بیماری همه گیر کوروناویروس: بسیاری از کسب و کار با سرعت بالا AI اتوماسیون

فقط به عنوان جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس همزمان با جهانی رول از 5G تکنولوژی و دکل بودند قرار داده تا در

توسط ATROTICNEWS در 25 اردیبهشت 1399

فقط به عنوان جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس همزمان با جهانی رول از 5G تکنولوژی و دکل بودند قرار داده تا در طول مستند, بنابراین بیش از حد بسیاری از کسب و کار فکر کردن در مورد جهان با کمتر کارکنان. شرکت در حال حاضر در تلاش برای به طور خودکار بسیاری از عملیات خود را با هوش مصنوعی و سیستم های.

این فایرفاکس تخمین می زند که 1.5 میلیون شغل به صورت خودکار خواهد شد در ظرف چند سال آینده و با بیماری همه گیر کوروناویروس همه چیز سرعت بالا برای شرکت ها برای توسعه بهتر و سریعتر ویژگی های سیستم به جای انسان کارکنان. روبات جایگزین خواهد شد 20 میلیون کارخانه شغل تا سال 2030.

 

از فایرفاکس است مورد تجزیه و تحلیل شغل از 20 میلیون نفر1 در انگلستان در سال 2017, و نشان داده است که 7.4 درصد در معرض خطر بالایی از اتوماسیون.

اتوماسیون شامل جایگزین کردن وظایف در حال حاضر انجام شده توسط کارگران با تکنولوژی که می تواند شامل برنامه های کامپیوتری الگوریتم یا حتی روبات ها است.

زنان و افراد جوان و کسانی که کار پاره وقت هستند به احتمال زیاد به کار در نقش های که در معرض خطر بالایی از اتوماسیون. منبع

کسب و کار مانند Uber شد و در واقع مدل در رباتیک خودمختار وسایل نقلیه در نتیجه از دست دادن خود انسان رانندگان تنها به آوردن این شرکت به چشم انداز اولیه.

"انسان در حال حاضر بسیار مسئولیت آنها مریض می تواند آنها نیاز به پرداخت آنها نیاز به تعطیلات آنها نیاز به دادگاه و حقوق. با اتوماسیون ما فقط اجازه دهید ویژگی های سیستم اجرا و آن را می توانید به روز با حداقل کمک و حداقل هزینه به ما" یک کارفرما نشان داد.

ROBOTICS

بیشتر در معرض خطر مشاغل اتوماسیون ذکر شده به عنوان کسانی که کار در کارخانه تولید و کسب و کار مهمان نوازی رانندگان تلفنی حسابداری کارمندان دفتری و حسابداران و جبران خسارت و مزایای مدیران receptionists couriers, proofreaders کامپیوتر پشتیبانی متخصصان تحقیقات بازار, تحلیلگران تبلیغات فروشندگان خرده فروشی فروشندگان — اینها برخی از میان یک لیست جامع.

"اکنون زمان آن است که بسیاری از کسب و کار با استفاده از این وضعیت با coronavirus را به دور از بسیاری از انسان مشاغل و به طور خودکار سیستم های خود را تقریبا به طور کامل. آن را فرصت مناسبی برای ادغام هوش مصنوعی و سیستم های رباتیک برای ساده کردن خدمات به صورت روزمره مصرف کننده و افزایش بهره وری" نیل مباشر, یک مدیر عامل یک شرکت بازاریابی نشان داد.

بنابراین چه اتفاقی می افتد به مردم که از دست دادن شغل خود را پس از جایگزین سیستم های خودکار و یا روبات ؟

در هر فرآیند تغییر مردم انطباق با این وضعیت آیا به عنوان اتفاق می افتد در قرن 19 انقلاب صنعتی. کارخانه ها قرار داده و بسیاری از سنتی روستایی شغل خارج از کمیسیون و ساخته شده آنها را از کار برکنار شده اما در جایی که مردم شغل خود را از دست آنها به دست آورد با انجام انواع دیگر کار می کنند به طوری که همه چیز قابل تعویض در فرایند طولانی مدت از روش.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن