به کاهش تعداد مشتریان مجاز در فروشگاه

Kevin Moore York Daily Recordمنتشر شده 9:32 AM EDT May 11, 2020غول شرکت محدود کردن مقدار زیادی از مشتریان در ف

توسط ATROTICNEWS در 24 فروردین 1399

غول شرکت محدود کردن مقدار زیادی از مشتریان در فروشگاه های خود به حمایت اجتماعی فاصله و ارائه یک خرید امن و محیط زیست این شرکت اعلام کرد در انتشار شنبه.

شروع دوشنبه, مارس 13 شرکت خواهد کرد محدود کردن تعدادی از مشتریان که ممکن است در یک فروشگاه در یک زمان.

بیشتر: به کاهش بیشتر فروشگاه ساعت; قرار دادن محدودیت در موارد خاص

این شرکت درخواست می کند که مشتریان محدود کردن تعداد زیادی از مردم به خرید آنها را به یک عضو به ازای هر خانوار برای کمک به حمایت اجتماعی فاصله.

انتشار اظهار داشت: جوانان عضو تیم خواهد بود مستقر در جبهه ورودی ردیابی خریداران جریان و زمانی که فروشگاه رسیده است و ظرفیت مشتریان خواسته خواهد شد که به شکل یک خط در خارج در حالی که رعایت اجتماعی فاصله. به عنوان مشتریان خروج مشتریان در خط اجازه خواهد داشت در فروشگاه.

"این بیماری همه گیر است مجددا بر نقش مهم مواد غذایی در جوامع محلی ما و ما قدردانی مشتریان ما همکاری به عنوان ما پیاده سازی اقدامات بیشتری برای کمک به نگه داشتن هر دو آنها و اعضای تیم ما امن" گفت: نیکلاس برترام رئیس های غول پیکر شرکت.

انتشار نیز اعلام کرد که این شرکت ارائه سپر چهره و ماسک را به تمام اعضای تیم که نیاز به آنها را می پوشند در حالی که در فروشگاه.

بیشتر: لوله خارج شده را یک شبه به پاکسازی ، restock فروشگاه

بیشتر: غول فروشگاه های رئیس جمهور: نگران نباشید در مورد تامین مواد غذایی - و لطفا برای خرید فقط آنچه شما نیاز دارید

در هفته های اخیر عام اجرا کرده است سیاست های دیگر برای کمک به اعضای تیم و مشتریان به عمل اجتماعی فاصله در همه زمینه ها از فروشگاه.

کوین مور است که در زندگی ورزشی خبرنگار نیویورک رکورد روزانه که در آن او غواصی به ضرب و شتم پیدا کردن داستان است که یک معنای عمیق تر از ورزش خود را. او را می توان در رسید kemoore@ydr.com, 717-309-4814 و یا در توییتر @kevmoore93.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن