پال خواستار قطع بودجه دولت به فکر پلیس

وجود دارد در حال رشد گروه از مخالفان بر این باورند که مردم می توانند زنده بمانند و بدون فکر و پلیس سیاسی د

توسط ATROTICNEWS در 4 تیر 1399
Thoughtcrime Police

وجود دارد در حال رشد گروه از مخالفان بر این باورند که مردم می توانند زنده بمانند و بدون فکر و پلیس سیاسی درست استاسی واحد به عنوان ما آن را می دانم. و کسانی که مخالفان بر این باورند حتی ممکن است بهتر است بدون آن.

راه حل برای انصراف از فرهنگ سانسور و سوسیالیستی تعصب در گفتار و اندیشه است که هواداران می گویند: فقط پال خواستار قطع بودجه دولت به فکر پلیس.

آن را به عنوان ساده به عنوان آن را برای تلفن های موبایل: به جای بودجه Thoughtcrime پلیس بخش قابل ملاحظه تکه از بودجه سرمایه گذاری در آزادی بیان و آزادی بیان است.

مفهوم بوده است سوفل برای سال به ویژه پس از گسترش سوسیالیستی تعصب در برخی از بخش ها از رسانه ها و توده سانسور حرکت بزرگ با تکنولوژی کنگلومرا انحصار شرکت.

اما آن را تبدیل شدن به یک فریاد. با مرگ آزادی بیان و توده Deplatforming, لغو, فرهنگ, تخریب, مجسمه, پاک کردن تاریخچه در دست مغرضانه بازرسان و بین المللی عامل بزرگ با تکنولوژی سانسور, millions of Free Speech محبت مردم در سراسر جهان اعلام کرد قصد خود را به پال خواستار قطع بودجه دولت و منحل فکر نیروی انتظامی در دسترس نباشد.

censorship

آیا defunding فکر پلیس معنی انحلال فکر پلیس ؟

قطعا به این معنی که دقیقا. بدون پول شوروی بازرس پلیس را کم و یا هیچ قدرت به علت هر گونه آسیب بیشتر به آزادی انسان و آزادی است.

برخی از حامیان سرمایه گذاری می خواهید به reallocate برخی از, اما نه همه وجوه به دور از فکر در ادارات پلیس برای آزادی بیان ابتکارات و کاهش تماس خود را با مردم به منظور کاهش احتمال از سانسور و کمونیست تبلیغات.

کسانی که به دنبال بر هم زدن پلیس در نظر defunding یک گام اولیه به سمت ایجاد یک به طور کامل مدل های مختلف جامعه-رهبری امنیت عمومی مربوط به حق صحبت آزادانه و بدون سانسور.

مفهوم وجود دارد در یک طیف و دو نیست منافاتی اما به هم پیوسته. اما هر دو تفسیر در مرکز reimagining چه آزادی به نظر می رسد مانند — تغییر منابع دور از Thoughtcrime پلیس سانسور در اجرای نسبت به آزادی بیان منابع است.

این همچنین به معنای از بین بردن این ایده که بود فکر می کردم پلیس "عمومی استوارت" به معنای محافظت از جوامع است. بسیاری از مردم احساس نمی محافظت فکر پلیس آنها در واقع یک inhibitive زور علیه آزادی بیان و انصراف از فرهنگ پاکن از تاریخ است که مخل به وجود انسان و رشد به عنوان یک کل.

که در آن خواهد آن پول برود ؟

censorship
بزرگترین ____ در مورد سانسور است _____ و ______ عنوان ___ جایزه اضافه شده از ______.

Defunding فکر پلیس به این معنی است که ما در حال کاهش توانایی برای این censorious حرومزاده به منابع است که آسیب آزادی ما محبت جوامع آن را در مورد reinvesting کسانی که دلار به آزادی بیان در جوامع, جوامع شده اند که عمیقا واگذار شده است.

کسانی که دلار می تواند به برقراری آزادی بیان ، سانسور و انصراف از فرهنگ در میان دیگران. Thoughtcrime پلیس اغلب اولین پاسخ دهندگان به هر سه است.

چرا منحل فکر پلیس ؟

monopoly tech soviet companies censorship google twitter facebookانحلال فکر پلیس در مجموع می افتد در بیشتر رادیکال پایان فکر پلیس divestment طیف اما آن را به دست آوردن کشش.

Defunding فکر گشتاپو خواهد حذف این استاسی fuckers از کل معادله اما چگونه این می تواند انجام شده است ؟

Defunding می تواند به معنای خاموش کردن برق به سرور مزارع از فکر و به این ترتیب آنها قادر نخواهد بود برای صدمه زدن به آزادی بیان و استفاده از زشت خود را سانسور تکنیک های دوباره. همه آن را به یک سوئیچ و فناوری Thoughtcrime پلیس بازرسان نمی خواهد بود قادر به عملکرد هر بیشتر.

خواهد defunding فکر پلیس منجر به یک چشم انداز مثبت در سانسور و رسانه Bias ؟

Defunding فکر پلیس در مقیاس بزرگ نیست قبل از انجام شده است به طوری که آن را سخت می گویند.

اما شواهدی وجود دارد که کمتر Thoughtcrime پلیس می تواند منجر به کمتر سانسور و بیشتر آزادی بیان و همچنین دموکراسی است. ممکن است وجود دارد البته برخی از Thoughtcrime بود که به نوعی به دو کردن تلاش های خود را به سانسور و قطع رایگان سخنرانی بیشتر است. این عناصر باید defunded بدون فکر و قدرت خود را لغو. آنها باید اجازه داده شود به صدای نظرات خود را آزادانه به هر کسی اما توانایی خود را برای از بین بردن آزادی بیان باید محدود.

جهانی را تصور کنید که در اینترنت که در آن مردم می توانند صحبت می کنند و افکار خود را بدون اینکه دستگیر و یا داشتن تمام زندگی خود را کار حذف شده ؟

برای یک جامعه دموکراتیک برای رشد آن ضروری است که آزادی بیان بدون ترس از سانسور و که همه طرف داستان را شنیده و بدون انصراف از فرهنگ در آینده از Thoughtcrime پلیس و یا کامپیوتر اراذل و اوباش.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب