چگونه غارت و شورش جلوگیری از نژادپرستی?

ماشین پلیس در شعله های آتش (توییتر) با بسیاری از شورش و غارت در شهرهای آمریکا به دلیل مرگ یک مرد سیاه پوست

توسط ATROTICNEWS در 11 خرداد 1399
twitter atlanta riot
ماشین پلیس در شعله های آتش (توییتر)

با بسیاری از شورش و غارت در شهرهای آمریکا به دلیل مرگ یک مرد سیاه پوست به دست یک پلیس سفید پوست یکی باید سوال بپرسید چگونه شورش و غارت شهر توقف نژادپرستی?

همانطور که پف کرده بوتاکس زده ادم سفیه و احمق مدونا فکر می کند نشانه پسر او خریداری از آفریقا می تواند به توقف 'نژادپرستی' با رقص های فریب خورده کودن ها در خیابان های امریکا غارت و سوختن ساختمان پایین فکر می کنم آنها می توانید آن را متوقف کند بیش از حد. با چنین سطح پایین هوش چگونه این افراد حتی عملکرد در زندگی روزمره?

یک نفر باید به فرض که این اقدامات از تظاهر کنندگان و غارتگران در واقع سوخت بیشتر نژاد پرستی چون آفریقایی آمریکایی ها بارها و بارها دیده می شود که ریشه های خشونت آمیز غارتگر رفتار یک بار دیگر تداوم در حال حاضر لکهدار شهرت که مردم در امریکا است.

آمریکایی های آفریقایی تبار باید به نحوی تغییر این وحشتناک شهرت دارند و برای تغییر آن نیاز به متوقف کردن این افتضاح چرخه خشونت و نفرت آنها هر کجا که بروند.

زندانهای امریکا در حال پر به لبه با آمریکایی های آفریقایی تبار به یک دلیل — آنها در حال ارتکاب بسیاری از جرم و جنایت. چرا آنها ارتکاب بسیاری از جرایم در آمریکا ؟ این سوالی است که با بیش از حد بسیاری از متغیرها به حتی آدرس در یک مقاله و نیاز مجموعه گسترده ای از کتاب های جامد با تحقیق مواد تعمق به امریکا را تیره و تاریخ در حال حاضر.

چرا مردم از ترس آمریکایی های آفریقایی تبار ، به همین دلیل است که وجود دارد "سفید پرواز' در هر کجا که بروید ؟ چرا آنها بیشتر منفور و منفور از اقلیت ها در امریکا ؟

تنها نگاهی به شورش و غارت در رفتن در حال حاضر در امریکا است. هیچ مسابقه دیگر آیا آنچه انجام می دهند و اگر وجود دارد یک بی عدالتی در این طبقه بندی شده اند در یک متمدن شیوه ای; نه مانند آمریکایی های آفریقایی تبار انجام این کار با ست های وحشی, بچه گانه, خشونت, تفکر که همه چیز را به آنها بدهکار است تنها به دلیل رنگ پوست خود را. این احساساتی زود رنج شیوه برخورد با مشکلات است دلیل که چرا سیاه آفریقایی آمریکایی ها امروز هم در همان محل آنها همواره در فاضلاب از بی عدالتی.

"در امریکا مهم نیست که اگر شما ساخته شده است میلیون ها نفر در زمین فوتبال و یا به عنوان یک رپر یا بازیگر در پایان روز شما هنوز هم یک n*gger" یکی از برجسته آمریکایی نوشت.

این عناصر که در حال سازماندهی شورش در حال حاضر اهمیتی نمی دهد و نه پلیس زانو در آن غم انگیز را گردن پلیس اهمیتی نمی دهد زیرا آنها می دانند که آن را بیش از همه برای بسیاری از, و این فقط آغاز از چیزی بسیار بزرگتر از چیزی است که در نهایت همه نشان می دهد که واقعا مسئول و چه غیر نظامیان را واقعا مهم نیست.

با تشکر از اقدامات آمریکایی های آفریقایی تبار شورش و غارت — دائمی چرخه نژادپرستی ادامه خواهد داد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن