GameTimePA نام 2020 نیویورک-Adams دختران basketball all-stars, بازیکن سال

مت Allibone York Daily Recordمنتشر شده 5:04 PM EDT Apr 24, 2020در اینجا 2019-20 YAIAA دختران basketball all-st

توسط ATROTICNEWS در 7 اردیبهشت 1399

در اینجا 2019-20 YAIAA دختران basketball all-stars به عنوان تعیین شده توسط GameTimePA کارکنان:

بازیکن سال

آن Bair, Gettysburg 5-6 تا.

کاتالیزور یک تیم که رفت 28-3 برنده منطقه 3 کلاس 5A عنوان و به دولت یک چهارم نهایی قبل باقی مانده از فصل لغو شد. Bair بود یک بازیکن است که فراتر از آمار و ساخته شده و هر کس در اطراف او بهتر است — در عین حال هنوز هم پر ورق آمار. او به طور متوسط 10.2 امتیاز در هر بازی که منجر متعادل Gettysburg تیم با چند بازیکن که در بازی بسکتبال کالج. او به طور متوسط 6.5 کمک — که MaxPreps رتبه اول در کلاس 5A و دوم در کل کشور — همراه با کمتر از سه ریباند و دو دزد در هر بازی در حالی که تیراندازی 38 درصد از این زمینه است. با یک رعد و برق سریع گام اول و بسیار عالی توپ-رسیدگی به مهارت Bair می تواند نگه داشتن تیم مخالف در خلیج برای اموال قرعه کشی های متعدد مدافعان به سمت او و سپس پیدا کردن یک هم تیمی برای آسان سطل. مخالفت با مربیان — در سراسر لیگ — گفت: او کنترل بیشتری بر بازی بیش از هر محلی دیگر بازیکن. او تا به حال 21 امتیاز شش تخته و سه پاس گل در یک 46-37 پیروزی شکست نخورده Delone کاتولیک در YAIAA مسابقات و رهبری رزمندگان خود را برای اولین بار عنوان قهرمانی لیگ بازی ظاهر. او به طور متوسط 12 امتیاز 7.8 کمک و 2.6 ریباند بیش از شش برنده در منطقه 3 و دولت برگشتی. Bair نامگذاری شد سوم-تیم تمام دولت در کلاس 5A و دو سال بیشتر برای اضافه کردن به دستاوردهای او.

تیم اول

Makiah Shaw, Red Lion, 6-0, jr.

ورزشی و چند منظوره به جلو شاو انتخاب شد YAIAA بخش من بازیکن سال و شاید بیشتر می ترسید گلزن در لیگ. قادر به گرفتن به سبد نمره پایین پایین و عکسبرداری از خارج 6 فوت junior طور متوسط 15.7 امتیاز 5.2 ریباند و 1.7 دزد در هر بازی. او در صدر 20 امتیاز نه برابر با 30 برابر جنوب غربی در اوایل فصل. او به رهبری یک شیر سرخ تیم در درجه اول متشکل از جوانان و رشته به 21-8 رکورد YAIAA و منطقه 3 مرحله نیمه نهایی و کلاس 6A دولت برگشتی. شاو بود به نام سوم-تیم تمام دولت در کلاس 6A خواهد شد و وارد سال آخر خود با 683 حرفه ای امتیاز.

D'Shantae ادواردز Dallastown, 5-7 ،

پویا نقطه گارد و وحشی در هر دو به پایان می رسد دادگاه ادواردز به بازیکن برتر در یک Dallastown تیم که به پایان رسید 19-10 و برنده دوم آن راست YAIAA عنوان. سریع با اندازه خوب و قدرت برای او موقعیت او می تواند به بسکتبال و ایجاد فرصت برای هم تیمی. او پر ورق آمار به طور متوسط 10.4 امتیاز 6.5 ریباند 4.0 کمک و 3.4 دزد در هر بازی. او رهبری یک تیم شامل تعدادی از بازیکنان بزرگتر در پرتاب ریباند. و او بسیار عالی بود, دفاعی, ساخت بسیاری از نمایشنامه که از طرف دادگاه در برابر شیر سرخ و ميخواهند در فینال دو دوره از این مسابقات.

بروک وکیل Delone کاتولیک 5-8, sr.

کاپیتان یک نیروی عظیم منهدم کننده Delone تیم ملی که رفت 26-1 برنده منطقه 3 کلاس 3A عنوان و به دولت یک چهارم نهایی قبل از فصل لغو شد. خطرناک خارج تیرانداز وکیل به طور متوسط 13.8 امتیاز در هر بازی و 44% 2-نقطه تلاش و 35 درصد از 3 نقطه محدوده ضربه زدن 51 عکس از پشت قوس. او همچنین به طور متوسط 4.1 ریباند 2.0 کمک و 2.7 دزد. او پیشرو گلزن در یک تیم است که تا به حال یک نقطه دیفرانسیل plus-31 و ضرب و شتم بزرگتر مدارس که با توجه به فرصت. او به ثمر رساند 24 امتیاز و آمار پنج 3-اشاره گرها در Squirettes 62-27 برنده بیش شمال Schuylkill در دور دوم متحده است. وکیل نامگذاری شد اول تیم همه امور خارجه بازیکن در کلاس 3A. سه-ورزشي ورزشکار به پایان رسید او فوق العاده حرفه ای حرفه ای با بیش از 1000 امتیاز و یک 2019 دولت عنوان شده است. او خواهید بود بازی بسکتبال کالج برای بخش دوم Lock Haven.

Giana Hoddinott, Delone کاتولیک 5-9 ،

او ساخته شده بر روی موفقیت او در طول Delone اجرا به دولت عنوان فصل گذشته با عالی دانشجوی سال دوم مبارزات انتخاباتی. Hoddinott شد Delone بهترین تمام اطراف گلزن قادر به گرفتن به سبد خرید به ثمر رساند در انتقال و عکسبرداری از خارج است. او به طور متوسط 13.5 امتیاز در هر بازی و 47 درصد در 2 نقطه تلاش و 33% 3-اشاره گرها در حالی که هدف قرار دادن 37 عکس از پشت قوس. او همچنین به طور متوسط 3.5 ریباند 2.9 کمک و 3.3 دزد در Delone را تا سرعت با فشار دادن سبک از بازی. Hoddinott انتخاب شد YAIAA Division III بازیکن سال لیگ مربیان و نام سوم-تیم تمام دولت است.

الا Kale, بهار, بیشه, 5-6, jr.

در یک تیم با تعدادی از standout سالمندان کلم ظهور به عنوان برترین بازیکن یک راکت تیم ملی بود که من بخش بهترین جرم. اکثر YAIAA من بخش مربیان در نظر گرفته شده او را یکی از لیگ خطرناک ترین بازیکنان. او به طور متوسط 14.7 امتیاز در هر بازی آمار 35 3-اشاره گر و 41 درصد از این زمینه است. او همچنین به طور متوسط 5.0 ریباند 3.3 کمک و 2.4 دزد. او برجسته کردن نوار خود را نشان می دهد ضربه های میانی عکس فلوتر در کوچه قدم به عقب 3s — شما نام آن را. در به یاد ماندنی اضافه کاری مسابقه برابر مرکزی نیویورک در روز پایانی این فصل به طور منظم به او امتیاز از 24 امتیاز در یک 63-60 از دست دادن. او کمک کرد تا یک کوچکتر از بهار بیشه تیم پایان 18-9 و رسیدن به دولت برگشتی برای سومین سال متوالی.

مربی سال: اسکات Wisner مرکزی نیویورک

این دیرین مرکزی نیویورک مربی هدایت پلنگ به یک 23-5 رکورد یک YAIAA من بخش عنوان و ظاهر در منطقه 3 کلاس 6A عنوان بازی. پلنگ برنده دولت در دو بازی حذفی و در مرحله یک چهارم زمانی که باقی مانده از فصل لغو شد. مرکزی نیویورک ناراحت کامبرلند دره در منطقه 3 مرحله نیمه نهایی و به چالش دولت برتر تیم مرکزی Dauphin در چهار نقطه عنوان بازی از دست دادن. Wisner کمک یک تیم انتظار می رود خوب است اما عالی نیست بهبود سریع تر از انتظار می رود. پلنگ برنده بازی های بزرگ با دو سال اول شروع و تا به حال عالی شیمی با وجود ترکیبی از بالا و underclassmen.

دوم تیم

مورگان Adams, جدید, Oxford, 6-2, sr.

یکی از این لیگ بهترین استعدادهای که کمک زیادی در 7-15 تیم. او به طور متوسط 15.9 نقاط 11.5 ریباند و 2.6 بلاک در هر بازی. او خواهید بود بازی بسکتبال کالج برای من بخش LaSalle.

امیلی Prowell مرکزی نیویورک, 6-0, sr.

رهبر ارشد در YAIAA بخش من قهرمان Panthers. Prowell به طور متوسط 11.0 امتیاز 6.1 ریباند و 1.8 دزد در هر بازی در حالی که تیراندازی 45 درصد از این زمینه است. این بازیکن همه کاره را بازی بسکتبال کالج برای بخش سوم Elizabethtown.

سارا برمن مرکزی نیویورک, 5-6, jr.

پیشرو گلزن و خطرناک تیرانداز مرکزی نیویورک. او به طور متوسط 11.7 امتیاز 3.5 ریباند و 63 3-اشاره گرها در حالی که تیراندازی 36% از پشت قوس.

انزال زن, هریس, غرب, York, 5-11, sr.

ورزشی دو دو تهدید برای Bulldogs رفت 21-7 و برتر منطقه 3 کلاس 5A نیمه نهایی و دولت برگشتی. هریس به طور متوسط 9.5 امتیاز و 7.1 ریباند در حالی که تیراندازی 34 درصد از این زمینه است. او نام YAIAA بخش دوم بازیکن سال لیگ مربیان است. او در حال بازی بسکتبال کالج در بخش دوم سنت لئو.

ادیسون مالون. شرقی, York, 5-7, sr.

پیشرو گلزن در کمتر از 13 امتیاز در هر بازی برای شرق نیویورک تیم که رفت 19-9 و تعجب ظاهر در منطقه 3 کلاس 4A عنوان بازی قبل از برنده شدن در یک دولت حذفی بازی. او به 1000 حرفه ای امتیاز خواهد شد و بازی بخش من سرپهن برای ماونت سنت مری.

هیلی Wagman, بهار, بیشه, 5-5 sr.

او led لیگ در 3-اشاره گر با 73 و به طور متوسط با 13 امتیاز در هر بازی. او در صدر 1,000 حرفه ای امتیاز بازی خواهد کرد و کالج بسکتبال برای بخش سوم مسیح.

لوح

Bermudian چشمه: هانا Chenault گنده, Oehmig, Skyler غرب

مرکزی نیویورک: بلا Chimienti

Dallastown: Aniya ماتیوز

شرقی نیویورک: بری گریم مارا ویور

Gettysburg: Cheyenne, ناظر, Camryn فلیکس تیلور ریچاردسون

Kennard-Dale: Lexie Kopko, Jaedyn McKeon

شمال شرقی: دمار از روزگارمان درآورد Jordyn جنینگز

شیر سرخ: آسیا Eames جولیا Beiler

بهار بیشه: Lexi هافمن

غرب نیویورک: الهام Zorbaugh, Alainna Hopta

نیویورک بالا: Sabria سلطنتی

نیویورک و حومه: الهام Hocker

مت Allibone یک خبرنگار ورزشی به صورت GameTimePA. او را می توان در 717-881-8221, mallibone@ydr.com و یا در توییتر @bad2theallibone.

لطفا کمک به ما در ادامه به ارائه این در عمق ورزشی محلی پوشش های اشتراک. در اینجا جاری پیشنهادات ویژه برای مشترکین جدید.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن