Coronavirus موج دوم بازدید ایران

نمودار حسن نیت ارائه میدهد از https://www.worldometers.info/coronavirus/country/iran/ ایرانیان که به تازگی

توسط ATROTICNEWS در 17 خرداد 1399
IRAN SECOND WAVE CORONAVIRUS
نمودار حسن نیت ارائه میدهد از https://www.worldometers.info/coronavirus/country/iran/

ایرانیان که به تازگی کاسته پایین مستند متوجه یک تجدید حیات در coronavirus عفونت.

تا کنون ایران اولین کشور به کشف یک موج دوم coronavirus و این می تواند یک نگرانی سابقه برای کشورهای دیگر که نیز کاهش مستندات.

فرهنگی وزارت بهداشت خبر روابط عمومی دفتر کیانوش Jahanpour گفت: در روز جمعه که 63 بیشتر ایرانیان گذشت از coronavirus (COVID-19) بیش از 24 ساعت گذشته آوردن مجموع مرگ و میر در کشور به 8,134.

آن است که بسیار جای تردید است که این ارقام آشکار از رژیم ایران هستند دقیق و چین به طور جدی شک دارم. یکی باید اضافه بر حداقل 60 درصد به آمار و ارقام رسمی منتشر شده در هنگام برخورد با هر دو کشور.

ایران شروع به کاهش آن مستند محدودیت های آن تحمیل شده بود در ماه فوریه به عنوان ویروس شایع زد – در اواسط ماه آوریل به این بیماری کاهش یافته است.

موارد شروع به چیدن دوباره در اوایل ماه مه و در حال حاضر بالاتر از 3000 به مدت سه روز در حال اجرا حتی به عنوان ورزشگاه و ادارات دولتی بودند بازگشایی شدند.

رئیس جمهور ایران حسن روحانی نشان داد نگرانی خود را در روز چهارشنبه زمانی که آمار و ارقام جدید از طریق: "اگر در هر بخشی از کشور این هشدارهای جدی گرفته و خدای ناکرده شیوع بیماری قله دوباره مقامات را مجبور به اعمال محدودیت دوباره.

"این خواهد ایجاد مشکلات برای عادی زندگی شهروندان و همچنین به ارمغان بیاورد آسیب اقتصادی به جامعه است."

در ضمن در انگلستان و سایر نقاط اروپا بسیاری از کشورها در حال حاضر در ماه ژوئن کاهش مستندات و برخی از کشورهای مدیترانه ای از جان گذشته برای پول های توریستی اصرار تفریحی برای دوباره باز کردن.

روزانه فشفشه هشدار داده است همواره از خطرات ناشی از هر گونه کاهش از مستند اما اقتصاد مهم تر هستند.

Screenshot 2020-06-05 at 13.02.34
انگلستان Coronavirus عفونت – https://www.worldometers.info/coronavirus/country/uk/


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن