خدا: "آهسته آن را پایین کمی شما را – در حال اجرا از ابر فضا"

خدا به عنوان مرگ و میر افزایش نرخ در سراسر جهان از چینی ویروس به نظر می رسد از خدا است کمی عصبی با چیزهایی

توسط ATROTICNEWS در 26 فروردین 1399

به عنوان مرگ و میر افزایش نرخ در سراسر جهان از چینی ویروس به نظر می رسد از خدا است کمی عصبی با چیزهایی مانند ازدحام بیش از حد در بهشت است.

"ما جمع شدن تا اینجا صف در دروازه مروارید وار گسترش برای صدها مایل را به عنوان ما در حال تلاش برای پردازش این همه روح به عنوان سریع به عنوان امکان پذیر است.

کمبود بال

"ما همچنین در حال اجرا از ابر فضا روح مانند به خود را دارند cloud اما در حال حاضر ما باید به چهار یا پنج به یک ابر کوچک. تنش رو به افزایش هستند برخی از ابر مسدود کننده حاضر به حرکت به نور اصلی سالن انتظار. ما همچنین شاهد یک کمبود جدی در بال. من خواسته اند بال به بخش تولید.

صاف منحنی

"من کردم من عیسی مسیح را به انجام برخی از کارهای او معمولا lazing در خود منحصر به فرد ابر در کنار مریم اما من به او گفتم من گفت: بیا انجام برخی از مدیر یا چیزی رو ارسال برخی از این پایین به جای دیگر که در آن شیطان لرز ، نگاه به برخی از این روح کمی بهتر شما مطمئنا پیدا کردن برخی از اختلاف چیزی است که واقعا نابخشودنی. ما نیاز به پهن کردن منحنی اینجا مهاجرت بیش از حد."

در ضمن شیطان نیز گفت: کار خود را قطع شده است با افزایش ساکنان.

"ما نیاز به پهن کردن منحنی نرخ روح آمدن به اینجا, شیاطین من در حال کار در روز و شب پردازش جدید ساکنان آنها در حفظ و گفت: آنها مسیحی است و همیشه به ما می دهد یک نفس بریده بریده به عنوان ما آنها را به آتش کشیدند. من بیشتر سرگرم کننده با مسیحیان انجیلی که راست پایین در اینجا حتی بدون قضاوت در دروازه مروارید وار هل دادن آنها را به گدازه و شنیدن آنها را فریاد خود را در مورد جت خصوصی است به خصوص لذت بخش است.

"من در خط به صحبت با خالق من و دوستان خدا و از او بخواهید اگر او می خواهد چند روح به جای او می فرستد و بیشتر در اینجا. Phew من استفاده می شود برای به دست آوردن یک ضربه از همه این اما آن را تبدیل شدن به یک اداری کابوس. من به استخدام کارکنان بیشتر است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن