"من واقعا در توانمند سازی زنان': داور بالا گراد نسخه سوم کتاب اولین رمان

یاس Vaughn-سالن York Daily Recordمنتشر شده 5:00 PM EDT May 16, 2020خودشیفتگی می تواند یک flytrap, به خصوص اگر

توسط ATROTICNEWS در 28 فروردین 1399

خودشیفتگی می تواند یک flytrap, به خصوص اگر شما از نظر جسمی و عاطفی محدود به فرد که به طور مداوم به تغذیه خود اهمیت.

مایکل باسکرویل ll سوم کتاب "به دام افتاده در عشق با یک عاشق" تو معرفی کرد اما Calderón یک جوان موفق و انجام روانشناس است که بالا رفتن از نردبان اجتماعی و اقتصادی.

اما زمانی که فرصت خود را ارائه — یک فرصت برای او برای التیام و شروع دوباره بعد از یک مخل فروپاشی از بالا مدرسه یار — او را برای سوار coaster غلتکی و نام خود را به جرثقیل.

بدون دادن دور بیش از حد باسکرویل می گوید که اما ثابت خواهد کرد متناقض — ضلالت به دور از شیوه های او موعظه — به عنوان این درام پر از داستان گستراند.

"او هنوز چیزهای زیادی برای یادگیری" باسکرویل گفت.

"به دام افتاده در عشق با یک عاشق" است دوور منطقه از دبیرستان فارغ التحصیل اولین رمان و سوم کتاب. او منتشر شد "خار از گل رز: Situationships شعر" در سال 2016 و پس از آن کتاب دیگری از شعر به نام "زیبا زخم" در سال 2019.

شعر او می گوید: شده است مدبر خروجی برای او برای بیان احساسات خود با استفاده از کلمات به بحث در مورد پیچیده تم زندگی مانند شکستگی و افسردگی و از دست دادن.

بدون توجه به آنچه او penning باسکرویل "واقعا بزرگ در توانمند سازی زنان است." قوی زنان — matriarchs که پیوسته در حرکت زندگی یو پی اس و فراز زندگی — در حال حاضر در هر دو طرف از خانواده اش.

"ما فقط باید یک تیم کامل از زنان قوی...بسیار بسیار قوی زنان است. به عنوان من در حال رشد بود مادر من و مادر بزرگ آنها فقط همیشه برگزار شد آن هم," او گفت:.

باسکرویل سوم کتاب داستانی وجود دارد قطعه از رویدادهای واقعی از زندگی خود را در اینجا وجود دارد. 28 ساله انجام تحقیقات خود را بر خودشیفتگی اما او ضروری به صفت شخصیتی از طریق یک مرد پسر عموی او بود و یک بار با قبل از او کشته شد در طول یک خشونت خانگی اختلاف در سال 2006.

که از دست دادن یکی که درنگ در پشت ذهن خود را در طول فرایند نوشتن. و هنگامی که او تصادفا به بلوک نویسنده گوش دادن به موسیقی یا خواندن خود را مورد علاقه های شما, Tupac Shakur و مایا آنجلو, کمک به او را از طریق آرامش.

شهر کوچک رویاهای بزرگ

باسکرویل متولد و بزرگ شده در نیویورک و او معتقد است که هر کجا که موفقیت شما شما باید شهر خود را پشت سر شما. او همچنین به رسمیت می شناسد که پشتیبانی تضمین شده نیست و با وجود محدود محلی سیستم عامل برای او به کار خود را در خارج وجود دارد.

"گاهی اوقات می توان آن را یک تلاش برای پیدا کردن پشتیبانی...نه مثل من beg for it," او گفت:.

28 ساله می گوید که او متوجه یک "خرچنگ-در-یک-بشکه" ذهنیت در نیویورک ، این مفهوم اشاره دارد به افرادی که مایل به دیدن دیگران موفق چسبیده به چرخه پایین کشیدن هر کس تلاش می کند به ترک هر بشکه رسید.

باسکرویل بود رفتن به یک کتاب انتشار رویداد, اما شیوع کروناویروس از خط خارج این برنامه. و حتی اگر این کتاب منتشر شده توسط King 4 زندگی نشریات نیست آنلاین فقط اين است كه فروش از نسخه او سفارشات. اگر شما علاقه مند به خرید یک کپی ایمیل mikebville@verizon.net.

روزی باسکرویل امیدوار است که او می تواند به توقف انبار کار او در حال حاضر و متعهد به نوشتن تمام وقت.

برای بار سوم باسکرویل دارای پشتکار کاشته دانه ایجاد کتاب دیگری تا برنامه های آینده خود — تبدیل شدن به یک نویسنده پرفروش و امضای قرارداد با یک شرکت چاپ و نشر — می تواند به نتیجه برسد. او می داند که به عنوان بسیاری از نویسندگان که آن را طولانی و سخت در راه پیش رو.

اما به عنوان Tupac Shakur نشان داده شده در طول زندگی خود و در شعر او حتی گل سرخ می تواند به رشد از بتن می باشد.

یاس Vaughn-تالار یک روند خبرنگار در پنسیلوانیا مرکزی. او dishing از ترین-صحبت در مورد موضوعات امکانات و تاکو fandom. تماس با او در jvaughnhal@ydr.com, 717-495-1789 و او در توییتر دنبال کنید @jvaughn411.

بیابان برای cacti نه اخبار محلی پس از در نظر گرفتن ثبت نام برای اشتراک.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب