدار پس از نفوذ چین برای بسیاری از دهه?

امیدوارم آن روز را یک روز می آیند و تهدید خواهد بود eviscerated و تبعید به دلیل کمونیسم است موذی می شود در زیر پوست آن را شستشوی مغزی بچه آمریکایی, آن, ایمپلنت نفرت در برابر آمریکا و اصول اساسی دموکراسی — آزادی!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو