'امید و نماز': Pennsylvania مزارع تقلا برای پاسخ به coronavirus را تهدید کارگران

ماریانا Veloso Hanover Evening Sunمنتشر شده 2:10 PM EDT May 15, 2020در کشاورزی وجود دارد بسیاری از ناشناختهها.

توسط ATROTICNEWS در 28 فروردین 1399

در کشاورزی وجود دارد بسیاری از ناشناختهها. اقتصاد آب و هوا و تقاضای مشتری می تواند بر محصولات کشاورزی و در نهایت یک کشاورز پایین خط.

در این سال صنعت کشاورزی پرتاب شد یک منحنی کوچک با توپ COVID-19. در حال حاضر به عنوان فصل برداشت روش کشاورزان در مواجهه با پرسش های جدید در مورد در دسترس بودن کارگران و چگونه به آنها را امن نگه دارید.

مزارع در آدامس و فرانکلین شهرستان رتبه شماره 1 و 3 به ترتيب در پنسیلوانیا برای میوه درخت بادام و توت فروش.

"به طور کلی یکی از بزرگترین نگرانی های در حال حاضر و ما در حال شنیدن از اعضای ما به خصوص آدامز و فرانکلین و مناطق که در آن میوه های در حال رشد اولیه بخش کشاورزی آن را فقط دسترسی به کارگران گفت:" لیام Migdail از پنسیلوانیا Farm Bureau.

پتانسیل کمبود می آید از های اخیر محدودیت های بین المللی کارگران در نور COVID-19 و ترس در مورد چه باید بکنید اگر بیش از حد بسیاری از کارکنان بیمار.

"که بسته ما را در یک ضربان قلب. اگر همه ما رو coronavirus OK هیچ کس می تواند کار کند, میوه می افتد بر روی زمین ... ," گفت: کی Hollabaugh شرکت مالک و مدیر در Hollabaugh برادران Inc. در باتلر شهرستان. اما در این میان مزرعه است که در تلاش برای مثبت ماندن و نگه داشتن کارگران خود را "امن و سالم است."

نه تنها می تواند کمبود کارگران تاثیر می گذارد یک کشاورز توانایی را انتخاب کنید محصولات خود را به فروش برساند اما آن را نیز می تواند به معنای کمتر گزینه های در دسترس برای مشتریان در فروشگاه ها و افزایش بیکاری است.

اما برخی از کشاورزان می گویند آن را خیلی زود به بگویید اگر coronavirus مقررات در حال رفتن به تحت تاثیر قرار توانایی خود را برای برداشت میوه ها و سبزیجات از آنجا که بسیاری از begin بین آوریل و ژوئیه است.

"ما حتی نمی دانیم که اگر (کارگران) رفتن به قادر به آمده تا کار بر روی چیزهای که ما ممکن است به کار بر روی چیزی است که ما تمایل به انجام," گفت: Chris Baugher شرکت مالک Adams County مهد کودک در Menallen Township.

بیشتر: قفسه های خالی ریخته و غیر قابل پیش بینی تقاضا: Coronavirus roils Pa. صنایع لبنی

بیشتر: Coronavirus به روز رسانی: Pa. لایحه باز کردن کسب و کار; ایالات متحده است مرگبارترین روز

'محلی نمی خواهید کار'

در سال 2016 میوه صنعت کمک $580 میلیون به Adams County, اقتصاد, ایجاد 8,500 شغل و $16.4 میلیون در محلی درآمد مالیاتی با توجه به مطالعه راه اندازی شده توسط Adams County, میوه, تولید کنندگان, Penn State, فرمت, و دیگران.

جنوب کوه میوه کمربند تولید 70 درصد از پنسیلوانیا کل محصول است که حدود 400 تا 500 میلیون پوند سیب در سال است.

فرانکلین شهرستان نیز رتبه شماره 2 در کشور برای تولید سبزیجات خربزه و سیب زمینی و سیب زمینی شیرین.

در سال 2019 وجود دارد بیش از 1,800 مهمان کارگران در پنسیلوانیا از طریق H-2A برنامه ویزای.

دنتون بندیکت مالک مشترک از پاپ بندیکت شانزدهم را تولید و در فرانکلین کانتی معمولا حدود 90 کارگران از طریق این برنامه ویزای.

این برنامه اجازه می دهد تا کشاورزی کارفرمایان به استخدام کارگران موقت از خارج از ایالات متحده به انجام به طور موقت یا فصلی کار می کنند هنگامی که وجود دارد کمبود های موجود داخلی و کارگران با توجه به Farmers.gov.

"قادر به پیدا کردن کمک خوبی به صورت محلی به این دلیل است که ما رفت و به H-2A برنامه" گفت: Baugher که معمولا استخدام حدود 24 نفر از هندوراس.

H-2A برنامه مستلزم آن است که شرکت کنندگان در تلاش برای پر کردن مشاغل با کارگران خانگی که کشاورزان می گویند دشوار است.

"به عنوان مثال ما تا به حال ما (شغلی) آگهی را پس از دو ماه و یا چیزی من ندارم یک پاسخ بنابراین در صورتی که به شما می گوید هر چیزی (از آن) است که مردم نمی خواهند به کار (چیدن سبزیجات)," بندیکت گفت.

در Adams County, مهد کودک, یک سیب جمع کننده را انتخاب کنید 150 تا 200 بوشل سیب در روز در طول سه ماه. Baugher گفت: سال قبل از او شروع به استفاده از H-2A کارگران در سال 2017 آنها از دست 5,000 بوشل که بین 4 دلار به 10 دلار رسید.

بیشتر: دنبال شغل کشاورزی در پنسیلوانیا در بهبهان حرفه ای با لینک.

Hollabaugh گفت که آنها را استخدام H-2A کارگران, اما آنها همچنین باید یک زمان سخت در استخدام کارگران خانگی از آنجا که مردم علاقه مند نیست.

"ما شده است در کسب و کار از سال 1955 من درگیر در کسب و کار احتمالا برای 35 سال و من می گویند در 10 تا 15 سال گذشته شده است وجود دارد یک تغییر چشمگیر و دور از هر داخلی که مایل به درخواست برای هر شغل ما" Hollabaugh گفت.

Hollabaugh گفت: برخی از عوامل در این شامل:

  • مردم نمی باید مهارت های لازم برای انجام این نوع از کار کنه.
  • آن را سخت کار فیزیکی. داخلی کارگران نمی خواهید به کار در 95 درجه و آب و هوا با رطوبت حمل یک جعبه در اطراف گردن خود را که وزن آن 35 پوند است.
  • پرداخت کمتر از آنچه یک داخلی فرد را برای کار. Hollabaugh گفت: آنها با پرداخت 10 دلار به 15 دلار در ساعت برای افراد با مهارت ها و حداقل دستمزد برای کسانی که بدون هیچ گونه مهارت و مانند دانش آموزان دبیرستانی.

"وجود دارد یک مجموعه ای از مهارت های درگیر" Hollabaugh گفت. "کسانی که برای ما کار می کنند که برداشت ما میوه ها و سبزیجات بسیار ماهر آنها بسیار سریع آنها به کار در صبح با تنها هدف را در ذهن به کار به بهترین توانایی خود را از آنجا که ما در حال دادن به آنها و آنها بسیار سپاسگزار برای آن است."

در 20 مارس وزارت امور خارجه ایالات متحده به طور موقت به حالت تعلیق در روال ویزا خدمات مانند در شخص مصاحبه در ایالات متحده تمام سفارتخانه ها و کنسولگری ها در پاسخ به این بیماری همه گیر. سفارتخانه ها در مکزیک که در سال گذشته عرضه شده 91 درصد از H-2A کارگران به آمریکا شد برای اولین بار به اجرای این سیاست است.

در مارس 26, وزارت امور خارجه منتشر شد اعلام اجازه دادن به ماموران کنسولی به چشم پوشیدن از مصاحبه ویزا مورد نیاز برای اولین بار و بازگشت H-2 متقاضیانی که هیچ روشنی ای یا بالقوه ای.

"وجود دارد برخی از تغییرات رخ داده در وزارت امور خارجه را امتحان کنید و آن را در دسترس برای بیشتر کارگران به در آمده اما آن را حل نمی کند مشکل کل. ما هنوز در دفاع سعی کنید برای دسترسی بیشتر به H-2A کارگران" Migdail گفت.

در حالی که بندیکت گفت که درخواست خود را به نظر می رسد در حال حرکت در امتداد او انتظار می رود که کارگران تاریخ ورود را عقب رانده شود.

"اگر ما نمی تواند به کمک ما منظورم این است که ما در حال حاضر تخمگذار پلاستیک رسیدیم گلخانه مملو از گیاهان بنابراین ما در حال شمارش است که" بندیکت گفت. "اگر که می گیرند از طریق من به این معنی نیست که می تواند ویرانگر باشد."

بیشتر: Franklin County زمین های کشاورزی می تواند تبدیل به ساختمان پزشکی

بیشتر: ما کشاورزان برآورد به از دست دادن 20 میلیارد دلار در سال 2020 با توجه به بحران coronavirus

نگه داشتن کارگران سالم و عاری از ویروس

کارفرمایان که با استفاده از H-2A برنامه ملزم به ارائه حمل و نقل و مسکن برای کارگران است.

در Adams County, مهد کودک کارگران مهاجر هستند که در یک بازداشتگاه سبک اردوگاه است که متناسب با حدود 16 نفر و دو خانه تریلر است که می تواند خانه 12 بیشتر است.

این شرایط زندگی اجازه نمی دهد که برای خود قرنطینه در مورد یک کارمند می شود coronavirus. Baugher امیدوار است که این بار او باید این کارکنان در ماه ژوئن آن را نمی خواهد یک مشکل دیگر.

"ما در مورد فکر می کردم شاید نیاز به قرنطینه آنها را زمانی که آنها می رسند برای دو هفته اما ما فکر نمی در مورد آنچه که یک قرنطینه نگاه می خواهم اگر که ما آنها را در اینجا ما نیاز به قرنطینه آنها را (به صورت جداگانه)," Baugher گفت.

بیشتر: "همه چیز در مورد تعادل:' Twp. استاد راهنما به نظر می رسد به محیط را تغییر دادن زمین خود جامعه می خواهد برای حفظ آن

Hollabaugh استخدام کارگران مهاجر که در حال حاضر در کشور است. او گفت: آنها را به نگاه چگونه کارکنان خود را می توانید خود را قرنطینه هنوز هم پس از فصل برداشت نیست تا چهارم جولای.

"در حال حاضر ما در حال رفتن مانند سایر نقاط جهان روز به روز. ... قطعا من امیدوارم و دعا است که در چهارم ماه ژوئیه آن را یک مسئله دیگر. که من نماز اما اگر آن را هنوز هم یک مسئله است که مطلقا چیزی خواهد بود که ما از پرداختن ما خواهد بود پس CDC دستورالعمل و انجام هر آنچه که مورد نیاز است از ما" Hollabaugh گفت.

اردوگاه خود را ساخته شده است آپارتمان واحد موجود مجرد و خانواده هایی که اجازه می دهد افراد به خود شده است.

"من فکر می کنم آن را معقول و منطقی به می گویند که ما می توانیم انتظار می رود که وجود دارد رفتن به کمبود برخی به عنوان یک نتیجه از این" Migdail گفت. "منظورم این است که اگر مردم بچه ها را از مدرسه و یا daycares آنها بیمار یکی از اعضای خانواده بیمار می شود من فکر می کنم کسانی که در اثر موج دار شدن و نه لزوما قادر به کارگران شما معمولا این کار کاملا یک نگرانی است."

به عنوان بخشی از دولت ایالات متحده در تلاش برای کمک به تشویق کارکنان به انتخاب خود و سلامت خود را چک خانواده اولین Coronavirus پاسخ عمل نیاز به برخی از کارفرمایان به ارائه کارکنان با پرداخت مرخصی استعلاجی و یا گسترش خانواده و مرخصی پزشکی برای مشخص دلایل مربوط به COVID-19.

این شامل کشاورزان که استخدام کمتر از 500 نفر Migdail گفت.

"ما همچنین متوجه این فشار مالی این اماکن در بسیاری از مزارع که در حال حاضر عامل در تنگ حاشیه و رقیب با اقتصادی خرید اینترنتی از بیماری همه گیر" Migdail گفت. "ما در حال دفاع از مزارع قادر به دسترسی به کمک آنها نیاز به باقی می ماند مناسب در طول این زمان."

[به Hanover Evening Sun را پوشش coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک در eveningsun.com/subscribe.]

'اگر ما کارگران ... شما هم میخوام از دست دادن مزارع'

کمبود کارگران مزرعه بسیار بیشتر از عواقب فقط کمتر دست به انتخاب میوه ها و سبزیجات رشد در فرانکلین و آدامز شهرستانهای استان است. در سراسر کشور این کمبود می تواند به معنای کمتر تولید و در دسترس برای مشتریان و کمتر فرصت های شغلی.

"در بسیاری از مشاغل در بین درخت سیب در مزرعه و باغ و بن در فروشگاه مواد غذایی. ... کل صنعت به عنوان یک کل استخدام بسیاری از مردم آن را تولید اضافی رونق اقتصادی را برای این مناطق به عنوان یک نتیجه از که" Migdail گفت.

بندیکت گفت که او می داند که بسیاری از کشاورزان که تکیه بر H-2A کارگران برای حفظ مزارع خود رفتن.

"اگر آنها را تعطیل H-2A ... که به شدت تحت تاثیر مواد غذایی برای اطمینان و قیمت ها بالا خواهد رفت و یا دیگری وجود خواهد داشت که کمبود آن" بندیکت گفت. "به همین دلیل من فکر می کنم آنها در حال تلاش بسیار سخت به اجازه H-2A مسائل هنوز هم به دلیل من فکر می کنم آنها متوجه شدم که آن را فلج کشاورزی است."

Baugher گفت که اگر این کمبود بیش از حد می رود اثرات می تواند خیلی بیشتر دراز مدت.

"Ag صنایع نبوده است مراتب به خوبی طی سه یا چهار سال و اگر آنها نمی توانند پرداخت بانک آنها میخوای از بین برود. ... اگر ما کارگران برای برداشت محصولات میخوای از دست دادن شغل میخوای باید قیمت بالاتر تولید در قفسه و شما هم میخوام از دست دادن مزارع به اعتقاد من" Baugher گفت.

پاپ بندیکت شانزدهم یکی از چالش او فکر می کند او را است که فروش خود را "کج خیار یا mis-shapen فلفل" به دلیل تعطیلی رستوران.

"در حالی که این فروشگاه ها همه می خواهند خود را خوب به دنبال شماره 1 چیزهای بنابراین من یک احساس وجود دارد gonna be بسیاری ریخته آنجا که" بندیکت گفت.

اما او می داند که در پایان مردم را به خوردن.

"ما فقط نورد با آن و خواهیم دید چه اتفاقی می افتد نه بسیار دیگری شما می توانید انجام دهید. ... ما میخوایم انجام بهترین های ما به ارائه آن به آنها را تا زمانی که ما می توانیم یک قیمت مناسب برای مسائل و ما باید برای کمک به آن را انجام دهد" بندیکت گفت.

همه از او می پرسد عمومی است که به فروشگاه های محلی و تازه زمانی که ممکن است.

"شاید با این ویروس مردم را توجه بیشتر به آن, آنها ممکن است بخواهید محلی چیزهای تازه و می دانم که آن را در حال آمدن از. ... ما فقط نگه داشتن در انجام آنچه ما انجام می دهیم و سعی کنید برای ساختن یک زندگی است." بندیکت گفت.

بیشتر: جنگ جهانی دوم-دوران زندگی نارنجک موجود در آیزنهاور موزه مجموعه

تلاش برای ماندن تا به روز با اقدامات احتیاطی

در این میان کشاورزان در حال انجام آنچه آنها می توانند برای اقامت بهداشتی و اطمینان حاصل شود که می توانید خود را تولید کند.

در Hollabaugh برادران در بازار کارکنان با پوشیدن ماسک و دستکش در حالی که همه کارکنان نیز در حال خواسته به ماندن در خانه اگر آنها احساس بیمار و یا احساس نمی امن در آینده به کار می کنند.

"پسر من طول می کشد مراقبت از تولید خدمه و او شده است صحبت کردن به طور منظم با آنها در مورد CDC حکم اگر شما بیمار هستید در خانه بمانند شستن دست های خود دست نزنید و صورت خود را حفظ فاصله" Hollabaugh گفت.

Baugher گفت آنها انجام آنچه آنها می توانند برای حفظ کارکنان در مهد کودک از هم جدا نگه داشتن گروه های کوچکتر از 10 و متناوب ناهار. در زمان آن می تواند سخت باشد هر چند مانند زمانی که کارگران در حال بسته بندی درختان به جعبه که 5 فوت طول.

Baugher گفت: آنها مردد به استفاده از N95 ماسک به دلیل کمبود.

"ما نمی شکل ما (باید) قرار دادن هر گونه فشار بیشتر بر بازار است که در حال حاضر بیش از وجود دارد در حال حاضر است."

بیشتر: 'فرم ارتش': Central PA سورس کمک کمبود ماسک صورت با دوخت خود را

در حالی که در مزارع انجام می دهند همه چیز را به ماندن سازگار Hollabaugh گفت: می توان آن را سخت به نگه دارید تا با همه تغییراتی که با گذشت هر روز.

"هر روز یک روز جدید با یک مجموعه جدید از چالش هایی که ما در حال خواندن چه مقررات در حال حاضر چه هستند گفت: در حال حاضر می تواند ما را در انجام این کار ما باید این کار را انجام و یا صبر کنید ؟ آن دیوانه" Hollabaugh گفت.

یکی از آنها در حال حاضر مواجه است که چگونه آنها در حال رفتن به بازار محصول خود را. معمولا Hollabaugh مزرعه اجازه می دهد تا مشتریان به انتخاب فردی خود را تولید کند اما این است که امن نیست برای انجام این کار سال

"همه چیز را که در آینده در اینجا در حال حاضر است که رشد ما در حال بسته بندی شده در پلاستیک منظورم با یک کارگر که یک ماسک و دستکش در آن شخص بسته بندی آن را در پلاستیک به طوری که هیچ دست همیشه دست زدن به آن" Hollabaugh گفت.

بیشتر: 'به درخت زندگی دیگر:" یک مرد در سطل زباله یک گله خوشمزه گنج

اگر این همچنان آنها را به همان اقدامات احتیاطی برای هلو. هر چند هیچ مدرکی وجود ندارد که انسان و یا حیوانات و یا مواد غذایی بسته بندی مواد غذایی است که در ارتباط با انتقال COVID-19 با توجه به انتشار اخبار از Pa. وزارت کشاورزی.

"آن را حیاتی است که آنها قادر به نگه داشتن انجام آنچه آنها انجام می دهند از طریق این و آن ایجاد یک مجموعه کامل دیگر از چالش" Migdail گفت. "خوب, شما ضروری هستند و شما در حال رفتن به نگه داشتن عامل اما چگونه می توانم به شما انجام این کار در راه است که شما می دانید که با این نسخهها کار با مقررات یا قوانین است که ما شاهد دولت در سطح ملی و چگونه است که شما در راه است که امن برای خود کارگران و خانواده خود را،"

ماریانا Veloso کیفیت زندگی خبرنگار برای ایالات متحده آمریکا امروز شبکه - پنسیلوانیا است. Veloso تمرکز در درجه اول در مواد مخدر بیماری همه گیر در southcentral PA همراه با پوشش مسائل روزمره در هانوفر منطقه است. اگر شما یک ایده داستان شما می توانید ایمیل خود را در msveloso@eveningsun.com. او در توییتر دنبال کنید @MariVeloso9 برای اقامت تا تاریخ با آخرین مقالات.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن